Skocz do zawartości

Jazda, jazda... 2012/2013.


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

ogląda ktoś Knicks/76ers? Ja się zabieram dopiero, końcówka pierwszej kwarty. Z cyferek wynika, że Carmelo nie siedzi.

 

Utah/Memphis chciałem obejrzeć, fajna potyczka pod koszami będzie. Ale nie obejrzę - i tu ciekawostka. Dziś u kangurów jest Melbourne Cup, wielkie wydarzenie, w stanie Victoria (tym z Melbourne) nawet dzień wolny. Tu w Sydneju masa firm idzie do knajp na żarcie i chlanie, w tym my. A sam puchar to wyścig konny - the race that stops the nation. Ocipieli w tym kraju. Więc ja, chcąc nie chcąc, będę oglądać wyścig zamiast meczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnson mega obok Williamsa wygląda. Do tego Lopez w ataku potrafi bardzo dużo (co z tego jak na deskach rucha go pół ligi) i ogólnie po 1,5 meczu nie jest najgorzej w obronie. Albo inaczej: szału nie ma ale myślałem, że będzie gorzej.

 

@up: mogę zapytać co cię wywiało do Australii? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

del tro, del tro!

Big Al 1/25 za 3. w karierze. pierwsza trójka wpadła w zeszłym sezonie. Utah 3 pkt w plecy i Al na 2 sek przed końcem z konieczności rzuca. Piłka tańczy na obręczy i wpada!

 

dobrze, że włączyłem sobie ILP na ostatnie minuty :D czułem, że odrobią.

 

edit:

no to jest k**** skandal, jak można pozwolić Toronto rzucić 6pkt z rzędu w samej końcówce? mało brakowało, a by było po zawodach. na szczęście mamy 2OT.

 

edit2:

teraz Lucas trzeci za trzy jest trzecie OT. aż Gray na parkiet wszedł. a DeRozan już 56 minut gra. z 59. piękna rotacja.

 

edit3:

jak Millsap rzuca trójki, to nie ma c***a we wsi. 3/3 w całym meczu i Utah +4. spieprzą?

 

edit4:

nie speiprzyli. ależ box score kosmicznie wygląda :D

Edytowane przez the4yeast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.