Skocz do zawartości

[West FINALS] (1) San Antonio Spurs - (2) Oklahoma City Thunder


Luki

Kto w ilu?  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto w ilu?



Rekomendowane odpowiedzi

Boli dupa, ze można być takim hejterem i codziennie siadać do kompa z zamiarem wylania w internecie tony żołci. Oj tak, to mnie bardzo boli w internetowych trollach.

trzeba bylo od razu napisac,ze masz 13 latek i dla Ciebie kazda krytyka - uzasadniona czy nie - to 'hejtowanie'.A skoro sie bawimy w terminologie rodem z 'the Boondocks',to za przeproszeniem Twoj dickriding jest tak daleko posuniety,ze kazda opinie inna niz Twoja oceniasz jako 'hejtowanie' i 'wylewanie zolci'.

 

rozumiem,ze jakbys mial logo celtow w avatarze to takiemu Lorakowi zarzucilbys 'hejtowanie' Rondo za wywody o braku jumpshota i statsy nie przekladajace sie na gre,tak?To moze zmien forum na jakis fap circle dla fanow Heat,bedziecie sobie przytakiwac,zyc dlugo i szczesliwie patrzac na swoich pupili przez rozowe okulary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty nie hejtujesz tylko Miami - własciwie to hejtujesz wsyzstko prócz SA z tego co widzę. I to jest jak na razie jedyna treść Twoich postów. Na szczęście jest na forum miła opcja dzięki której trolli mozna eliminować z widoku.

 

eot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi przykro...:(

 

jak sobie teraz Miami poradzi bez swego rycerza w swiecacej zbroi?Gorzej,jesli przegraja final a Lebronowi nie uda sie powtorzyc wyczynu Dirka z tamtego roku i oderwac na zawsze latki underperformera w najwazniejszych momentach...bedziesz musial dac na ignore 90% tego forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty nie hejtujesz tylko Miami - własciwie to hejtujesz wsyzstko prócz SA z tego co widzę. I to jest jak na razie jedyna treść Twoich postów. Na szczęście jest na forum miła opcja dzięki której trolli mozna eliminować z widoku.

 

eot.

 

przesada.....

widziałem gorszych trolli a i nie wiem czy tu przy realnych ocenach Hesusa definicja troll ma zastosowanie

 

wypowiedzi heya"costam" to dopiero fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w sumie nerwy puściły i z taka merytoryką w temacie SAS - OKLA wy$%# dalać

 

mamy piękną serię, mega poziom i jak zwykle seryjne wygrane spurs których mało kto docenia...

miło się ogląda te mecze, gawiedź sie bawi więc nie przeszkadzajmy!

niech tak pozostanie z tym niedocenianiem bo aż jestem ciekawy jak 2 lotników załatwi sprawę vs 12 równych gości gdzie jeden tylko pewnie pokaże MOC!

 

na serię z Miami przewiduję Duncana ( jak dojdą spurs do finałów) jako napierdalacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie koszykowka grana przez spurs jest mi zdecydowanie blizsza ale ciezko kibicowac ekipie ktorej szostym zawodnikiem jest pan w pasiaku , moge tylko miec nadzieje ze analogiczna sytuacja bedzie w oklachomie i thunder tez dostana kilka punktow gratis , mam rowniez nadzieje ze brooks wyciagnie jakiekolwiek wnioski z 4q , tylko z taka obrona okc ma szanse powalczyc, perkins to tragedia , mohamed zreszta tez, ibaka +40min magrac , collison wiecej , okc ma grac small ball caly czas, nawet ultra small ball gdy harden broni bonnera, statystyki mowia ze ze przy prowadzeniu 2-0 druzyna wygrywajaca w 78% wygrywa tez serie, w g1 byl ciekawy stat.

przez pierwsze 3 kwarty sas wymienili 155 podan przy 90 okc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie koszykowka grana przez spurs jest mi zdecydowanie blizsza ale ciezko kibicowac ekipie ktorej szostym zawodnikiem jest pan w pasiaku , moge tylko miec nadzieje ze analogiczna sytuacja bedzie w oklachomie i thunder tez dostana kilka punktow gratis , mam rowniez nadzieje ze brooks wyciagnie jakiekolwiek wnioski z 4q , tylko z taka obrona okc ma szanse powalczyc, perkins to tragedia , mohamed zreszta tez, ibaka +40min magrac , collison wiecej , okc ma grac small ball caly czas, nawet ultra small ball gdy harden broni bonnera, statystyki mowia ze ze przy prowadzeniu 2-0 druzyna wygrywajaca w 78% wygrywa tez serie, w g1 byl ciekawy stat.

przez pierwsze 3 kwarty sas wymienili 155 podan przy 90 okc....

