Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie na VOD nc+ widziałem film Wykolejona. Syf straszny. Najgorsze ze w tym filmie gra i LBJ i Amare. Co powoduje, ze oni graja w takich filmach? $? Przeciez to musi byc smieszna gaża?

Ano, byliśmy na tym w kinie z dziewczyną w ubiegłym roku, w 35 stopniowe upały skryć się przed słońcem. Skusił nas LBJ i brak alternatywy w repertuarze. Nie był AŻ taki mierny i sceny z LBJem były kilkoma z mocniejszych punktów filmów, Bill Hader jak na siebie w ogóle nie śmieszny. 4/10 bo widziałem szmirowsze komedie romantyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przem jeśli nie obejrzałeś całego filmu to nie piszesz i nie oceniasz go, that's the rule. 

Przemek O. zgadzam się nie czaje hejtu na Nice Guys.

blackmagic Ghost dog filmem wielkim tu się zgodzimy, choć z Jarmusha to jego największym filmem jest Noc na ziemi, improwizowana część włoska miażdzy.

Z ostatnich filmów które mnie jakoś mocniej trafily to Zaginona dziewczyna, plot twist bez kitu gruby.

 

Uwielbiam kino usa z lat 70 szczególnie kino drogi, Znikający punkt (Vanishing Point), Uwolnienie (Deliverance), Taksówkarz (Taxi Driver), czy Easy Rider. Ktoś też podobne klimaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przem jeśli nie obejrzałeś całego filmu to nie piszesz i nie oceniasz go, that's the rule. 

Przemek O. zgadzam się nie czaje hejtu na Nice Guys.

blackmagic Ghost dog filmem wielkim tu się zgodzimy, choć z Jarmusha to jego największym filmem jest Noc na ziemi, improwizowana część włoska miażdzy.

Z ostatnich filmów które mnie jakoś mocniej trafily to Zaginona dziewczyna, plot twist bez kitu gruby.

 

Uwielbiam kino usa z lat 70 szczególnie kino drogi, Znikający punkt (Vanishing Point), Uwolnienie (Deliverance), Taksówkarz (Taxi Driver), czy Easy Rider. Ktoś też podobne klimaty?

 

Jak widze ze jablko jest zgniłe to go nawet nie smakuję. Ty zapewne zjadasz cale jablko i wtedy stwierdzasz ze bylo ochydne i byc moze sie podtrules huh?

 

Juz kurna innej metafory chyba nie trzeba bo jak widze odpierdol i gowniane gowno na poczaku filmu i przewijam pare minut a tam znowu to samo ... bez kitu

A zaginiona dziewucha średni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przem jeśli nie obejrzałeś całego filmu to nie piszesz i nie oceniasz go, that's the rule.

Przemek O. zgadzam się nie czaje hejtu na Nice Guys.

blackmagic Ghost dog filmem wielkim tu się zgodzimy, choć z Jarmusha to jego największym filmem jest Noc na ziemi, improwizowana część włoska miażdzy.

Z ostatnich filmów które mnie jakoś mocniej trafily to Zaginona dziewczyna, plot twist bez kitu gruby.

 

Uwielbiam kino usa z lat 70 szczególnie kino drogi, Znikający punkt (Vanishing Point), Uwolnienie (Deliverance), Taksówkarz (Taxi Driver), czy Easy Rider. Ktoś też podobne klimaty?

Ten film jest tak slaby ze nie wiem jak w ogole mozna dotrzec do konca. A przede wszystkim nie wiem po co.

 

Najlepszym filmem jarmusha to jest zdecydowanie kawa i papierosy. Reszta jest not even close imo.

 

Zaginiona dziewczyna afflecka?

 

 

Nie rozumiem jak mozna lubic easy ridera i taksowkarza i jednoczesnie nice guys. Bipolar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak mozna lubic easy ridera i taksowkarza i jednoczesnie nice guys. Bipolar?

