Skocz do zawartości

LAL discussion: rumors, trades (cd.. Ruchy sezonowe 2006/07)


Mich@lik

Czy potrzebujemy już zmian?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy potrzebujemy już zmian?

    • Tak
    • Nie
      0
    • I tak nam nic nie pomoże..
      0


Rekomendowane odpowiedzi

według mnie to składzik na 06/07 bedzie taki smush kobe lamar boozer i brown wątpie ze z tym banksem lub KG cos wypali jakos cos mi sie wydaje ze Mitch bedzie w stanie tylko Boozera załatwić ;d

pakiet banks + KG to by bylo cos dobry defensor i znakomity skrzydłowy

Niby Ronny bedzie w wakacje z kobem trenował i smush tez ma sie z nim ostro wziąść do pracy moze nie trzeba bedzie nic wydawac a dobry playerzy których potrzebujemy na tych dwóch pozycjach sami sie znajdą :D

[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garnett to tylko marzenie więc nie ma co o nim chyba mówic.Ten Wilcox byłby spoko,do wzięcia jest chyba też Kenyon Martin bo w denver są pewne nieporozumienia a na PF mamy dziurę,więc on byłby ok.Na Boozera to bym nie liczył bo wrócił po kontuzji i grał dobrze podobnie jak cała Utah.

 

Jak nic nie zostanie zrobione przez Mr.K to za rok będzie naprawdę ciężko-Utah będzie mocniejsza,sacramento też.A co z takim Houston bez kontuzji?Sonics też zaczeli coś grac pod koniec sezonu.Potrzebujemy wzmocnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczenie Wilcoxa w koszulce Lakers w przyszłym sezonie jest bardziej nierealne niż zobaczenie w niej Garnetta 8) Po tym jak Wilcox grał po transferze do Sonics facet zapewnił sobie kontrakt przewyższający spokojnie MLE a na sign'n'trade nie mamy nic co mogłoby zainteresować Sonics.

 

Martin tu ze strony Nuggets problemów by żadnych nie było byle tylko dostali za niego coś żeby trade był wykonalny tylko czy Lakers go chcą :? zdrowego jak najbardziej bym brał razem z tą jego całą konfliktowością i tym kontraktem tylko nie wiadomo jak jest z tymi kolanami, czy było w trakcie sezonu często tak źle, że musiał siedzieć czy to wszystko wynikało z konfliktów z Karlem.

 

Boozer nie wiem podobno znowu w lutym było blisko problem polega chyba na tym, że jak Jazz mieliby go oddać to chcieliby jakiegoś SG dostać a my nikogo takiego nie mamy, dlatego Boozer chyba tylko w jakiejś większej wymianie z inną drużyną.

 

Harrinngton się przeniesie tam gdzie mu zapłacą i gdzie będzie ważną częscią drużyny, Lakers na zasadzie sign'n' trade mieliby szanse i on by mi zdecydowanie pasował, jest dobry w obronie nie jest to żaden elitarny defensor, ale daje rade, mógłby grać wymiennie z Odomem na SF i PF w zależności od potrzeb, a takiego Duncana i tak dostawałby do bronienia Kwame.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

van dobry kierunek nakresliles w poprzednim poscie, misanowicie defensywny kierunek:)

to jest bardzo sluszna koncepcja. biorac pod uwage zawodnikow ktorych chcialbym pozyskac patrzylbym glownie na ich zdolnosci w obronie. ataku zdaza sie jeszcze nauczyc... czyli banks i.... boozer badz k-mart. boozera raczej bedzie ciezko sciagnac choc mamy do dyspozycji tutaj mihma i george'a, wiec zle nie jest.

 

co do k-marta. po tym co sie stalo w tychpo jestem niemal pewny ze nie zobczymy go w koszulce nuggets w przyszlym sezonie. nie wiem tez jak wyglada sprawa jego kolan, ale mysle ze bylby idealnym materialem dla phila do obrobki. popracowac nad psychika. taki 2 rodman:P

 

jedziemy dalej. jak wyglada sprawa kontraktu briana granta?czy mozna nim handlowac? moze sprobowalibysmy go komus wcisnac kto potrzebuje czyscic swoje salary po nastepnym sezonie. badz pprzeczekac ten sezon i kase z kontraktu granta jakos niezle sporzytkowac. to tez nie jest glupia opcja.

