Skocz do zawartości

Jazda, jazda... 2012/2013.


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Wy tu gadu gadu o jakiś faulach, a Metta rzucił 16 punktów w samej drugiej kwarcie... Ktoś tu się śmiał z Kobasa, że znów bedzie 40 FGA a jedzie na świetnej skuteczności 7-11, a Nash ma 7 asyst. No i Lakersów się świetnie ogląda, tylko Howard jest strasznie drewniany no i ten travel... nikt się nie spodziewał że mu to odgwiżdżą :D

Ja się śmiałem z Kobasa że idzie na 40FGA bo tak to wyglądało ;) Poza tym te izolacje w 1Q to porażka. No ale w 2Q tylko jeden rzut. I żeby nie było, jestem fanem Lakers i KB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gwizdki pod koniec 3 i w 4 na korzyść gospodarzy elegancko ;) zwłaszcza faul hilla na Chandlerze a i łokieć Artesta niczego sobie :)Bryant rozpierdala dzisiaj ale to co jest zdumiewające to Steve Nash. Nie chciałbym popadać w ton Basta ale gość jest nieprawdopodobny i w zasadzie jakby głupio to nie brzmiało to on jest w stanie Lakersów gdzieś zaprowadzić w tym sezonie ;)@Matek: nie chciałbym się kłócić ale łokieć był celowy (nie od początku) ale charakterystyczny ruch ręki Rona nie pozostawia raczej wątpliwości. W sensie naturalnie nie prostujesz łokcia aby przyjebać nadlatującej twarzy możliwie najmocniej tylko dalej prostujesz rękę no ale wtedy nie powaliłby Novaka :D A apropo to przypadkowy łokieć nie jest faulem? Jak wysocy dostają gałe na low post i odwracają się z wysoko uniesionymi łokciami i zahaczą obrońcę to gwiżdżą. Jak to jest?

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.