Skocz do zawartości

Dlaczego Yao jest tak przereklamowany?


Bunia

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie mam do Minga choc czasami tez odnosze wrazenie ze jest przereklamowany ale dziwi mnie fakt ze w lidze NBA jest Polak i nie jest taki wychwalony i znany jak Ming choc umiejętnosci mu nie brakuje . Mowa oczywiscie o Lampe moze ma zbyt duzo kontuzji i jeszcze nie miał całego sezonu swietnego bo zdarzają mu sie tylko dobre mecze . Ale gdyby postawic takiego Lampego i takiego Minga sadze ze Lampe byłby lepszy bo Ming polega bardziej na swojej wadze i wzroscie :lol: moze troche to zle ująłem ale gwiazda z Chin jest wychwalana a koszykarz z Polski moze tylko pomarzyc o tym zeby jakis fan ligi NBA powiedział : Niezły ten Polak . Mówie o amerykanach bo Polacy inaczej podchodzą do Lampego ale predzej czy pozniej wroci do kraju bo ma kiepskie szanse na polepszenie kondycji i gry przez te ciągłe kontuzje i na dodatek rzucanie nim w tę i w tę strone czyli wrzucaniu go do innego klubu w którym znowu bedzie grzał ławkę :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam do Minga choc czasami tez odnosze wrazenie ze jest przereklamowany ale dziwi mnie fakt ze w lidze NBA jest Polak i nie jest taki wychwalony i znany jak Ming choc umiejętnosci mu nie brakuje . Mowa oczywiscie o Lampe moze ma zbyt duzo kontuzji i jeszcze nie miał całego sezonu swietnego bo zdarzają mu sie tylko dobre mecze . Ale gdyby postawic takiego Lampego i takiego Minga sadze ze Lampe byłby lepszy bo Ming polega bardziej na swojej wadze i wzroscie :lol: moze troche to zle ująłem ale gwiazda z Chin jest wychwalana a koszykarz z Polski moze tylko pomarzyc o tym zeby jakis fan ligi NBA powiedział : Niezły ten Polak . Mówie o amerykanach bo Polacy inaczej podchodzą do Lampego ale predzej czy pozniej wroci do kraju bo ma kiepskie szanse na polepszenie kondycji i gry przez te ciągłe kontuzje i na dodatek rzucanie nim w tę i w tę strone czyli wrzucaniu go do innego klubu w którym znowu bedzie grzał ławkę :?

Nie no stary teraz to pojechałes. Ming jest jaki jest, jest cieniasem, jest przekeklamowany, Ci chinczycy za nim szaleja ale porówaninie jego klasy i klasy lampego jest conajmniej nie na miejscy, bo Yao mimo ze nie spełnia oczekiwan jest graczem o niebo(nie o klase bo klasyt o moze i ze 3) lepszym. No i co mamy mowic o Macku? Jest topic, jak gra to sie pisze, narazie tego nie widac, wiec ine bedziemy pisac ze maciek skonczył swój kolejny trenging o ktorym nic ine iwemy. Ming gra cały czas. A za co maja pochwalic Macka w USA? Chwalili go przed draftem, jak teraz daje ciala to nie ich wina i trudno zeby mu słodzili. Ming cos tam gra, czasami ma przebłyski wiec jest za co

A porównianiem ze maciek wygrałby z Jajo to mnie po prostu zmiotles z powierzhcni... forum....... :lol:

 

EDIT

Podaj mi chociaz przykłąd jednej rzeczy w ktorej Lampe jest lepszy od Minga to moze uwierze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy nie powtórzę czyjegoś posta bo nie czytałem wszystkich. Według mnie Yao jest przereklamowany, a to z takiego powodu, że Stern chce aby Chińskie stacje telewizyjne wykupowały transmisje meczy, a flota przypływa milionami. Przypuśćmy że Lampe grałby lepiej, Polska liczyła tyle ludzi co Chiny to Lampe miałby taki sam status komercyjny jak Yao.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy nie powtórzę czyjegoś posta bo nie czytałem wszystkich. Według mnie Yao jest przereklamowany, a to z takiego powodu, że Stern chce aby Chińskie stacje telewizyjne wykupowały transmisje meczy, a flota przypływa milionami. Przypuśćmy że Lampe grałby lepiej, Polska liczyła tyle ludzi co Chiny to Lampe miałby taki sam status komercyjny jak Yao.