 

co do kg.jesli kosztem lamara to jestem przeciwny. moga oddac pol zespolu np dg,mihma,cooka,mckie ale nie lamara.

odom jest zawodnikiem idealnym dla partnerowania kb. moze tego jeszcze tak nie widac ale jest to chyba jedyny zawodnik tego wzzrostu, tak sprawny, dobrze operujacy pilka majacy niezla trojke mogacy grac na 4 badz 1. moze i przespal pol sezonu czy 2/3 ale ja mam wrazenie ze potrzebowal sie zaaklimatyzowac w tym teamie. trojkatach itd. mysle ze nastepny sezon bedzie jego najlepszym w dotychczasowej karierze. i udowodni nam wszystkim ze warto na niego stawiac.

 

to samo odnosnie kwamie. nie sadze by ten skok jaki dokonali w marcu byl przypadkowy i krotkotrwaly. to raczejtendencja wzrostowa.

 

tak wiec mysle ze te wakacje beda kontynuacja tego co management lakers postanowil przed sezonem i potwierdzili w trakcie. czyli ze trzon o kb-lo-kb ich nie ruszamy i wokol nich bedzie sie budowac team. skoro lo nie wymienili w czasie all-star game to mysle ze w te wakacje chocby za kg tez go nie wymienia.

 

czyli nie spodziewajmy sie ruszenia lo. bo juz przed sezonem phil stwierdzil ze to bedzie nowa wersja mj-pip.wiem. niepowinno sie porownywac ich z bulls'90 ale nie trzeba byc szerlockiem by zauwazyc ze phil buduje lakersow wg sprawdzonego schematu z chicago.tyle.

 

bardzo duzo bedzie zalezalo od tych wakacji. moze nie od ruchow menagementu ale od tego jak chlopaki przepracuja lato. bo czy dojdzie banks+booz(czyli wersja najbardziej pozytywna) czy nie ten zespol stac na lepsze granie. maja niesamowity potencjal ktory mozna uzupelniac rookies badz jakimis FA. bynum,kwame,smush,luke,cook,vujacic czy turiaf to wszystko mlodzi zawodnicy. spokojnie mozna obstawiac ze 1 z nich w te wakacje wskoczy na kolejny poziom grania. moze nie all star ale solidny.

 

zobaczmy jak lakers grali zreszta w koncowce sezonu gdzie osiagneli jakies 65% zwyciestw. przeciez moga tak grac caly przyszly sezon.tak wiem zaraz ktos napisze ze mieli latwy terminarz duzo spotkan u siebie i ze kilka ekip z ktorymi grali sobie ospuscila juz sezon ale nie zmienia to faktu ze nawet gdyby grali z lepszymi zespolami to mieliby w marcukwietniu lepszy bilans niz grajac z tymi samymi zespolami w listopadzie.kto widzial na bierzaco mecze lakersow ten wie.

 

no totyle w sumie. troche namieszalem w tym poscie i nie jest jednostajnie napisane ale chyba wykumacie o co mi chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytalem sobie troche wpisow w temacie transferowym. Chlopaki widze slabo zorientowani jestescie - w niektorych kwestiach.

 

KG - zapomnijcie. IMO nie ma szans na jego sciagniecie. A nawet jesli to ja powaznie bym sie nad tym zastanawial. Cena bylaby wysoka - nie tak obtymistyczna jak wielu z Was podaje. Odom na bank. Nie zdziwilbym sie, gdyby Minny zechcieli teraz takze Kwame (kontrakt wysoki, ale i krotki - zawsze moga go spuscic jak znow wroci do swojej "normy"). Moje obawy zwiazane ze sprowadzeniem KG`a sa spowodowane nasza fatalna sytuacja placowa i kadrowa. Sklad Lakers w tym sezonie byl slabiutki. Wynik znakomity. Za KG poszloby 2-3 cenny graczy. Ja wiem, ze Garnett jest wyrabisty, ale czy zdola rownoczesnie zapelnic dziury na SF, PG i lawke? Jedno MLE, a potrzeb multum. O kwestii trojkatow i zgraniu nie bede nawet wspominal.

 

Banks - cos, tutaj widze najwieksze dziury w informacjach. Marcus ponoc zazyczyl sobie olbrzymiej kasy - sporo powyzej MLE - za nowy kontrakt. Nie bardzo widze szanse na jego sprowadzenie - chyba ze ... Zastanawialem sie nad S`n`T. Banks w zamian za Mihma i George`a. Devean pochodzi z Minnesoty (jesli mnie pamiec nie myli), a Mihm to bylby jakis broniacy srodkowy (w przeciwienistwie do Blounta). George dostalby te 2mln, a razem z kontraktem Mihma dawaloby to jakies 6-6,5mln. Pytanie czy Wolves by na to poszli. Mam powazne watpliwosci.

