Skocz do zawartości

[WestRD2] (2) Oklahoma City Thunder - (3) Los Angeles Lakers


Van

Kto wygra  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra

    • OKC in 4
      21
    • OKC in 5
      57
    • OKC in 6
      25
    • OKC in 7
      2
    • LAL in 4
      0
    • LAL in 5
      1
    • LAL in 6
      20
    • LAL in 7
      29


Rekomendowane odpowiedzi

Bastek myślałem, że już wyrosłeś z tego swojego pi****lenia, ale widzę, że jednak nie

 

Naprawdę nie odzywaj się na temat sędziowania bo ile oczywistych fauli na KB jest puszczanych na te kilka błędnie odgwizdanych ? ile punktów OKC nie powinno być zaliczonych kiedy są zdobywane po tak ewidentnych ruchomych zasłonach Perkinsa, że Stevie Wonder by je zobaczył ? KG go naprawdę dobrze wyszkolił, przecież on nawet nie stara się postawić zasłony po czym ewentualnie minimalnie się ruszyć, po prostu non stop się przesuwa w niezgodny z przepisami sposób uniemożliwiając obronę.

 

Harden wystarczyło żeby się ruszył w kierunku pomalowanego i już wędrował na linię. Szczytem bezczelności jest już wspominanie drugiego meczu jako niby też sędziowanego na ich korzyść, tutaj przynajmniej możesz się podpierać ilością osobistych, ale drugi mecz, jaja sobie robisz ?

 

Nie wiem czy Lakers to wygrają czy nie, ale niestety dla ciebie sytuacja dla OKC wcale nie wygląda tak dobrze jak to przedstawiasz, a teksty jak to nie są w stanie rywalizować z nimi to po prostu komedia. W tych dwóch ostatnich meczach to Lakers kontrolują tempo i wyglądają lepiej i co najlepsze pomimo tego, że rzutowo wyglądają wciąż kiepsko. Jeżeli Lakers wygrają tą serię to już jednak widzę czym będziesz tłumaczył te swoje niespełnione proroctwa- sędziowaniem, niezależnie od tego czy będzie to miało cokolwiek wspólnego z rzeczywistością czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie odzywaj się na temat sędziowania bo ile oczywistych fauli na KB jest puszczanych na te kilka błędnie odgwizdanych ?

lol

 

Bryant w ogóle nie wchodzi pod kosz a i tak dostaje więcej FT niż niektórzy slasherzy. Oczywisty star bonus jednak nie mam nic do tego bo tak zawsze w lidze było(a przynajmniej od Jordana). Tylko śmiesznie wyglądają te tłumaczenia i przemilczenia fanów Lakers w porównaniu z tym jak płaczą o gwizdki Miami(Kubbas ani słowa nie wspomniał o sędziowaniu mimo, że jego trolling w temacie o Heat na ten i inne tematy jest niesamowity).

 

Btw taka skuteczność przy takiej ilości FTs obydwu drużyn to nie jest jakiś rekord?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw taka skuteczność przy takiej ilości FTs obydwu drużyn to nie jest jakiś rekord?

Luki, nawet była statystyka gdzieś chyba na początku 4 kwarty, albo gdzieś w 3 jeszcze, kiedy Bynum wykonywał wolne, że wyrównali rekord wolnych w jednym meczu pod rząd- 28/28 mieli- rekord należał do Suns (jeśli się pomyliłem, to niech ktoś poprawi). I co? I Bynum tego 29-ego przestrzelił ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ironio,fani okc narzekaja na osobiste z kosmosu?

OKC ma fanów?

 

 

Cieszy zwycięstwo, tym bardziej szkoda tego game 2. Tak jak przypuszczałem w LA lepiej zagrał Sessions, dobry mecz w jego wykonaniu. Ciekawe czy zostanie na kolejny rok czy poszuka lepszego kontraktu. Dodatkowo bardzo aktywny jak w całych PO Hill, którego trzeba zatrzymać nawet kosztem Sessionsa. Po odejściu Gasola byłby solidnym starterem, podoba mi się nasza gra gdy jest na boisku razem z AB.

 

pytanie o statystyki - która para wygląda najlepiej w statach? AB-Gasol, AB-Hill, Gasol-Hill?

