Skocz do zawartości

NBA 2K13


FRESHMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, ze 76ers z 2000/01 troche skaleczyli, bo wg mnie Mutombo powinien dobic chociaz do ratingu +80 (gdzies 82, 83), a tak jest Iverson i długo, długo nic. Smieszy mnie tez troche rating 40-letniego Jasona Kidda, ktory ma 80 i jest kreowany na pierwszego rozgrywajka Knicks (Felton ma 74). Albo Carmelo ma teraz 92 rating, czyli tyle ile prime Pippen z Bullsow, ktory tez ma 92.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ratingi ratingami ale musze przyznac, ze 2k13 mnie oczarowala. ta odslona przypomina w koncu koszykowke.

 

- atletyka i warunki fizyczne graczy sa wreszcie odczuwalne. nate robinson nie bedzie juz lockdown defenderem blokujacym wade'a, a klocek anthony bogiem post upu

- kazdy grajek ma swoj styl gry, dobre i slabe strony. lebron to wielka i szybka szafa. nash jest wolny ale wchodzi nim kazde podanie i zagrywka. rose robi crossovery z szybkoscia swiatla, kobe ma jordan moves ale pod kosz sie nim nie przepchasz itp.

- walka o zbiorke i bloki! ten aspekt nie ma porownania do starszych wersji gry

- ulepszony system podan w stosunku do 2k12, gdzie granie podaniami oznaczalo miliony TO. tutaj wreszcie mozna sie pobawic dobrym pass first PG, ktorego rola nie ogranicza sie do tluczenia 40ppg bo asyst jak na lekarstwo.

- teammates sa w porownaniu z 2k12 10x bardziej inteligentni i nie trzeba nawet znajomosci zagrywek zeby wchodzily wyczesane druzynowe akcje rodem z telewizora.

 

ogolnie gra jest kosmicznie grywalna, zwlaszcza z zywym przeciwnikiem gra sie wysmienicie, bo komputer jednak nieco oszukuje np. przy obronie p'n'r. 2ksports odwalilo tym razem kawal dobrej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- walka o zbiorke i bloki! ten aspekt nie ma porownania do starszych wersji gry

- ulepszony system podan w stosunku do 2k12, gdzie granie podaniami oznaczalo miliony TO. tutaj wreszcie mozna sie pobawic dobrym pass first PG, ktorego rola nie ogranicza sie do tluczenia 40ppg bo asyst jak na lekarstwo.

 

Mi się o wilele gorzej zbiera jak w 2K12, a niektóre podania naprawdę nie powinny dochodzić, a mimo to dochodzą. Więc ja póki co nie jestem z tych zmian zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też podoba się kierunek zmian, w którym poszło w tym roku 2k, ale gdybym kupił gre na pieca, to raczej porządnie bym się wkurzył. Brakuję sporo fajnych rzeczy z konsol, już nie mówiąc o tym, że niektórych rzeczy nie da się po prostu zrobić na kompie (np. odblokować graczy do blacktopa, no chyba, że ktoś już rozgryzł, jak to oszukać).

No, ale jako, że nie kupiłem gry, to nie będę mocno narzekać, bo gra mi się narazie nieźle. Zacząłem association + fantasy draft i mykam w składzie Lillard, Brooks, MKG, Stoudemire, Monroe.

Jak 2k ogarnie, jakoś tą wersję pecetową, to pewnie sprawię sobie pewnie na święte, jak będą jakieś obniżki cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się o wilele gorzej zbiera jak w 2K12, a niektóre podania naprawdę nie powinny dochodzić, a mimo to dochodzą. Więc ja póki co nie jestem z tych zmian zadowolony.

dla mnie na minus sa jak na razie dwie rzeczy. ogólnie zbyt łatwo się rzuca, spod i dalej od kosza. kumpel grajac miami non stop robi zaslone i wali jumpshota za 3 lebronem z reka na ryjcu. nie umiem jeszcze porzadnie grac w obronie, ale contested jumpery LeKlocem czy innym podobnym nie powinny az tak latwo wchodzic. to samo z wolnymi. wyczujesz kiedy puscic klawisz rzutu i howard bedzie walil wolne na 100% skutecznosci. powinny byc wprowadzone jakies dodatkowe modyfikatory ;] w fifie na przyklad mozesz wszystko pieknie wyczuc, ale nawet majac dobra pozycje byle ogorkiem nie bedziesz tasmowo strzelal z dystansu jak cronaldo.

 

i jak juz mowilem, grac z czlowiekiem a z komputerem to niebo a ziemia. na gre z komputerem po prostu szkoda czasu. a ze juz za 40zl mozna kupic dwa pady, to ja bym sie nie zastanawial tylko dzwonil juz do kumpla. ;)

 

a, de gustibus non disputandum est ale tegoroczna playlista mi sie nie bardzo podoba (coldplay? co?). dla mnie najblizej idealu byla ta z 2k11. plus stylizowany na wczesne 90's glowny motyw z 2k12 ;)

Edytowane przez Jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie moze troche odbiegajace od tematu, ale nie chce zakladac nowego watku.

 

Przymierzam sie do kupienia NBA 2K13 i zastanawia mnie jedno, do tej pory gralem na PC teraz rowniez moglbym komputer pociagnie, ale zastanawiam sie czy nie kupic konsoli. Wiem, ze to pewnie temat dlugi jak rzeka, ale co bedzie lepsze PS3 czy XBOX? Granie glownie na NBA 2K13, ale wiadomo jak juz bedzie konsola to moze czasem cos sie kupi, ale nastawienie ma byc na NBA.

