Skocz do zawartości

Jazda, jazda... 2012/2013.


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

jako fan basketu jestem przeciwny wystawianiu 2 unitu na tak ważny mecz choc grajac 5 wyjazdow w 8 dni z ciagłymi lotami do łatwych nie należy. dodatkowo dziura na SF gdzie nominalnie nieobecni kryli by gwiazdy miami wskazywało że Pop chyba nie przewidział że mozna mecz wygrać ( smiesznie by było gdyby w wyniku plus 7 dopiero wstawił prawdziwą świezutka S5)

 

tak czy siak nie wiem jak liga moze znależć uzasadnienie kary - bo pamiętajmy ze to rodzi precedens na przyszłość i moze kiedyś zaprocentować dyskusją czy kara jest słuszna czy nie w innych przyszłościowych przypadkach

 

brak mi tu po prostu solidnej podstawy prawnej

 

a jako fan San antonio jestem przyzwyczajony że raz na parę miesięcy pop robi terminarz po prostu bardziej ludzki....

 

dla spurs pewnym pocieszeniem i obrona jest fakt ze walczyli, mogli wygrać i tu zarzut "nietelewizyjności" przypadkowo odpadł..

 

jakby było +50 i gry rezerwami to by było larum

 

gdyby Leonard i Jax byli zdrowi pop by nie posadził S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla spurs pewnym pocieszeniem i obrona jest fakt ze walczyli, mogli wygrać i tu zarzut "nietelewizyjności" przypadkowo odpadł..

 

czy aby na pewno? przecież fani zrezygnowali z oglądania, bo odpadły gwiazdy jednej ze stron i zaskakująco wyrównane spotkanie raczej nie sprowadziło ich przed telewizory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.