Skocz do zawartości

oddawać,czy nie oddawać??


paul

Rekomendowane odpowiedzi

West z Williamsem mogli by stwożyć nardzo ciekawy duet :D ciekawe czy Celci nacieli by się na wymianę za np Giricka lub Browna?a propo tego drugiego, to ile on ma lat?raz słysze że 28,a np w e-basket i nie tylko piszą że 24.mam nadzieje że O Conor zdąży coś wymyśli ciekawego,bo naprade przydał by sie jeszcze ktoś na dwujeczkę.Igoudala przecie też grywa na dwujeczce,a Kover na trujce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, jeśli w e-baskecie piszę że ma 24 lata to chyba nie powinieneś ich czytywać :] (przecież to żaden problem sprawdzić na nba.com/players więc powinni byli się upewnić zanim napiszą)

no chyba, że czytałeś artykuł sprzed 3 lat :lol: wtedy wszystko gra:D

 

no nic, a tak naprawdę to Brown ma 27 lat i 2 miesiące, bo choć jest z 78 roku to okazuje się, że dopiero z 30 grudnia a więc praktycznie jest o rok młodszy niż na to wskazuje rok urodzenia

 

PS: a odnośnie Bella to prawda jest raczej taka, że on sam bardziej chciał odejść niż to Jazz dali ciała i go nie zatrzymali....zresztą, kto by nie wolał grać dla Phoenix...

tym, którzy nie czytali to polecam artykuł z naszej strony jeszcze z października, gdzie cała sprawa jego odejścia była dobrze wyjaśniona

http://jazz.e-nba.pl/index.php?subactio ... om=&ucat=&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla fanów Jazz. Podobno wasz GM myśli o trejdzie Boozera i jak głosi nowa plotka kogo Jazz wzieliby za niego:

- Steve Francisa

- Dereka Andersona

- Voshona Lenarda

- Penny Hardawaya

- Reggie Evansa

- Mike'a Sweetneya

 

Podobno także na wylocie jest Harpring i Ostertag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mówiłem o Alu, ale niektórzy mnie wysmiali. Dalej uważam że jest to zawodnik który mogłby dostarczać nam regularne punkty, Lue to również ciekawy zawodnik, persektywiczny, tylko czy tego perspektywizmu już nie mamy za dużo, Tony Delka jak dla mnei anonimowy koles, ale Pachulia mógłby być. Jednak przynajmniej w tej chwili nie chciałbym żeby oddawali boozera, Grickek, Brown ewentualnie Ostertag (bo i tak po tym sezonie by donasł wrócił :wink: ) reszty bym nie ruszał. A jesli chodzi o Westa to on w pierwszym roku się specialnie nie wyrózniał, dopiero w tym zaczał grać, pewnie z Deronem bedzie to samo, Jerry zrozumie ze go nie moze marnotrawić na ławce, a on zacznie grać na poziomie 15/7 :wink:

 

a może by tak Browna na eddiego House wymienić, podobne kontrakty, tylko suns na to raczej nie pojda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o to że nie weim jak gra, a na cyferki patrzyłem. Młody to on nie jest 32 lata, troche klubów zwiedził, jakoś tego go nie widze w skłądzie, dużo lepsza opcja była by ta z Pachulią, chociaż dalej jakoś tego nie widze, wolabym żeby Boozer został a Grira wyleciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no moim zdaniem ten pomysł z Atlantą nie jest taki głupi. Pachulia wszedłby na centra, Lue można byłoby zostawić, a Harringtona możnaby wtedy sprzedać jescze z jakims rozgrywającym( bo jak przyjdzie Lue to sie zrobiłby niezły chaos) np.McLeod'em i dodać np. Giricka lub Browna( tego bardziej) i nieźle moglibyśmy wtedy zyskać. Takie jest moje zdanie. Nasza piątka mogłaby wyglądać tak:

 

Williams

 

nowy gracz

 

Kirilenko

 

Okur

 

Pachulia

 

I co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakos w ogole nie jestem przekonany co do wymieniania Boozera. On jest naprawde swietnym graczem i ja wciaz wierze, ze bedzie pelnowartosciowym nastepca Malone'a. Nie ma sensu wymieniac Booza za grupke 3 graczy sredniej klasy, bo tych 3 nawet jesli razem beda lepsi od Boozera, to jednak nie bedzie ich mozna wszystkich na raz wstawic na parkiet. Carlos to jest gosc, to jest jeden z najsolidniejszych PF w lidze, i to jest wlasnie czlowiek na jakiego sie poluje, a nie jakiego sie oddaje. Ta wymiana z Atlanta to bylby podobny interes jak sprzedanie Szaka do miami za 3 sredniakow - efekt bedzie taki sam, roznica polega zas na tym, ze LAL nie mieli wtedy wyboru, my zas go mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już Over po okresie tranferowym. Choć rozumiem, że stoisz murem za Booziem i w wakacje też nie pozwoliłbyś mu odejść. :)

 

O ile oferta była by dobra nie można sie zarzekać tak sobie myślę. Dobra to np(Bonzi , Bibby) czyli to czego w Jazz brakuje.

 

Ta wymiana z Atlanta to bylby podobny interes jak sprzedanie Szaka do miami za 3 sredniakow - efekt bedzie taki sam

choć Lakersi w poprzednim seoznie zawiedli to jednak przy pomocy tych słabiaków potrafili się odrodzić. (oddali Butlera i Granta) Główna więc zasługa w Odomie który na wieść o kolejnym tranferze gra niemal na samych TD. KObe jak sie dowiedział ze musiałby dawać kozłować Francisowi równeiż zaczął grac wiecej dla drużyny.