 

SF - wszyscy zapomnieli o kwestii niskiego skrzydlowego. Kwame tam nie wroci. Odom chyba jednak lepiej czuje sie na PF. Zauwazyliscie, ze jego lepsza gra czesciowo zgrala sie z kontuzja MIhma i zmianami w ustawieniu na parkiecie? Kwame poszedl na C, a Odom z koniecznosci PF (Cook tam grajacy byl bardziej SF ze swoimi rzutami z dystansu). Nie wiem, czy nie lepiej zostawic juz Lamara na stale na PF (i grac nim jako PPF)? Bedzie robil to co trzeba tak, czy inaczej, a zbiorki sa cennym wkladem w sile zespolu. Gdyby powiodl sie (jakims cudem) manewr z Banksem, to za MLE polowalbym na SF - rzucajacego i broniacego SF. Ciezko o takiego na rynku. A poprzez trade w tym momencie niemal nierealne ze wzgledu na kompletny brak towary na wymiane (gdyby mial jakiesgos przeplaconego kolka, to zaryzykowalbym moze nawet Martina na SF). Bardzo chetnie widzialbym tu Harringtona. Koles rzuca, cos obroni, a i zbiorki nie sa mu obce.Marze poniekad o Al`u.

Wracajac na ziemie. Jesli nie opchniemy George`a, to mozna by rozwazyc jego zatrzymanie - za jakies 2mln. Ale nie korzystajac z zadnego MLE, czy LLE - zwykla klauzula Birdowska.

 

PF - jak juz wspomnialem widze tu na stale Odoma. Ale ku zaskoczeniu dla wielu - widze Lakers ustawionych z dwoma silnymi skrzydlowymi. Poniewaz Odom to taki troche falszywy PF, to ja bym zaryzykowal z Turiafem w S5. Ale wtedy trzeba by pomyslec powaznie nad lawka - bo tam juz zupelne pustki. Boozer nie przyjdzie. Za dobrze gra, a w Jazz troszke uglaskali go. No i on sam sie jakby przyzwyczail do Mormonow.

Nie widze wogole Elsona, ktory jak dla mnie jest za miekki. Evans - ale po co? Dla samych zbiorek? Az takiego problemy z tym nie mamy. Wilcox - wiekszy dream niz KG.

 

Na lawke podpisalbym Profita ponownie. Facet gral ciekawie i jako zmiennik Koba cos pokazywal. Rzucil, zebral, podal - naprawde fajnie gral. Zdecydowanie potrzebni defensowrzy na lawce. Jak wchodzi w LAL rezerwa, to obrona siada na maksa. Tak nie moze byc. Dotyczy to zwlaszcza wysokich. Bynum w koncowce sezonu jak dla mnie byl strasznie kolkowaty. Cook to SG w ciele PF. Vujacic zrobil postepy, ale 2/3 sezonu koles ma problem z trafianiem - ciezko wyrobic sobie zaufanie do kogos takiego.

Generalnie jedynym cennym towarem na lato 2006 w wymianach jest Mihm. Jesli idzie o kontrakt to jeszcze McKie. Reszta to szajs, lub tak niskie place, ze szkoda fatygi na nich. Oj ciezko bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banks - cos, tutaj widze najwieksze dziury w informacjach. Marcus ponoc zazyczyl sobie olbrzymiej kasy - sporo powyzej MLE - za nowy kontrakt. Nie bardzo widze szanse na jego sprowadzenie - chyba ze ... Zastanawialem sie nad S`n`T. Banks w zamian za Mihma i George`a. Devean pochodzi z Minnesoty (jesli mnie pamiec nie myli), a Mihm to bylby jakis broniacy srodkowy (w przeciwienistwie do Blounta). George dostalby te 2mln, a razem z kontraktem Mihma dawaloby to jakies 6-6,5mln. Pytanie czy Wolves by na to poszli. Mam powazne watpliwosci.

 

Oj Calagan na szczęście dla Lakers są dziury, ale w Twoich informacjach w sprawie Banksa :) był jakiś czas temu artykuł, w którym pisano, że Banks zażąda właśnie pełnego MLE podobnie jak rok temu Daniels i Watson, ale jest szansa, że zgodzi się na 4 lata za ok 16 mln, tak czy inaczej na 100% ten gość nie dostanie więcej niż MLE w przeciwieństwie do Mike'a Jamesa czy Terry'ego a możliwe, że nawet pełnego MLE nie dostanie nigdzie, problem w tym czy Mitch nie da go sobie sprzątnąć innej drużynie, ale z pewnością na niego Lakers będzie stać, ale czy Mitch nie zawali to zobaczymy.

