Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2012/13


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

fab melo dziweczki

przyznam szczerze że wziąłem go w #3 tylko dlatego że fajnie się nazywa a tacy zwykle (choć nie zawsze) dobrze później grają, np. Lebron, Carmelo, Kobe.

buła, ale znając Twoje szczęście to zjebałeś gościowi karierę i mogę go z czystym sumieniem spuścić na FA... dzięki k...a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asik będzie dobry, bez dwóch zdań. Tylko kwestia, czy McHale mu będzie ufał przez cały sezon i czy będzie w stanie utrzymać się na boisku przez dziesiąt minut bez foul trouble. Chop se nadrobi swoją ułomność ofensywną zbiórkami i blokami, przechwycić też coś przchwyci - będzie defensywną wersją Pekovića, więc zakręci się w okolicach 36-38fp - 6p/10rb/0.8stl/2bl.

 

Na to liczę ze wzgląd na fbx1, gdzie widnieje u mnie w składzie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skosiłem DeColo. Facet ma talent, pokazywał to juz w Europie. Delfino bedzie robił wiecej, ale on i tak dupy nie urywa, a o nic nie gram, więc postanowiłem przyjrzec sie francuzowi. Aldrich to pomylka i jak wróci Ibaka z Perkinsem, nic nie bedzie grał.

 

Ja czekam na następny mecz NOH - czy wyłowienie z waiverów Robina było stealem czy bustem. Liczę na to pierwsze, bo z uwagi na salary moze być łakomym kąskiem dla contenderów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem tego Damiona i pewnie będe żałował, że po 1 meczu skreśliłem Freelanda :P Z rana trochę działałem zbyt chaotycznie...

No, ale w Hawks wydaje się, że gość będzie miał solidne minuty, we'll see.

 

Aldrich co prawda zrobił niezłe cyferki, ale w 31 minut, których w RS w życiu nie zobaczy.

 

Jerebko steal?? W zeszłym sezonie bez Drummonda i Villanuevy nie zachwycał, spadną mu minuty, no i gość ogólnie jest taki c*** wie jaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Jerebki, obejrzalem 1 kwarte meczu preseason (dalej nie wytrzymałem, zreszta potem duzo wiecej nie uciułal). Co pokazał? Szybko biega do kontrataków, był fajnie obsługiwany przez Knighta i Stuckeya. Swoją drogą to będzie sezon Knighta... Zaliczył fajny przechwyt, po którym zdobył łatwe pkt, ale ogólnie w defensywie jest słaby (fields zrobił go bardzo łatwo), wiec jego atutem pozostaje niezła mobilność. Pytanie, czy to wystarczy do otrzymania sporej liczby minut, bo Prince jaki jest, taki jest, ale umie bronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale ja nie mówie tekstów typu "Jerebko to dopiero steal" odnośnie Damiona ;)

Atutem Jamesa jest przynajmniej to, że w porównaniu do jego konkurentów umie bronić, dzięki czemu powinien więcej grać. Chociaż nie zdziwie się jak za pare dni znowu wyląduje na fa kosztem kolejnego blyszczącego w Pre-season grajka.

Jerebko w Pistons jest na 3/4 chyba najslabszym graczem. Nie wiem, może przesadzam, bo nie lubie zawodników którzy niczego nie potrafią robić na dobrym poziomie, tylko wszystko na przeciętnym.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.