 

myślałem ze wszystko widziałem ale nazwać 6th-manem pasiaka zamiast Manu? grube

Collison jest niepotrzebny i to jest chyba największy upset dotychczas Perk+Coll+Nazr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało być pięknie, +22 i spokój w 4Q a tu spurs znowu w swoim stylu zaserwowali nerwową końcówkę choć piękno tego meczu ( zepsute przez pseudo aktywność Brooksa "hack a Tiago") mogło koneserów zadowolić!

e tam. bez przesady ,rozumiem ,że jesteś zagorzałym funem ale chyba najbliżej okc zbliżyli się na 8 pkt i to z powodu zmian jakie wprowadził Pop. na boisku w okc był ibaka-durant-wesbrook-harden-fisher a u spurs splitter-booner-jackson-neal-parker. okc wyszli w końcu piątką, która jest w stanie walczyć ze spurs a san antonio wyluzowane nieco straciło wigoru. ale nagła zmiana i mecz był wyrównany ,raz doszli na 93-99 ale ten zapalnik musiał w końcu się wypalić. pop prowadzi san antonio nieco po europejsku. na poziomie euroligi gra 10-12 zawodników w rotacji. jak ławka wychodzi to nie traci takiej przewagi ,raczej są zawsze wyrównane mniej więcej piątki. zresztą chyba to pop postawił w pamiętnych czasach Manu na ławkę a później pojawili się Terry czy Harden. jakby spurs mieli jeszcze pod koszem pewną opcję pod koszem jaką był Horry to faktycznie ten pomysł sprawdzałby się w 100%. a tak to czasami pop postraszy funów ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem ze wszystko widziałem ale nazwać 6th-manem pasiaka zamiast Manu? grube

Collison jest niepotrzebny i to jest chyba największy upset dotychczas Perk+Coll+Nazr

przepraszam ze tak zawile z checia wytlumacze, jak wiesz na parkiecie moze przebywac 5 zawodnikow jednoczesnie , wiec mowiac o szostym zawodniku (nie mylic z 6th-manem) mialem na mysli sedziow, jesli cos jeszcze potlumaczyc , ja bardzo chetnie pomoge

 

collison jest zdecydowanie mniej zbedny niz perkins czy mohamed a ktos musi jednak byc w tej rotacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze tak zawile z checia wytlumacze, jak wiesz na parkiecie moze przebywac 5 zawodnikow jednoczesnie , wiec mowiac o szostym zawodniku (nie mylic z 6th-manem) mialem na mysli sedziow, jesli cos jeszcze potlumaczyc , ja bardzo chetnie pomoge

 

collison jest zdecydowanie mniej zbedny niz perkins czy mohamed a ktos musi jednak byc w tej rotacji

Który z sędziów w jakich sytuacjach?

 

 

Bo mnie sie wydawało, że sytuacja w pewnym momencie była odmienna i wszytsko gwizdali przeciw spurs.

Sedziowanie było kompletnie nierówne w tym spotkaniu.

 

Ale czekam na Twoje wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni to forum nazwać Wróżki z dupy pl. Żal czytać: Z tymi heat mają szanse, ale z tymi już nie/Będą zmuszeni jumperkować całą serie. Oraz te podszyte tanią ironią gadki o duecie lebron i wade.

 

Zmieniacie zdanie jak 6 latek w sklepie ze słodyczami. A jak ktoś zmienia zdanie co chwile to znaczy że go wcale nie miał, tylko jak flaga, jak zawieje tak sie kieruje.

 

Chociaż niektórzy to nawet jak Heat wygraja wszystko to zawsze powiedzą, że to nie heat tylko lebron i wade bo reszta jest do dupy a w temacie o lebronie napiszą, że bez innych nic by nie osiągną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni to forum nazwać Wróżki z dupy pl. Żal czytać: Z tymi heat mają szanse, ale z tymi już nie/Będą zmuszeni jumperkować całą serie. Oraz te podszyte tanią ironią gadki o duecie lebron i wade.

