Skocz do zawartości

NBA 2K13


FRESHMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Bardzo prosze o pomoc.

A mianowicie dotyczy on gry brooklynem na wlasnym parkiecie.Gdy gram Nimi na wyjezdzie wszytsko dobrze dziala,lecz problem pojawia sie na wlasnym parkiecie. Podczas gry robi sie taki ekran i juz nie da rady grac. Probowalem sciagnac hale brooklynu ale to nie pomaga;/

A tu screnshoot z gry.Pokazane co sie dzieje. Dołączona grafika

Prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mam pytanko.

Wczoraj robilem formata, zainstalowalem ponownie 2k13 i juz na poczatku przy wpisywaniu CD keya mi wyskoczylo ze jest uzywany ale cos tam porobilem no i odpalilo sie dalej i gra niby chodzi ale za kazdym razem jak wlaczam gre to najpierw musze wpisac date urodzenia jakby do my playera po czym wyskauje mi napis "you do not meet the requirements to have a my player account and play online" i ten sam napis mi wyskakuje jak chociazby klikne w "ONLINE" w menu gry, tak samo jak chce wejsc w my playera. Nie wiem tez co ze skladami bo np. moge zagrac mecz ktory bedzie grany dzisiaj ale np. Hardena mam nadal w OKC. Juz nawet mniejsza z tym Hardenem bo to sobie zmienie ale o co chodzi z tym napisem? bo troche irytujace jest to ze mi ten napis wyskauje, nie moge grac online i jeszcze przy kazdym wlaczeniu gry musze wpisywac date;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra moze tutaj ktos mi podpowie.

Czy w tym wydaniu nba jest trudniej osiagnac sukces w my playerze?

Kurde wybrali mnie z 6 numerem, caly czas (juz 20 meczow) gram jakies ochlapy czasowe, srednie na poziomie 9-3-1. Ku*wa z tego co kojarze to w nba 2k12 mialem ROY i do normalnego Meczu gwiazd mnie na lawke nawet wybrali a tutaj nawet w 1szej piatce nie jestem ;/ dluzej to tutaj trwa czy to ja wyszedlem z wprawy ?:P

Pytam serio bo mnie juz krew zalewa jak slabo my player gra ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Słuchajcie, gram w trybie MyCareer na PC, powiedzcie mi proszę, czy można jeszcze jakoś rozwyjać zawodnika niż poprzez punkty Skill Points uzyskiwane podczas gry?

System punktowania w meczach wydaje mi się strasznie dziwny - dostaje się jakieś śladowe punkty za zdobycie punktów, nieproporcjonalnie dużo się odejmuje "bad call pass".

Oczywiście chodzi mi o rozwiązania zgodne z duchem gry, żadne cheaty ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, gram w trybie MyCareer na PC, powiedzcie mi proszę, czy można jeszcze jakoś rozwyjać zawodnika niż poprzez punkty Skill Points uzyskiwane podczas gry?

System punktowania w meczach wydaje mi się strasznie dziwny - dostaje się jakieś śladowe punkty za zdobycie punktów, nieproporcjonalnie dużo się odejmuje "bad call pass".

Oczywiście chodzi mi o rozwiązania zgodne z duchem gry, żadne cheaty ;) .

Nie. Dostajesz tylko punkty z gry, oraz z zdobywania osiągnięć(np 50 punktów w meczu). Te najlepiej wydawać na szkolenia z legendami, dają dużo a kosztują relatywnie niewiele.

 

Ja grając SG i majac już 71 overall widze, że zdobywam okolo 170 SP na mecz, grajac key game to wychodzi nawet 400 punktów.

Zjebali troche tą nba bo wszelakie campy nie dają już za zdobycie złota +x do umiejetnosci konretnej tylko same SP.

 

Ponadto zauważyłem, że grajac wysokim graczem na C albo PF, SF dostaje wiecej punktów mimo, że mam gorsze statystyki niż grajac SG.

 

W meczach staraj sie robic te zadania które masz wyswietlane typu rzucanie 3 na 4 nastepne rzuty. A odejmuje się dużo bo zmusza to do myslenia nad zagraniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.