 

jeśli awansujemy to Bynum po przeprawach z Perkiem powinien być świetnie przygotowany do kolejnej serii

 

i jeszcze co do kalendarza, wiem że skrócony sezon bla bla... ale jak po b2b, które jeszcze jakoś mogę zrozumieć, kolejny mecz jest tylko po jednym dniu przerwy dodatkowo w innym mieście? to jest zabójstwo dla drużyny weteranów i dodatkowy plus dla OKC poza HCA... przykładowo Heat i Pacers mają dwa dni przerwy i jeszcze nie muszą latać tylko siedzą w Indy i odpoczywają, żadnego b2b. Podobną sytuację do Lakers mają Spurs. na pocieszenie ewentualny g7 Lakers będą mieli po aż 3 dniach odpoczynku...tylko trzeba do tego najpierw dotrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za każdym razem jak widze sędziującego Crawforda to się zastanawiam, czemu on nie został wyjebany z ligi? A jak widze Artesta to sie zastanawiam czemu on chodzi wolny po świecie, takich psycholi sie powinno odizolować.

No ale kto, jak nie Crawford mógł lepiej sprezentować Lakersom ten mecz? Przecież to człowiek od zadań specjalnych. Gdyby liga nie była takim "Związkiem Radzieckim" koszykówki to już byśmy go w lidze dawno nie widzieli.

No ale zobaczymy czy był to zabieg Sterna, aby przedłużyć serię czy też chce ich poprowadzić do samego wymarzonego finału LA-Heat. Choć jeszcze trzeba się zająć Indianą, ale to również raczej nie problem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze na serio. Lakers nie sa zespolem bedacym w stanie rywalizowac z OKC w 7-game series na rownym poziomie. 2 ostatnie mecze byly wyraznie sedziowane na ich korzysc a zeby wygrac jeden potrzebowali 40 FT bailout. jak wszystko wroci do normy to skonczy sie 2 blowoutami i tyle bedzie z ostatniego pierdniecia tego skladu Lakers.

wrecz przeciwnie. lakers sa zespolem, ktory jest w stanie rywalizowac z OKC co ewidentnie pokazali w ostatnich dwoch meczach. jednak jak widzielismy i w g2 i nawet w g3 ciezko im dotrwac do konca i dopiac swego.

 

OKC zreszta pokazalo jak dla mnie, ze nawet jesli przejda lakers to w wcf nie maja czego szukac ze spurs. przeciez ich atak wyglada rownie tragicznie. goscie po prostu sa atletyczni i dzieki szybkosci oraz temu ze jumperki wpadaja wygrywaja spotkania. nie graja nic powalajacego w ofensywie, wiec ja na miejscu fana okc nie cieszylbym sie, nawet jak przejda lakers.

 

gwizdki w meczu bylo w jedna i druga strone zjebane totalnie. nawet w koncowce. nie ma wiec co rozpaczac bo i jedna i druga druzyna na linii ft byla dzis smiechem. a ze lakers graja:

 

a) pod kosz

B) u siebie

 

to mieli ich wiecej

 

btw. Maciek9020 jak ja widze Westbrooka aka GOBLIN v2 (czy jakis dino) drzacego i plujacego swoja jape, to zastanawiam sie czemu takie buce graja w te gre. jak widze perkinsa to ponownie zastanawiam sie skad takiego buce sie rodza, ktore mysla ze sa gangsta wszedzie. brakuje mu tylko pistoletu i jakiejs chusty na glowie.

 

edit:

 

Cholender, jaki FT contest :D

 

A tu fajny gif:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

ten boxing out ibaki (nie zwracajac uwagi na uderzenie gasola ;) ) to jakas komedia. pozniej sie dziwic ze thunder lapia takie faule. to mialo wiecej wspolnego z zapasami niz basketem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol

 

Bryant w ogóle nie wchodzi pod kosz a i tak dostaje więcej FT niż niektórzy slasherzy. Oczywisty star bonus jednak nie mam nic do tego bo tak zawsze w lidze było(a przynajmniej od Jordana). Tylko śmiesznie wyglądają te tłumaczenia i przemilczenia fanów Lakers w porównaniu z tym jak płaczą o gwizdki Miami(Kubbas ani słowa nie wspomniał o sędziowaniu mimo, że jego trolling w temacie o Heat na ten i inne tematy jest niesamowity).

 

Btw taka skuteczność przy takiej ilości FTs obydwu drużyn to nie jest jakiś rekord?

Bo nie oglądałem meczu, zaraz się za to zabieram

 

Swoją drogą, pamiętacie? ;)

 

[video=youtube;cxTjOPImyts]http-~~-//www.youtube.com/watch?v=cxTjOPImyts&feature=player_embedded#!