 

Odoma chyba nie ma co na stałe przypinać na jedną pozycję bo jego największym atutem jest właśnie jego uniwersalność i kogo by Lakers nie sprowadzili to Lamar będzie grał i jako SF i jako PF w zależności od potrzeb i dlatego z Harringtonem fajnie by pasował bo on też jest dość uniwersalny i dawałby Jaxowi spore pole manewru z tą dwójką na skrzydłach.

 

Jeszcze odnośnie tego KG wiem, że wolisz być pesymistą, ale zakładając teoretycznie, że Garnett powie że chce do Lakers bo tylko wtedy mamy szanse na sprowadzenie go to Wolves za bardzo wybrzydzać by nie mogli, nie sądzę nawet, że chcieliby Kwame po co im on :?: ma kontrakt na dwa lata dość wysoki, a jak Wolves zdecydują się na oddanie Garnetta to raczej zaczynają przebudowę i raczej będą starali się oszczędzić ile się da lepszy dla nich byłby tańszy Mihm z rocznym kontraktem a i Lakers nie sądzę żeby chcieli oddać Kwame, sprawę niskiego skrzydłowego można by łatwo załatwić jak pisałem sprowadzając razem z KG Hassella, do skompletowania S5 brakuje wtedy PG i tu tak czy inaczej najlepszym rozwiązaniem byłby Banks, zostałaby do skompletowanie ławka, na której w tym momencie miałbyś prawdopodobnie Waltona, Turiafa, Profita, Bynuma, Parkera i Vujacica, brakuje weteranów, z których sprowadzeniem nie powinno byc problemu kiedy masz na parkiecie duet KG-KB i Phila na ławce.

 

Calagan KG w Lakers brzmi faktycznie nierealnie, ale powiedz sam ile jest drużyn, które faktycznie mogą i chcą go pozyskać, dodatkowo takich, do których on chciałby trafić, i które po jego przyjściu są w stanie zbudować contendera, dać mu lepszą szansę na wygrywanie niż miał w Wolves :?: Mnie do głowy w zasadzie przychodzą tylko Nets jeśli zaproponują pakiet z Jeffersonem jako centralnym punktem, mówi się o Bulls, ale czy po oddaniu kilku graczy za KG oni faktycznie będą mogli zagrozić takim Pistons :? W Lakers jest Kobe, z którym Kevin ma bardzo dobre relacje, mają bardzo podobne podejście do basketu i ich style gry wydają się wręcz stworzone do wspólnego grania, na ławce ma Phila, na trybunach Nicholsona, ma dom przy plaży w Malibu czego można chcieć więcej :)

 

KG zmiania klub tego lata co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości, może na Lakers może nie, mnie to tak czy inaczej pasuje, nie trafi do Lakers mamy wciąż Lamara i inne opcje, a jak trafi to mamy dwóch pasujących do siebie superstarów, którzy przy takim etosie pracy jaki mają przez najbliższych 4-5 lat wciąż powinni bez problemu być czołówką na swoich pozycjach.

 

Nie zamierzam do tego podchodzić już tak jak rok temu, co będzie to będzie, jest mi naprawdę obojętne w tej chwili jaki kierunek obiorą Lakers, ale po prostu myślę, że to wszystko nie ma aż tak małych szans powodzenia zwłaszcza, że Mitch nie miałby za bardzo jak tego spieprzyć bo zostałoby to najprawdopodobniej załatwione na linii Buss-Taylor, a wcześniej oczywiście Taylor-KG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś temat ucichł :o Nie macie jakis nowych informacji?

Jak myslicie lepsi bylibysmy z KG bez Odoma czy np. z Boozerem i Odomem bez KG. Jezeli o mnie chodzi to gdyby choc jedna opcja się urzeczywistniła był bym barzo zadowolony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscybylibysmy hepi gdyby ta 2 opcja wyszla:)

 

ja jednak sadze ze do zadnych tradow nie dojdzie.

moze mihma wypchna za kogos ale to jedyna opcja.

jezeli george nie zgodzi sie na obnizenie pensji tez go nie zobaczymy w lakers.

dojdzie ktos za mLE, ktos za minimum i 2 rookies.

 

tyle.innych opcji sie niespodziewajmy. i nie sadze zeby to bylo zle rozwiazanie.

 

stabilizacja to duzy pozytyw. chlopaki przepracuja porzadnie lato.

i o ile od kobego lepszej gry sie juz nie mozna spodziewac o tyle reszta to zawodnicy od ktorych oczekuje duzego postepu. w szczegolnosci od ronny'ego turiafa ktory jesli spelni moje oczekiwnia uzupelni nam dziure na czworce. plus jakis postep reszty i bedzie naprawde ok.

 

KB81 na przyszlosc czytaj takze poprzednie strony tematu gdzie juz duzo zostalo napisane.