 

Co więcej Czas apokalipsy i Łowce Jeleni również ;) Heh ja zupełnie to rozumiem, to jak lubić whisky i dobrą wódeczke i zimną fante, są to zupełnie inne poziomem i gatunkiem ligi ale nie zawsze ide na kino najwyższych lotów, po Nice Guys spodziewalem się w sumie to niczego sie nie spodziewałem i widocznie dobrze, na tym wyszedłem, no ja Panowie nie wiem czego wy oczekujecie od komedii puszczonej w ogórkowym sezonie w kinach w 2016 roku kiedy albo latają w pizamach i lateksach i ratują świat albo zabijają bądź ratują żydów. Serio czego spodziewaliście się po tym filmie? Nie reklamowali go jako trzymający w napięciu thriller ani następce Zabójczej broni;) Podobają mi się Nice Guys i tyle, ale wiem, że ten film nie zasługuje na to by dyskutować o nim przez trzy strony więc już nawet nie piszcie czego od niego oczekiwaliście, Ingmara Bergmana?;P

Widział ktoś zwiastun Dunkierki? Przyznam, że od Incepcji Nolan mnie nie powalił ale pójdę chętnie.

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interstellar było kurewsko głupie, ale żeby pisać Nolan is done? Masz ty rozum i godność człowieka? Na Dunkirk czekam, ten teaser ładny plus Tom Hardy będzie w filmie, a jak wiadomo Tom Hardy to zawsze najwyższy poziom

 

no na bank zawsze  :)

 

 

 

 

Odświeżyłem własnie sobie The Game 1997 z Michaelem Douglasem i musze powiedziec że nawet w lekkim napieciu mnie czasami przytrzymał. Dobrze sie oglada obraz z dobrą akcją kamery i dobrym aktorstwem łącznie ze spojną akcją jak i jakąś tajemnicą i intrygującym splotem. Więc jesli ktos nie oglądał to polecam zdecydowanie :)

Co więcej Czas apokalipsy i Łowce Jeleni również ;) Heh ja zupełnie to rozumiem, to jak lubić whisky i dobrą wódeczke i zimną fante, są to zupełnie inne poziomem i gatunkiem ligi ale nie zawsze ide na kino najwyższych lotów, po Nice Guys spodziewalem się w sumie to niczego sie nie spodziewałem i widocznie dobrze, na tym wyszedłem, no ja Panowie nie wiem czego wy oczekujecie od komedii puszczonej w ogórkowym sezonie w kinach w 2016 roku kiedy albo latają w pizamach i lateksach i ratują świat albo zabijają bądź ratują żydów. Serio czego spodziewaliście się po tym filmie? Nie reklamowali go jako trzymający w napięciu thriller ani następce Zabójczej broni;) Podobają mi się Nice Guys i tyle, ale wiem, że ten film nie zasługuje na to by dyskutować o nim przez trzy strony więc już nawet nie piszcie czego od niego oczekiwaliście, Ingmara Bergmana?;P

Widział ktoś zwiastun Dunkierki? Przyznam, że od Incepcji Nolan mnie nie powalił ale pójdę chętnie.

 

Szmira jest szmirą niezależnie od oczekiwań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interstellar było kurewsko głupie, ale żeby pisać Nolan is done? Masz ty rozum i godność człowieka? Na Dunkirk czekam, ten teaser ładny plus Tom Hardy będzie w filmie, a jak wiadomo Tom Hardy to zawsze najwyższy poziom

Dla mnie 3 rycerz incepcja i interstellar bylo zawodami choc interstellar sie dobrze oglada jak sie wylaczy myslenie.

 

Hardy kozak.

 

Przem - gra to jest top topow ale ze wzgledu na charakter filmu to jest one and done

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj słabą role Hardego albo wracaj do rozmyślania nad istnieniem Pana Boga

 

Ty chyba chcesz posmakowac co Twoj nick znaczy :D

 

 

Nie musze podawac srednich czy nawet slabych rol /mimo, ze takie mial/ . Ty napisales ze to najwyzszy poziom ZAWSZE.

Mysle ze poza Toba na planecie Ziemia nie innych uczestnikow wyglaszajacych takie opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.