Pije do tego że taki szum najwyraźniej dobrze robi gwiazom. Juta też w ostatnim meczu przed deatline zagrała super gdy wszędzie dookoła aż wrzało o przenosinach kolenjego zawodnika.

 

ps

Do tego watku zapewne wrócimy zaraz po finałach, w których Booz dostanie MVP. :wink: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze juz jest minimalnie po okresie transferowym, ale jakos na forum ostatnio rzadko zagladalem, wiec jak w koncu zajrzalem to swoje napisalem :P Jak dla mnie to bardzo dobry ruch Jazz, ze nie pozbyli sie Boozera, poniewaz nie bylo zadnej szansy wymienienia go za gracza podobnej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

ja wiem że nie każdemu by ten gośc pasowął w Utah,ale ciągle mi sie marzy Iguodala w tym składzie. mowa owszechstronnej P5 to ten gośc by znakomicie pasował.fakt woli grać na trujce,ale i potrafi być rasową dwujeczką i do tego jak broni :) mankamentem jest rzut za trzy,ale w wielu elementach przydał by sie w Jazzowej kompaniji.z Deronem twożyli by chyba jeden z najlepszych duetów obrońców w lidze.i byłby chyba tańszy nisz Wells. ale to tylko moje zdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tańszy Iguodala by był niż Wells z pewnością.....i z pewnością zasłużenie...bo nie przeczę, że Iguodala jest świetnym obrońcą (imponuje w tym względzie) ale w ofensywie (póki co) niewiele potrafi...na pewno w przyszłości będzie bardzo dobrym zawodnikiem ale my potrzebujemy doświadczonego i pewnego strzelca już teraz (nie możemy czekać już trzeciego sezonu na wyniki :roll: ) a takim jest właśnie Wells....no cóż, jest teraz wolnym agentem (nie wiem czy zastrzeżonym) i można o niego powalczyć, ale boję się, że będzie dla nas za drogi (teraz kosił 8 baniek)...a z kolei Iguodala to nawet gdybyśmy go chcieli to jest on raczej marzeniem ściętej głowy, bo w Philadelphii zapowiadają się zmiany i chyba właśnie wokół niego chcą budować przyszły zespół i na pewno łatwo by go nie puścili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja myślę ze Igudoula jest absolutnie dla nas niedostepny. Już chyba prędzej Sixers puscili by Iversona. Ponoć The Answer szykowany jest na The lil'Wolf a nowym 76ers miałby zostać Garnek.

 

Jako ze jestem mocno przeciwny ruszaniu booza, Okura, AK i Derona tak ze trejd wykluczam. Kto więc rpzy zdrowych zmysłach mógłby zasilić Jazz. Na forum amerykańskim ktoś zamarzył o Coreyu Maggettym. Clippers odpadną. Ponoć Cassell chce olbrzymiego kotraktu. Patrzą obiektywnie po cholere im cassell skoro Livingston juz teraz jest lepszy. No ale zobaczymy. Do tego skąpi dotąd Clippersi mogą pooszczędzać na Kamana który dużego kontraku spodziewać sie powinien. A może zamist Coreya uderzymy własnie w Kamana;d

Brak nam dużego podkoszem i szybkiego skutecznego z obwodu. Wniosek. POnoć Clippers nie będzie stać równeiż na obu + cassell i mogą puścić Coreya. Ale ten też raczej min 6mln byłby skłonny brać. Mniej niż Wells ale chyba bardziej realny. Z drugiej strony licze ze Wells nie lubi Artesta wiec kto wie.

 

I ostatni troche niewygodny szczegół Harp.. Palacio.. czyżbyśmy musieli dążyć do polityki realizowanej przez Isiah:) Nie moje pieniądze więc ja bym się cieszył. A z Coreyem z Harpem i z Kamanem. Mistrzostwo w kieszeni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jakbyśmy mieli Magettea i Kamana :D to by było super! co do Igiego to menager 76 powiedział że nie jest wcale wykluczone że dojdzie do wymiany z jego udziałem,dlatego o nim wspomniałem.co do Wellsa to też nie jest zbyt realne by chciał przyjść do Utah,ten gośc lubi rozrywkowe życie,a co by robił w SLC? ciekawym zawodnikiem,który sie nie spełnił w NBA, a może znaleść sie w kręgu zainteresowań menagerów Jazz jest Macijałskas od szerszeni.chłopak ma wielki talent rzutowy,oglądałem go parę razy w eurolidze i w reprezętacji Litwy.ma dobrą sutecznośc za 3, ale Scot nie dał mu szansy gry,a moim zdaniem da sobię rade w tej lidze jeśli dostanie większą ilość minut na parkiecie.kierownictwo Jazz też raczej skrobie się po kieszeni i na jakiś wysoki transfer nie ma co liczyć. wydaje mi sie że znów będą szukać gościa do może zaskoczyć jak Bell kiedyś.mam nadzieje że w drafcie sie nam trafi jakiś rzucajek,myśle tu o Redricku,choć wydaje mi sie że i o niego będzie cięszko. jest kilka zespołów które szukają zawodnika na dwujkę, więc może być wybrany wcześniej.mam nadzieje jak chyba wszyscy że nie odejdzie nikt z tej podstawowej czwórki,bo to oni stanowią o trzonie zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.