 

a jesli sa jakies newsy z obozu lakers typu kto gdzie jest na wakacjach i co robi to tez bym sie ucieszyl gdyby sie tu ukazaly:) narazie spokoj;)

 

 

oki.a teraz znalazlem cos ciekawego. bardzo fajny link ktory moze dac nam troche informacjio tym ciie dzieje.

na poczatek link do tej strony

http://lakersblog.latimes.com/

i 2 wywiady po sezonie

z philem

http://lakersblog.latimes.com/lakersblo ... .html#more

i kwame'm

http://lakersblog.latimes.com/lakersblo ... .html#more

 

w sumie nic nowego ale naprawde ciekawe wywiady min. o zmianach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce nowych plotek to proszę, podobno pojawiają się pogłoski o tym, że jednak Bynum może wcale nie być taki nietykalny jak nam się zdawało. Ten team jaki jest wygrał 45 spotkań, czysto teoretycznie gdyby nie zaszły absolutnie żadne zmiany to po tym roku w trójkątach, zgraniu się można by się spokojnie spodziewać w następnym sezonie ok 50 wygranych przynajmniej teoretycznie.

 

Teraz może zarząd dostrzegł, że ta drużyna jednak nie jest wcale tak daleko i do przeskoczenia na wyższy poziom nie potrzeba wielkich zmian i może zdecydują się poświęcić Andrew, który może być łakomym kąskiem dla drużyn, które mają mogą dłużej poczekać na jego rozwój niż Lakers, którzy teraz mają Jaxa jako trenera mają KB w najlepszym dla koszykarza wieku a kto wie czy czekając na rozwój Bynuma te najlepsze lata Bryanta przeminą.

 

Możliwe, że Lakers widzą Lamara na stałe jako silnego skrzydłowego i wtedy logicznym posunięciem wydaje się postaranie się o dobrze blokującego niskiego skrzydłowego pisałem wcześniej, że pasowaliby tu Josh Smith i Gerald Wallace, jeśli Lakers zdecydowaliby się rozstać z Andrew kto wie czy jeden z tych graczy nie byłby osiągalny, Hawks mają Marvina Williams nie mają centra i mogliby czekać na rozwój Andrew, Bobcats w drafcie mogliby się skusić na Morrisona więc Wallace mógłby także być do wzięcia.

 

Jeśli plotki o tym, że jednak Bynum jest do ruszenia są prawdziwe to jest to dla nas dobra wiadomość bo oznacza, że może Phil i Kobe dostaną pomoc na jaką zasługują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie chciał żeby Bynum odszedł z drużyny.

Ma dopiero 18 lat a już świetnie pokazał się w meczu z Knicks rzucajac 16 punktów! :o Poza tym poświęciliśmy na niego 10 nr w drafcie- można było wybrać lepszego w tamtym czasie zawodnika lecz zarząd Lakers postawił na rozwój Bynuma.

Myślę, że jesli najlepsze lata KB (czyli nie szybko 8) ) miną to wokół Andrew trzeba bedzie budować nowy zespół. Bo jeżeli KB się skończy i Bynum nie wypali to zostaniemy w cięzkiej sytuacji :cry:

W tej chwili jeszcze mamy niezły skład i uwazam, że nie musimy posuwac sie do oddania Bynuma.

Jeżeli podpiszemy dobrego PG to możemy mierzyc wysoko w przyszłym sezonie nawet bez innych zmian w składzie. A licze też na to, że talent Andrew rozwinie się wcześniej niż myslimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy jakby w koszulce lakersów prezentował sięBig Ben?

Niemożliwe? Niekoniecznie!

 

Tak samo jak z KG jest bardzo wiele druzyn pragnących pozyskac BigBena a wiec mysle ze odpada biorąc pod uwage tą opcję . Jednak moze marzenia sie spełniaja ale narazie pozostawmy to w spokoju poczekamy zobaczymy

 

 

