Skocz do zawartości

jesteśmy świadkami


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

nawet kobe w swoim "prime" hate'u nie byl pod takim ostrzalem, jak james od kilku lat a szczegolnie w zeszlym roku, kiedy to juz wiekszosc haterow miala przed oczami widok wygrywajacego jamesa.

 

w pelni zasluzone mistrzostwo. tak jak pisalem jakis czas temu, czas swoje zmieni. dzis juz malo kto pamieta o decision i innych pierdolach. liczy sie jedynie zwyciestwo i tylko tak james jest w stanie zbudowac swoja historie. to byly jego playoffy, choc statystycznie bywaly juz lepsze niemniej teraz nareszcie mial wsparcie, bez ktorego nitk w dzisiejszej koszykowce nie zdobedzie mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuck yeah!

 

Fuck fuck fuck yeah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

 

 

Nie mam teraz cholernie czasu ale aż sobie dziś przejrzę forum i powybieram co lepsze kwiatki do tego tematu :) Hejterów LeBrona czekają ciężkie wakacje i mam nadzieję cięzkie lata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym sezonie rozjebał system. ale najbardziej niedoceniany jest spoelstra. naprawdę w obronie i ataku przygotował ekipę zajebiście. i w ataku i w obronie wykorzystywał maks co z tych zawodników można było wyciągnąć. gratulacja dla lbja. nie spodziewałem się tak słabej gry okc i tak świetnej majami.

 

p.s. bastek się mylił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie się oglądało LeBrona w tych play offach, rozjebał system kompletnie, bez wątpienia najlepszy gracz tych PO, niesamowicie ciągnął Miami i był po prostu zajebistym liderem. Spadła niesamowita presja z Heat, z Wade'a, z Bosha, ale przede wszystkim też z LeBrona. Zobaczymy, jak podejdą do gry w przyszłym sezonie, do rywali, mam nadzieję, że nie będą grać w stylu: "Zdobyliśmy tytuł, jesteśmy zajebiści i nic nikomu nie musimy udowadniać". Mam nadzieję, że w przypadku LeBrona takie podejście nie będzie miało miejsca- pokazał w tych PO, że może być skoncentrowany i skupiony od początku meczu do końca, bez zbędnego pajacowania, krzyczenia i strojenia głupich min, bo z całą moją sympatią do niego, czasami nawet mi to przeszkadzało... Jeśli będzie grał za rok w PO tak jak w tym roku, to nie widzę przeszkód, żeby obronili tytuł. Miło też ze strony LeBrona, że od razu po końcowej syrenie nie zaczął otwierać szampana, tylko najpierw podszedł do KD i podziękowali sobie za grę.

Pomimo tego, że Durant to zaraz po LBJ najlepszy gracz na świecie i depcze mu po piętach, to k**** mać, lubię tego gościa, jego podejście do gry, do rywali. Jest zajebisty i szkoda mi było patrzeć, jak po meczu wypłakuje się komuś w ramię. Wróci za rok silniejszy i równie, jak nie bardziej, zmotywowany od LBJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego temat o mistrzostwie dla DRUŻYNY MIAMI HEAT zostaje specjalnie sprowadzony do jednej osoby? Prowokacja czy w kilku domach trwa aktualnie masturbacja???

 

Aha, jesteśmy świadkami tego, że trio gwiazdorów LeBron, Wade, Bosh mimio swej niewątpliwej wielkości potrzebowało do zdobycia mistrzostwa na każdym etapie dużego wsparcia - Haslema, Battier, Millera, Chalmersa itd. Potwierdza to tylko, że siła nie są tylko gwiazdy takie jak np. Świadek ale DRUŻYNY!!!

 

Gratulacje dla DRUŻYNY MIAMI HEAT i jej wiernych fanów !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, nawet szczere ;]]]

 

Moje odczucie odnośnie zwycięstwa LeBrona jest takie jakbym ustawił sobie Mortal Kombat na poziom "veeeery easy", wybrał najlepszego bossa, czyli Goro i wygrał rozgrywkę. Jakaś odrobina satysfakcji może i jest, ale skoro sami kibice Heat piszą, że ich najtrudniejszymi rywalami byli geriatryczni i skontuzjowani Celtics oraz Pacers, w których wiodącą postacią jest Granger, to frajda musi być porównywalna z tym, co czułby Marcin Najman spuszczając wpierdol mojemu 6-letniemu chrześniakowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.