Skocz do zawartości

Jazda, jazda... 2012/2013.


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

a komu powinni postawic pominik z gówna w chicago?

nie przeżywaj, w końcu Dallas goni Lakers, więc wszystko klarownie.

Cieszy Deng, Boozer znów mnie rozczarowuje Tom. nie ma chłop głowy do kóncówek. w sumie też nie jego wina że się trafia co drugi ft.

mamy playoffs, jak nie wróci Rose to i tak wszytko jedno z której pozycji awansujemy, bo są w stanie pchnąć wszystkich prócz miami i przegrać z wszystkimi w pierwszej rundzie.ot zespół Bulls z Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przeżywaj, w końcu Dallas goni Lakers, więc wszystko klarownie.

Cieszy Deng, Boozer znów mnie rozczarowuje Tom. nie ma chłop głowy do kóncówek. w sumie też nie jego wina że się trafia co drugi ft.

mamy playoffs, jak nie wróci Rose to i tak wszytko jedno z której pozycji awansujemy, bo są w stanie pchnąć wszystkich prócz miami i przegrać z wszystkimi w pierwszej rundzie.ot zespół Bulls z Chicago.

Rose dla mnie może nie wracać, bo i po co. Jak napisałeś z nim czy bez niego Bulls mogą przejść każdego oprócz Miami i przegrać z każdym włącznie z Miami.

Niech Rose trenuje, rehabilituje się, zabezpiecza kolana, a ten sezon zostawmy tym których kontuzje jeszcze nie dotknęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisher to niedoceniany grajek :) świetny roles.

 

Jan Duncan siedzi to gra totalnie siada, mam nadzieję, że nie przepłacą Splittera, Diaw niestety pewnie wykorzysta opcję. Leonard, trochę na dziko atakuje kosz, ale nawet ładnie odgrywa w sytuacjach, w których wydaje się że nie wie co zrobić. Parker fatalny mecz.

 

Dunk Kawhiego po rzucie Duncana mega :) Brakuje Manu, oczywiście tego dawnego :)

 

Green :applause:

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs to w większości sezonów był ich najważniejszy rywal, ponadto miał swoje momenty w seriach finałowych z BOS i ORL.

 

A to, że Ibaka(lub taki Arthur np.) dobrze grają ze Spurs, wynika z tego że mają świetny mid randge jumpera. Spurs zaś ustawia swoją defensywę by przeciwnik takie jumpery odpalał ... Podobnie wyglądał blowout z Portland z tego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik latwy do przewidzenia gdy kolejny raz spojrzymy na Greena i jego wsparcie. Bardzo cieszy wystep KL bo od jego akcji na przelamanie bedzie bardzo duzo zalezalo gdyz to obecnie (poza Manu) jedyny gracz ktory moze byc odpowiedzia na BEZCZELNY (w pozytywnym znaczeniu) styl gry OKC. Wes Durex Ibaka to taki wlasnie wybuchowy zestaw do ktorego dokoptowano bardziej spursowych Fisha i Martina zamiast najbardziej bezczelnego w Lidze Hardego. Spurs poza fajerwerkami Manu zawsze tego brakowalo i jak trzebabylo grac cios za cios to nie zawsze taka bezemocjonalna gra przynosila efekty. Stad i Memphis i Suns i rok temu OKC.

 

Niemaal bezszelestnie OKC robi swoje i trwa walka o seed #1 do konca a topik grzmotu cichy. Podniecamy się sila wilkow, postepami jazz, slabi lakers tworza setki wpisow od jest super i chcemy PO do nie chce mi się patrzec i zwolnic MDA! Dziwny jest ten swiat gdze szybciej powstanie topik 6th Crowford vs JR niz ktos cos sensownego napisze o finaliscie NBA.

 

Porazka wstydu nie przynosi szkoda ze gralismy bez Manu i Jaxa - oby dojechac w zdrowiu do PO a tam jedziemy od nowa. Ocywiscie wole HCA ale kto nie woli? Zobaczymy bo OKC ma latwiejszy kalendarz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.