 

Zmieniacie zdanie jak 6 latek w sklepie ze słodyczami. A jak ktoś zmienia zdanie co chwile to znaczy że go wcale nie miał, tylko jak flaga, jak zawieje tak sie kieruje.

 

Chociaż niektórzy to nawet jak Heat wygraja wszystko to zawsze powiedzą, że to nie heat tylko lebron i wade bo reszta jest do dupy a w temacie o lebronie napiszą, że bez innych nic by nie osiągną.

udajesz głupszego?

 

zdanie zmieniamy? Miami z taka grą ( a wiem że stać na więcej no i ten Bosh niewiadoma.....) wrzucając nawet 2x50 co chyba się w PO 4x nie zdarzy z tak zorganizowanymi spurs lub wbijającymi się Thunder nie maja szans i piszemy to niezmiennie..

 

oczywiście Pop zamknie pomalowane i zobaczymy festiwal jumperków...zobaczymy tylko czy i ile trafionych bo to akurat jest niewiadoma i u wrózki nie byłem o to podpytać jeszcze....

 

znikaj z takim wskakiwaniem w temat z dupy ...pzpn2003krok czy jak tam się zowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbliza sie 13 i heylbj jeszcze nie trollowal o potencjalnym finale spurs vs heat?

 

step yo' trolling game up son

pozwolę sobie nie reagować na tak prymitywne zaczepki, pozbawione jakiejkolwiek wartości merytorycznej

na przyszłość jeśli zamierzasz urządzać sobie tego typu wycieczki osobiste, to zapraszam na pw

 

a co serii, to jeszcze nic się nie stało, spurs grało u siebie i wygrało dwa mecze, teraz przenosimy się do oklahomy, gdzie thunder w swojej hali przy pomocy sędziów doprowadzą do wyrównania serii

w tej serii tak naprawdę jeszcze nic się nie stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udajesz głupszego?

 

zdanie zmieniamy? Miami z taka grą ( a wiem że stać na więcej no i ten Bosh niewiadoma.....) wrzucając nawet 2x50 co chyba się w PO 4x nie zdarzy z tak zorganizowanymi spurs lub wbijającymi się Thunder nie maja szans i piszemy to niezmiennie..

 

oczywiście Pop zamknie pomalowane i zobaczymy festiwal jumperków...zobaczymy tylko czy i ile trafionych bo to akurat jest niewiadoma i u wrózki nie byłem o to podpytać jeszcze....

 

znikaj z takim wskakiwaniem w temat z dupy ...pzpn2003krok czy jak tam się zowiesz

Liczyłem, że jestes mądrzejszy. Jednak te studia prawnicze nie uczą myślenia.

 

Jeszcze nie zagrali a ty juz wiesz że nie mają szans. Prorok czy jak? I kto tu mówił: nie lubie myślenia zero jedynkowego. Zamkną pomalowane = przegrana heat? WTF? Bo niby heat to tylko jedno umieją grać?

 

Jak wyczytałem to 17 stycznia 2012 heat wygrali ze spurs 120 - 98, i to bez Wada. Zamkneli im pomalowane czy jak. Ja sie nie znam.

 

A zmieniacie zdanie: heat wygrają z pacers, o heat juz sa na rybach, o nie heat napewno wygrają, no pacers to ciecie, ale teraz juz heat odpadną z bostonem, nie no heat z dziadkami wygraja lekko, ale dalej już polegną.

 

Można by tak historie waszego typowania tu ująć. Chorągiewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stało się to ,że jakby okc wyrwało jeden mecz byłoby faworytem a tak to cały czas jest odwrotnie. to jednak dość istotne.

Jeszcze wykład walnij o tym, jak ich to podłamało psychicznie. Bo zapewne dzwonileś i ci powiedzieli że są podłamani.

 

Zapewne będą walczyć do końca. I jeszcze się wiele może zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem, że jestes mądrzejszy. Jednak te studia prawnicze nie uczą myślenia.

 

Jeszcze nie zagrali a ty juz wiesz że nie mają szans. Prorok czy jak? I kto tu mówił: nie lubie myślenia zero jedynkowego. Zamkną pomalowane = przegrana heat? WTF? Bo niby heat to tylko jedno umieją grać?

 

 

Yyy, a co umieją grać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.