Skocz do zawartości

Jazda, jazda... 2012/2013.


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

przyneta polknieta:D

 

haha

czyli jednak, liderem spurs jest tony parker a nie tim duncan? to jakim cudem moze byc on lepszy od mamby skoro nawet w swoim zespole nie jest 1?

druga sprawa, jak to sie dzieje, ze ci zajebisci spurs robia +50 winow 14 sezon z rzedu i koncza z zaledwie 4 mistrzostwamia?

 

jacy thunder?! ledwie pokonujecie mavs... -30 od portland, dobrze, ze macie juz zapewniony awans do po, bo pewnie bez LIDERA byscie nie weszli. taki to super tim duncan jest.

 

1. odpowiedziałem na całkowitym luzie

 

2. styl gry w ataku spurs jest wyjątkowy wwłasnie przez obecność TP. bez niego wracaja do zwykłej gry stąd "w ataku" spora strata nie przez wyjątkowość Parkera tylko przez niemozność zastąpienia go podobnym graczem i kontynuowanie systemu w ataku

 

3. atak to nadal tylko 50% definicji gry w kosza a w PO to chyba ciut mniej stąd nie obniża to spryciarzu wartości TD

 

4. Padł zarzut o TD i bilansie bez niego - a czy wartości KB nie obniza w takim przypadku :

 

a) fakt bardzo dobrego bilansu lakers (mignął mi w meczu z Indy i to chyba lepszy procent) bez KB?

 

B) coś czego nie ma w statystykach raczej, ze poszczególni gracze lakers potrafią co widać z Indy całkiem sporo tylko wiele tracą gdy KB jest na parkiecie? po prostu indywidualnie są lepsi niz częste oceny-uwagi fanów LA że nie potrafią nawet piłki złapac albo że jak KB poda dobrze to ci i tak nie potrafią trafić. Daleki od hejtowania myslę że KB ma coś w sobie że potrafi chyba swoim heromode zablokować kolegów a nie pociągnąć ich level wyzej.....nieprzypadkowo oczywiście po napince chłopaki mając swoją wreszcie piłkę pokazali od Blejka po Jama ze nie są tragiczni.....

 

co do sędziowania pełna zgoda..słabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamesowi chyba nerwy puszczają. Wjechał agresywnie barem Boozerowi przy zasłonie bez żadnego powodu i dostał flagrant foul. Szanowałem Van Gundy'ego, ale ******* mnie strasznie jego faworyzowanie Heat. Strasznie się oburzał o tego flagranta, a teraz Bosh dostaje 2+1 mimo tego, że oddał rzut wyraźnie po gwizdu sędziego, a on pierdoli że to "good call"...

 

EDIT: Hinrich ma u mnie prospy w **** za ten hustle play :D +9 dla Bulls!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks gra piach a są down 3. Plus dla Ellisa bo typ znowu pokazuje, że może w końcu coś z niego będzie. Lakers zaczęli mecz od low post Gasola (zaje wyszło) low post Howarda no generalnie to działało więc już więcej tego nie próbowali bo przecież można grać iso Bryant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.