Bardziej potrzebujemy jakiegos dobrego PG bo Mihm moze nabierze jeszcze wiecej umiejetnosci doswiadczenia itp. itd. zresztą najgorszym centrem to on nie jest co prawda pozostawia wiele do zyczenia ale spełniaj role w LA bardzo wazną . Lamar według mnie mógłby pozostac na PF ale skoro jest wszechstronnym graczem nie mam zastrzezen do SF . Jednak dobrego PF raczej łatwiej znalezc niz utalentowanego lub poprostu w miare dobrego SF .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy spokój z Benem Pistons zapłacą mu teraz za to co zrobił dla tej drużyny w ostatnich latach. Jeżeli chcemy PF to najłatwiejszym do pozyskania jest Kenyon Martin, po dobrej grze Boozera kiedy wrócił po kontuzji Jazz mogą zażądać za niego więcej niż możemy dać, z Martinem jest sprawa prostsza zdecydowanie Mihm,McKie, Cook i pick powinny bez problemu załatwić sprawę i mnie w przypadku Martina w ogóle nie interesuje to, że sprawiał jakieś problemy mamy Jaxa a nie tego nadętego wszystko wiedzącego Karla, jedyny problem to jego kolano, jeśli lekarze Lakers uznają, że nie stanowi ono problemu moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać Martin i Banks + jakieś łatanie dziur na ławce i możemy śmiało atakować zwłaszcza, że jak pokazują obecne PO wiele drużyn nie jest tak silnych jak się mogło wydawać i przy składzie jaki mają Lakers i sztabie trenerskim jaki mają zrobienie z tych Lakers contendera to nie takie trudne zadanie i nie wymagające wielu zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądze, że nie ma sensu już kupować graczy zadaniowych lecz należy się postarać o jakąś gwiazde - najlepszy byłby oczywiście KG lecz dobry byłby także Kenyon Martin. W takiej sytuacji w jakiej znalazł się teraz zespoł należy zatrudnić drugą strzelbę jakąś kiedy stanowił Szaq. Taki shooter przydałby się szczególnie w słabszych chwilach Kobego na, które w tym sezonie nie mogł sobie pozwolić bo Lakersi nie weszliby do playoff.

Rolę drugiegi strzelca pełnił zwykle Lamar lecz niestety on słabe chwile miewa często choć w rywalizacji z Suns grał znakomicie.Oczywiście ktoś taki jak Banks o którym dużo przeczytałem wcześniej też bardzo by się przydał ponieważ Smush niestety nie jest graczem kompletnym. Dobre występy przeplata ze słabymi. Za to idealnie nadawał by się do roli pierwszego zmiennika.

 

Podsumowując apeluje do Mitcha żęby postarał się za dużo nie kombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwiazdro wydaje mi sie ze masz stanowczo za duzy av albo ja mam krzywe oko :lol: I jeszcze jedna sprawa nie pisz posta pod postem osory zauwzyłem ze przez przypadek wyskoczyły ci dwa .

Wracając do tematu tak jak napisał Van Martin byłby bardzo dobrym rozwiązaniem i Banks i mamy juz LA z wiekszymi szansami na awans w PO . Lamar ostatnio pokazuje klase wiec sie o niego nie martwie wierze w jego doswiadczenie i umiejetnosci . Co do Mihma to nie jestem pewien co do niego jest dobrym graczerm i dobrych Centrów ciezko ale sadze ze bedzie jeszcze lepszy wtedy jzu bede maxymalnie zadowolony składem LA . Tylko nie mozemy zapomniec o ławce rezerwowych bo jak taki ( jezeli by udał sie ten Trade ) Banks albo Martin mieli kontuzje no to nie byłoby zbyt ciekawie nie mając na rezerwie nikogo kto w miare mogłby ich zastapic . Tym za bardzo nie powinnismy sie przejmowac ale któz wie moze sie cos takiego stac i ostroznosci nigdy nie za wiele ale jak bedzie dobra 5 to nie ma wiekszych problemów . [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze obawiam sie troszku Martina. Nie jego akcji poza-boiskowych, ale raczej jego gry - slabej IMO gry. W Nuggets, gdzie sklad nie jest jakis zly, nie pokazywal za wiele ciekawego. 13pkt i 6zb jak na 11mln$ to troszke slabo. Brown dostaje mniej, a w koncowce sezonu mial podobne osiagniecia. Watpliwa jest tez obrona Martina. No i jeszcze ta kwestia kolan. Lekarze Lakers? Ci sami, ktorzy przyklepali Divaca i McKie? :wink:

 

No i trade musialby byc zrobiony przed draftem. Dlaczego? Bo potem bedie ciezko uzbierac 12mln z posiadanych kontraktow. Martin w kolejnym sezonie ma dostac prawie 12mln. Mihm z Cook`iem i McKie daja ledwie 7-8mln. A gdzie pozostale 4? Teraz trade daje mozliwosc wrzucenia jeszcze George`a i jego konczace sie 5mln (zdaje sie, ze taki manewr jest dopuszczalny). Devean+Mihm+McKie i powiedzmy pick w zamian za Martina i pick w II rundzie mogloby przejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze obawiam sie troszku Martina. Nie jego akcji poza-boiskowych, ale raczej jego gry - slabej IMO gry. W Nuggets, gdzie sklad nie jest jakis zly, nie pokazywal za wiele ciekawego. 13pkt i 6zb jak na 11mln$ to troszke slabo. Brown dostaje mniej, a w koncowce sezonu mial podobne osiagniecia

Watpliwa jest tez obrona Martina. No i jeszcze ta kwestia kolan. Lekarze Lakers? Ci sami, ktorzy przyklepali Divaca i McKie? :wink:.