 

Z tego co kiedys czytalem to lepiej zainwestowac w PS3, ale nie wiem jak to jest teraz. Zakladajac ze PS3 to czy lepiej kupic nowe (i ktora wersje? roznia sie tylko pojemnoscia dysku? Jesli tak to rozumiem, ze najmniejsza pojemnosc najbardziej sie oplaca jesli nie bede mial wiele gier?) czy moze uzywane, nie wiem, czy konsole czesto sie psuja i czy jest duza roznica miedzy nowa a uzywana?)

 

I ostatnie pytanie slyszalem cos o PS4 i teraz pytanie czy to ma byc niedlugo i lepiej poczekac, czy to odlegly temat?

Edytowane przez Borys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie na minus sa jak na razie dwie rzeczy. ogólnie zbyt łatwo się rzuca, spod i dalej od kosza. kumpel grajac miami non stop robi zaslone i wali jumpshota za 3 lebronem z reka na ryjcu. nie umiem jeszcze porzadnie grac w obronie, ale contested jumpery LeKlocem czy innym podobnym nie powinny az tak latwo wchodzic. to samo z wolnymi. wyczujesz kiedy puscic klawisz rzutu i howard bedzie walil wolne na 100% skutecznosci. powinny byc wprowadzone jakies dodatkowe modyfikatory ;] w fifie na przyklad mozesz wszystko pieknie wyczuc, ale nawet majac dobra pozycje byle ogorkiem nie bedziesz tasmowo strzelal z dystansu jak cronaldo.

Wystarczy dobrze ustawić slidersy, jak sie gra na defaultowych i na niskim poziomie to nie ma się co dziwić, że wpadają takie rzuty.

 

i jak juz mowilem, grac z czlowiekiem a z komputerem to niebo a ziemia. na gre z komputerem po prostu szkoda czasu. a ze juz za 40zl mozna kupic dwa pady, to ja bym sie nie zastanawial tylko dzwonil juz do kumpla. ;)

W k12 to było dopiero niebo a ziemia, pomiędzy grą z CPU, a z drugim człowiekiem. W tej wersji offline jest najbardziej grywalne ze wszystkich odsłon.

 

 

 

 

@Borys

 

Jakiś czas temu nosiłem się z zamiarem zakupu konsoli i zdecydowanie brałbym PS3 (tylko u mnie przeważyło to, że PS3 ma lepsze exclusive'y, no i darmowe online).

Lecz jeśli Twoim głównym powodem kupna byłoby NBA to nie wiem ;) Musisz sam sobie odpowiedzieć, co dla Ciebie się najbardziej liczy.

Jeśli brać PS3 to tylko wersje Slim, które są najmniej awaryjne.

Znajomy na allegro wyczaił pare miesięcy temu używaną za 550zł, która wyglądała jak nówka i nie ma z nią żadnych problemów. No, ale to trzeba dobrze trafić. Ja np. wolałbym nówkę z gwarancja dla pewnośći.

 

Premiera PS4 ma być pod koniec 2013 roku, ale ceny będą astronomiczne. Ja bym raczej nie czekał ;)

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak radzicie kupować 2k13 na PS3 ? Bo w tamtym roku graliśmy z kumplami na pecetach, na padach no i dupy nie urywało. Co prawda różnice w grze na PC a konsoli poznałem przy Fifie 12 i nie żałuję tych 2 stówek, ale nie wiem czy kupować 2k13, duża różnica ? Nie nudzi się za szybko ? Aha no i jak co to którą wersję, bo widzę jakieś speciall edidiont czy coś, czym to się różni oprócz ceny ?

 

@Borys

 

Ja mam PS3 160 gb, i jeżeli nastawiasz się tylko na granie w kosza to taka starczy za świat. Druga strona medalu jest znowu taka, że mój kumpel co grzebie w tych wszystkich elektronicznych rzeczach twierdzi, że XBOX-a łatwiej rozkodować (czy coś w tym stylu), żeby chodziły piraty. Więc jeśli nie rajcuje Cię wydawanie na nowości 220 zł, a na takie średnio-stare gry po 100-130, to może XBOX będzie rozsądniejszym wyborem. Jeśli chodzi natomiast o czysto techniczne aspekty gry, to nie wiem, bo nie mam porównania, bo na X grałem tylko kilka razy i to na dobre kilka lat, zanim sam zainwestowałem Playstation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera PS4 ma być pod koniec 2013 roku, ale ceny będą astronomiczne. Ja bym raczej nie czekał ;)

Masz jakieś oficjalne info na ten temat? Bo z tego co wiem, to wszystko to na razie ploty. Dopiero co Sony wypuściło nowe, "ochudzone" modele PS3.

 

@Borys

Jeżeli chcesz pograć tylko w to NBA to pewnie X-Box lepszy, bo tańszy. Na PS3 są lepsze exclusive'y więc jakbyś chciał pograć w serie Uncharted czy God of War to PS3.

Konsola Sony dodatkowo odtwarza płyty Blu Ray.

Kolejną generacją bym się, póki co, w ogóle nie przejmował. Jest taka masa dobrych gier na obecną, że zanim to poogrywasz minie kupa czasu, a na dodatek jak by już nowe konsole się ukazały, to ceny gier i sprzętu obecnej generacji pójdą w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.