Skocz do zawartości

[West FINALS] (1) San Antonio Spurs - (2) Oklahoma City Thunder


Luki

Kto w ilu?  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto w ilu?



Rekomendowane odpowiedzi

niepotrzebne nerwy w 4kw,ogolnie duzo beznadziejnych gwizdkow w obie strony (w tym travel i ofens manu w kolejnych akcjach,harden tez z kosmosu pare dostal).Potwierdzilo sie,ze Perkins przy calej swojej reputacji superobroncy nie powinien w tej serii wachac parkietu nawet.Fisher o dziwo znowu duzo minut,nie wiem nadal czy to dobra decyzja.

 

brawa dla OKC,ze nie poddali sie majac w plecy -20,niezly ten run ale SanAn udalo sie uspokoic gre

 

Durant no-show w tym meczu,swietny Harden.Wina poleci raczej na Westbrooka,ale nie wiem czemu mialby nie rzucac skoro lider Thunder jest schowany gdzies daleko za 3ka.

 

Pomimo tych bunczucznych zapowiedzi nadal wszystko wskazuje na to,ze to OKC nie maja odpowiedzi na Trio Spurs,a nie vice versa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzilo sie,ze Perkins przy calej swojej reputacji superobroncy nie powinien w tej serii wachac parkietu nawet.

To co Ibaka 48 minut na centrze? Czy Mohammed zamiast Perka? Juz nie przesadzajmy. Rzeczywiscie powinien mniej grac Perkins niz zwykle, ale jednak te 15 minut przepychania sie pod koszem z Duncanem powinno troche zmeczyc tego drugiego.

 

Swietne mecze Hardena i Parkera. Poczatek 3 kw. Spurs (tak z 7 minut) - jeden z lepszych pokazow koszykowki.

 

A Westbrook jeszcze ma momenty, gdy nie mysli w ogole i co da druzynie, to zaraz po tym zabiera...

 

Tak jak pisalem, seria sie wlasnie zaczela od adjustment Brooksa, teraz kolej na Popa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,chodzilo mi,ze musi grac jak najmniej a ibaka/ktos bardziej mobilny musi switchowac przy tych pnr bo perk jest przyspawany do parkietu

...

 

Chodzilo mi o to, ze po co w ogole pisac takie farmazony jak "Potwierdzilo sie,ze Perkins przy calej swojej reputacji superobroncy nie powinien w tej serii wachac parkietu nawet". Tylko prosze nic o ironii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero wstaje do pracy,wiec w/e

 

wracajac do Twojego poprzedniego punktu i small ball dajacego lepsze rotacje i def - to nadal bedzie za malo moim zdaniem.Big 3 OKC rzucilo chyba z 80 punktow druzyny,pekla setka...a i tak stracili 120 punktow.Nadal problemem zostaje scoring z lawki,bo to w zasadzie Harden vs 30 osob po stronie Spurs.Grajac wiecej Thabo zamiast fishera nie spodziewalbym sie jakichs duzych kontrybucji punktowych.Do tego nadal czekam na dobry mecz Duncana i jakby gorzej gra Green (gdyby trafil te kilka wide open 3s przy tym runie Thunder raczej daloby sobie spokoj).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do Twojego poprzedniego punktu i small ball dajacego lepsze rotacje i def - to nadal bedzie za malo moim zdaniem.Big 3 OKC rzucilo chyba z 80 punktow druzyny,pekla setka...a i tak stracili 120 punktow.Nadal problemem zostaje scoring z lawki,bo to w zasadzie Harden vs 30 osob po stronie Spurs.Grajac wiecej Thabo zamiast fishera nie spodziewalbym sie jakichs duzych kontrybucji punktowych.Do tego nadal czekam na dobry mecz Duncana i jakby gorzej gra Green (gdyby trafil te kilka wide open 3s przy tym runie Thunder raczej daloby sobie spokoj).