 

 

Sądzę ze to nic nie pomoze bo poprostu Polska jest krajem nie docenianym i omijanym w takich sprawach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieje że Stern ogladał ASG w którym Yao nic nie pokazał i mam nadzieje ze cos zrobi z tym ze Ming gra co roku w ASG tylko dzieki jego rodakom bo to sie robi nudne. Taki np. Camby duuużo bardziej nadaje sie do ASG niz Chinczyk ale jest jak jest.... mam nadzieje ze to sie zmieni..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieje że Stern ogladał ASG w którym Yao nic nie pokazał i mam nadzieje ze cos zrobi z tym ze Ming gra co roku w ASG tylko dzieki jego rodakom bo to sie robi nudne. Taki np. Camby duuużo bardziej nadaje sie do ASG niz Chinczyk ale jest jak jest.... mam nadzieje ze to sie zmieni..........

Watpie. Sensem tej zabawy jest to ze wybieraja najpopularniejszych gracz włąsnie kibice bo nie mozna powiedziec ze są to najlepsi a tych najlepszych potem na ławke wybieraja trenerzy. Dlatego dopóki bedzie taka formuła, a bedize pewnie jeszcze bardoz długo bo liga zyskuje na tym marketingowo tak długo koszykarze z takich krajow jak Chiny beda wybierani bo to sie opłaca i lidze a Chinczycy juz swojego przegłosuja wiec jak jest ktos od nich to obejrza ten mecz,a ze jak jest mozliwosc by był ich rodak to trudno by na niego nie głosowali-tak jak my na Macka. Takze na to ze w najblizsyzch latach nie bedzie Yao w ASG bym nie liczył, raczej udalbym sie do psychologa aby dał cos uspokajajacego bym mógl patrzec na jego gre :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieje że Stern ogladał ASG w którym Yao nic nie pokazał i mam nadzieje ze cos zrobi z tym ze Ming gra co roku w ASG tylko dzieki jego rodakom bo to sie robi nudne. Taki np. Camby duuużo bardziej nadaje sie do ASG niz Chinczyk ale jest jak jest.... mam nadzieje ze to sie zmieni..........

Stern z tego co wiem ,,gra" swój ostatni sezon za biurkiem komisarza ligi.

Jak dla mnie to dobra nowina bo jest idiotą w moich oczach i tyle. Robi afere z szczegółów - np. Dress Code.

 

Wg mnie głosy ludzi spoza Ameryki powinny być dzielone na pół i problem by sam zniknął. Po pierwsze NBA to liga amerykańska, Po drugie Amerykanie mają lepszy dostęp do meczy i wg mnie to powinno im dać większe prawo do głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarSp trochec sie zle wyraziłem . Miałem na mysli ze nawet gdyby Lampe miał lepsze statystyki od Yao to i tak nie był by taki rozsławiony poniewaz Polska jest krajem nie docenianym . Moze troche przesadzam z tą krytyką własnewgo kraju ale to są same fakty NBA juz woli brac olbrzymów z Chin niz całkiem dobrych Polaków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stern z tego co wiem ,,gra" swój ostatni sezon za biurkiem komisarza ligi.

Jak dla mnie to dobra nowina bo jest idiotą w moich oczach i tyle. Robi afere z szczegółów - np. Dress Code.

 

Stern moze nie jest idiotą ale czasem miewa napady głupich pomysłów za przykład podam kiedy Vince Carter przed meczem na rozgrzewce słuchał muzy z przenośnego odtwarzacza MP3. Stern mu tego zabronił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Yao Ming jest przereklamowany (choc tak naprawde nie do konca bo jest calkiem solidnym zaowdnikiem) bo we wspolczesnej koszykowce (nie tylko amerykanskiej) panuje deficyt wysokich zawodnikow.....a szczegolnie klasycznych centrow o wzroscie 7 stop i wiecej....ile druzyn w NBA ma na pozycji 5 zawodnika ktory bylby conajmniej o glowe wyzysz od reszty? Niestety wraz ze zmiana wspolczesnej koszykowki i zwrocie w strone nizszych szybszych i bardziej wszechsotrnnych zawodnikow umiejacych grac na kilku pozycjach (tzw swingman) w USA panuje sentyment i tesknota za epoka Pata Ewinga, Hakeema Olajuwona, Davida Robinsona....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.