Rok temu miał 15/7 w tym sezonie był skonfliktowany z Karlem nie wiadomo jak to na niego wpłynęło, tylko Calagan powiedz sam czy Lakers jeśli zachowują trzon drużyny czyli Kobe/Lamar/Kwame potrzebują drugiego skrzydłowego, który dawałby więcej niż 13-15 punktów, 6-8 zbiórek :?: Nie czepiałbym się jego obroby, to dobry w obronie PF zdecydowanie ktoś kto raczej jest wzmocnieniem defensywy zespołu, dobrze sprawdzałby się w kryciu tych mniejszych, szybszych PF, którzy mogli Kwame sprawiać więcej kłopotów a silniejsi zostawaliby dla Kwame.

 

Martin to dobry obrońca zarówno w obronie indywidualnej jak i zespołowej, gra z pasją i zaangażowaniem, potrafi poderwać zespół tymi swoimi dunkami i późniejszym wydzieraniem się, no i mielibyśmy kogoś kto nie unika konfrontacji z rywalami i lubi porządnie sfaulować żeby coś dać do zrozumienia rywalowi.

 

Kolana to jedyne co mnie odstrasza od niego, zdrowy jest tym czego Lakers potrzebują na skrzydle obok Lamara.

 

No i trade musialby byc zrobiony przed draftem. Dlaczego? Bo potem bedie ciezko uzbierac 12mln z posiadanych kontraktow. Martin w kolejnym sezonie ma dostac prawie 12mln. Mihm z Cook`iem i McKie daja ledwie 7-8mln. A gdzie pozostale 4? Teraz trade daje mozliwosc wrzucenia jeszcze George`a i jego konczace sie 5mln (zdaje sie, ze taki manewr jest dopuszczalny). Devean+Mihm+McKie i powiedzmy pick w zamian za Martina i pick w II rundzie mogloby przejsc.

Wystarczy zmieścić się w tych 25% i nie musimy wysyłać 12 mln tylko coś ponad 9, jak pisałem wyżej Mihm/Cook/McKie i pick albo Vujacic załatwiają sprawę. Niestety manewr z ruszeniem George'a nie jest dopuszczalny, graczy z kończącymi się kontraktami nie można wymieniać po lutowym deadline kiedy zespół już skończy sezon tak dobrze niestety nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Van, mi nie tyle zalezy na jego punktach, co na jego zbiorkach i defensywie. A tutaj juz nie jest tak rozowo. Punkty to tylko dodatek. Nie bedzie podzialu silniejsi/slabsi PF. Kwame gra na C i nie bedzie sie zajmowal jeszcze silnymi skrzydlowymi. Martin z Lamarem do spolki beda musieli sobie radzic ze wszystkimi PF. Acz zgadzam sie, ze czasem jeden moze grac przeciwko PF rywala, a czasem drugi. Kenyon jest na tyle szybki (o ile kontuzja go nie spowolnila za bardzo), zeby moc pobiegac za niskimi skrzydlowymi. Odomowi sie to jakos udaje ;-).

 

Niestety manewr z ruszeniem George'a nie jest dopuszczalny, graczy z kończącymi się kontraktami nie można wymieniać po lutowym deadline kiedy zespół już skończy sezon tak dobrze niestety nie ma.

I powiem Ci, ze wcale nie jestem tego taki pewien. Swego czasu widzialem trade z udzialem kolesia, ktoremu konczyl sie kontrakt po sezonie, zrobiony w okolicach draftu. Nie wiem, czy tego typu manewry nie sa przypadkiem dozwolone w powiazaniu z wymiana pickow draftowych.

Faktycznie wystarcza trio Mihm, McKie i Cook podparte Vujacicem i czyms jeszcze malutkim (ja dodalem Von Wafera i poszlo - byc moze pick tez by wystarczyl, ale nie jestem pewien bo trade checker na realu nie uwzglednia wyborow w drafcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Van, mi nie tyle zalezy na jego punktach, co na jego zbiorkach i defensywie. A tutaj juz nie jest tak rozowo. Punkty to tylko dodatek. Nie bedzie podzialu silniejsi/slabsi PF. Kwame gra na C i nie bedzie sie zajmowal jeszcze silnymi skrzydlowymi. Martin z Lamarem do spolki beda musieli sobie radzic ze wszystkimi PF. Acz zgadzam sie, ze czasem jeden moze grac przeciwko PF rywala, a czasem drugi. Kenyon jest na tyle szybki (o ile kontuzja go nie spowolnila za bardzo), zeby moc pobiegac za niskimi skrzydlowymi. Odomowi sie to jakos udaje ;-).