Raczej z pewnoscia bedzie za malo. Po pierwsze 14 minut defensywy thunder w game 2, ktore ograniczylo Spurs w ataku to nie caly mecz. Do tego cala trojka Durant, Harden i Westbrook musza byc na parkiecie razem, co wowczas ze zmiennikami? Nawet jesli Ibaka sie wstrzeli z dystansu, to malo prawdopodobne, ze Big 3 OKC znowu bedzie rzucac na niesamowitym procencie (30-54 z gry, 67%, 88 pkt). Do tego, rzeczywiscie, Duncan jest prawdopodobne, ze poprawi sie na tyle by przejac troche dzisiejszych punktow Parkera (w szczegolnosci przeciwko small ball OKC) Co wiec zostaje? Chyba tylko god mode Duranta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydaje, ze Ibaka wczesniej zablokowal zanim pilka dotknela tablicy (jesli tez dobrze pamietam, tez jeszcze nie spadala). Sprawdzilem, i bylo to przy -8 na 4.5 min do konca.

 

Nie no OKC powinno urwac co najmniej jeden mecz u siebie. Tylko czy bedzie to kwestia wstrzelenia sie ktoregos dnia i wygrania po zacietej koncowce, czy dominacja i latwe zwyciestwa.? Niestety, ale tylko to drugie uratuje Thunder przed odpadnieciem i w ten scenariusz raczej nie wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woohoo Kendrick Perkins! Trochę odrobili w końcówce tym składem co mówiłem, że mają grać, ale w tym meczu już byli w za głębokiej dupie, a w poprzednim Brooks się oczywiście skompromitował, więc się nie zdziwię jak w końcowym rozrachunku wyjdzie na to, że o porażce Thunder zdecydował był G1. Thunder kontrolowali G1 i przegrali, Spurs kontrolowali G2 i wygrali.

 

Aha, sędziowie żenujący.

 

Czy Mohammed zamiast Perka?

Nie byłby to taki głupi pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu trolować? Z OKC Lebron ma jeszcze szanse, ale z Spurs żadnych. Big 3 rzuci 80, cały 90 i dostaną 15 w plecy i tak.

liczylem,ze podzieli sie z nami jakas uwaga w stylu 'z taka gra finalisci zachodu nie ma szans vs Miami'

 

no ale tak na serio - nie spodziewalem sie,ze Spurs utrzymaja tempo vs OKC.Na razie te dwa mecze przypominaja serie z Clippers,niby jest blisko,SanAn sa w zasiegu,potem jest 'nara'.Zastanawiam sie czy publika w Oklahomie pomoze chlopakom,bo ja osobiscie bylbym podlamany stylem,w ktorych przegrali meczami 1 i 2.Costam pewnie urwia,ale wygrac z San Antonio 4 razy?

 

Z drugiej strony Heat podobno najlepiej w lidze sa przystosowani do Spurs,obronia niby ten pnr,ich szybkie rotacje maja byc kryptonitem na supermena tych PO.Tylko co jesli Pop postawi strefe i odetnie Miami wjazdy?Zmusi Jamesa i Wade'a (nie wiem nadal co z Boshem) do jumperkowania cala serie?No i to,co sam napisales - James i Wade nawet przy slabszej efektywnosci Spurs beda musieli miec srednio po 50ppg aby cokolwiek tutaj ugrac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 2:0........ jest seria utrzymana.....

a ja nadal wypowiadam się w tonie dużo bardziej spokojnym niż Mistrzowie z Miami!

 

miało być pięknie, +22 i spokój w 4Q a tu spurs znowu w swoim stylu zaserwowali nerwową końcówkę choć piękno tego meczu ( zepsute przez pseudo aktywność Brooksa "hack a Tiago") mogło koneserów zadowolić!

 

gdy 3 Gwiazdy Okli grają taki mecz jest mało ekip które to przetrzymają a spurs dodatkowo grali swoje i balansowali z taka grą na +22/+6 niezłe?

 

coraz bardziej podziwiam Diawa, Leonarda no i Manu .... dziś Parker jutro Duncan chce się powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz nr 3 tak naprawdę pokaże czy Oklahoma już jest tym zespołem, który może śmiało pretendować do tytułu czy jeszcze muszą nabrać doświadczenia. Zapewne Popovich zdaje sobie sprawę, ewentualna wygrana OKC w tym meczu niec ich podbuduje i doda dużo wiary. Dlatego dla Spurs ten mecz to must win. Z 0-3 Thunder już się nie podniosą.

Jednak jeśli wygrają to i w meczu czwartym nie będą stać na straconej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.