Mamy Lamara, który jest jest jednym z najlepszych zbierających w lidze, a Martin jak pisałem jest dobrym obrońcą, poza tym niewiele jest w tej chwili drużyn, które miałyby równocześnie PF i C, którzy sprawialiby spore problemy defensywie, są Spurs gdzie wiadomo, że Kwame zajmowałby się Duncanem, ale wtedy taki Martin czy Odom spokojnie z Rasho czy innym Mohameddem dawaliby radę, także obrona zależałaby od rywala a Martin wnosi także bloki nie są to imponujące statystyki, ale zawsze coś poskakać sobie do bloku lubi nawet jeśli zablokować mu się nie udaje zbyt często to na rzucającego i tak ma wpływ, wrzucić takiego Banksa na PG i liczba layupów rozgrywających rywali zostaje zmniejszona już nie mówiąc o obronie przeciwko pick 'n' rollom Banks razem z Martinem i Kwame powinni zdecydowanie poprawić ten element defensywy Lakers, który sprawia nam problemy już od wielu lat.

 

W drugiej części sezonu Lakers zaczęli grać nie tylko lepiej w ataku, ale również w obronie i to mimo tego, że w S5 mieliśmy Cooka albo Waltona, którzy spisywali się nieźle w ataku, ale w obronie już była tragedia, Lakers dawali na tablicach sobie nieźle radę mimo, że Cook z Waltonem byli starterami łącznie w 52 meczach a razem zbierali praktycznie tyle samo piłek co sam Martin a Lakers pod względem zbiórek byli na 8 miejscu w lidze wiec tu wielkiego problemu bym się nie spodziewał.

 

I powiem Ci, ze wcale nie jestem tego taki pewien. Swego czasu widzialem trade z udzialem kolesia, ktoremu konczyl sie kontrakt po sezonie, zrobiony w okolicach draftu. Nie wiem, czy tego typu manewry nie sa przypadkiem dozwolone w powiazaniu z wymiana pickow draftowych.

Faktycznie wystarcza trio Mihm, McKie i Cook podparte Vujacicem i czyms jeszcze malutkim (ja dodalem Von Wafera i poszlo - byc moze pick tez by wystarczyl, ale nie jestem pewien bo trade checker na realu nie uwzglednia wyborow w drafcie).

Sam się nad tym kiedyś zastanawiałem, ale takiej opcji niestety dla nas nie ma:

85. When can't a player be traded? Can players be given "no-trade" clauses in their contracts?

 

A "no-trade" clause can be negotiated into an individual contract if the player has been in the NBA for at least eight seasons, and has played for the team with which he is signing for at least four seasons. They don't have to be the immediately prior four seasons -- for example, Horace Grant got a no-trade clause from Orlando when he signed with them in 2001. He had played for Orlando for four seasons, but had played for Seattle and Los Angeles in the interim. Very few players actually have one of these no-trade provisions. Otherwise, individually negotiated contracts may not contain no-trade clauses. The no-trade clause prevents the team from making a trade involving the player without the player's consent.

 

In addition, teams cannot trade players under the following circumstances:

 

* For two months after receiving the player in trade or claiming him off waivers, if the player is being traded in combination with other players. However, the team is free to trade the player by himself (not packaged with other players) immediately. This restriction applies only to teams over the salary cap. (Also see question number 72 for a special case where players can be traded together in less than two months.)

* When the trading deadline has passed. Teams are free to make trades again once their season has ended, but cannot trade players whose contracts are ending or could end due to an option or ETO.

 

Tak czy inaczej pierwsze co chciałbym zobaczyć tego lata odnośnie zmian w Lakers to:

Dołączona grafika

 

A potem niech zajmą się skrzydłowym Martin wydaje się po prostu najłatwiejszy do sprowadzenia kosztowałby nas praktycznie samych graczy, którzy są nam raczej zbędni albo takich, którzy i tak w długoterminowych planach się nie znajdują, w przypadku pozostałych graczy jak Boozer, Harrington, KG :roll: czy jeszcze innych już wiele zależy od drugiej strony, ale w wypadku Martina jeśli tylko Lakers go chcą myślę, że mogą go mieć po tym jak zakończył się dla niego i Nuggets ostatni sezon, mają do podpisania Melo pewnie chcieliby zatrzymać Nene więc pozyskanie Martina przez Lakers jest chyba uzależnione wyłącznie od samych Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.