Swoją drogą pamiętasz finały 06? Już na post Vana nie odpowiedziałeś ;]

 

Batalion co ty odpierdalasz za posty to jest śmieszne, nie mają szans, gwizdki w G2? ja pi****le

 

Tyle co jest fauli na KB nie gwizdanych czy to w PO czy to w RS, raz sędziowie trochę uważniej patrzyli na mecz i już pretensje, a że dwie najbardziej faworyzowane przez gwizdków są okc i mjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

back to backi na pewno były w latach 90-tych. nie wiem, kiedy z nich zrezygnowano

 

zeby sie nie okazało ze OKC są jak młode wilki z Killerow 2 ...

młodzi wilcy ;]

 

Tak czytam twoje ostatnie posty w tym temacie, i mam pytanie, ty tak na serio ? Pytam bo długo nie siedzę tu na forum ale ostatnio zauważyłem wysyp twoich co najmniej 'dziwnych' postów...

Bast ciągle myśli, że Gasol zrobił w finałach błąd 8 sekund

 

Swoją drogą, pamiętacie?

ta

 

autor w sumie sam przyznaje, że przekręt w g6 był odpowiedzią na wydymanie Lakersów w meczu poprzednim, a mimo to płacze jaki to świat niesprawiedliwy. był taki program kiedyś, jak to się nazywało? aaa wiem - "nie do wiary". no ale że w tle muzyka z "Urodzonego czwartego lipca", to się nawet fajnie oglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC zreszta pokazalo jak dla mnie, ze nawet jesli przejda lakers to w wcf nie maja czego szukac ze spurs. przeciez ich atak wyglada rownie tragicznie. goscie po prostu sa atletyczni i dzieki szybkosci oraz temu ze jumperki wpadaja wygrywaja spotkania. nie graja nic powalajacego w ofensywie, wiec ja na miejscu fana okc nie cieszylbym sie, nawet jak przejda lakers.

haha chcesz zebym sie poplakal ze smiechu ? OKC ma poki co 111.4 ORTG grajac przeciwko bardzo dobrym defensywom - Mavs i Lakers. Spurs maja 113 grajac przeciwko Jazz gdzie defensive anchorem jest smiechu warty Al Jefferson i kontuzjowanym Clippers ktorzy w obecnej formie z polamanym CP sa zespolem ktory nigdy by nie wszedl do playoffs. Oklahoma w tych playoffach pokazuje ze poki co ze sa zdecydowanie najlepsza ofensywa ligi, bo i Mavs i Lakers graja swietne HCO i odbieraja ich najwieksze atuty a mimo to nie potrafia nic poradzic na Durant/Westbrook/Harden combo.

 

problemem OKC jest defensywa bo ofensywa klasy Lakers nie powinna przeciwko tak utalentowanemu zespolowi rzucac wiecej niz 80 pktow. winnym jest przede wszystkim Brooks bo po prostu nie nauczyl ich bronic zespolowo, Durant tez gra fatalny help defense biorac pod uwage ze broni nierzucajacych SFow. taktycznie rzecz biorac niedopuszczalnym jest zeby Lakers oddawali rzuty z pomalowanego - przy takich smiechu wartych 3pt shooterach powinno sie ich zmuszac do jumperkowania caly mecz poprzez podwojenia w pomalowanym. Durant np. bez problemu moglby podwajac Bynuma i zdazyc wrocic contestowac Artesta, a jednak tego prawie nigdy nie robi.

 

no ale skoro dla ciebie ofensywa OKC jest kiepska to tylko swiadczy o tym jak uwaznie ogladasz mecze. znaczna wiekszosc publiki z rownie wielka dokladnoscia analizuje spotkania bo ludzie generalnie maja powazne problemy z przetwarzaniem duzej ilosci informacji wiec tez nie dziwne ze sam doszedles do takich absurdalnych wnioskow.

 

jeszcze co do Vana, fajnie ze porownujesz Hardena ktory jest EWIDENTNIE faulowany na kazdym wjezdzie gdzie jest po prostu tona kontaktu, a Bryantem ktory dostaje gwizdki zanim zlapie pilke lub przy jumperkach. to jest absolutny ewenement w tych playoffs bo mnostwo zawodnikow jest przy takich jumperkach podobnie "faulowanych" a jednak tylko Bryant potrafi z takiego czegos uzbierac 20 FTs. Sefolosha nie powinien dostac ani jednego z tych absurdalnych fauli przed zlapaniem pilki. ale w przeciwnym wypadku Kobrick pobilby rekord airballi w meczu a tak mozna to tlumaczyc widmo faulami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze porownujesz Hardena ktory jest EWIDENTNIE faulowany na kazdym wjezdzie gdzie jest po prostu tona kontaktu

Szczególnie Blake go dzisiaj masakrował. Tony kontaktu, dobrze, że Harden uratował się przed kontuzjami po tych faulach.

 

Bastillon please, często piszesz o uważnym oglądaniu. Przecież Harden jest chyba najlepszy w lidze ( razem z Lou Williamsem ) w sprzedawaniu malutkich kontaktów, żeby dostać się na linię. To jest aż irytujące, ale nie mam o to pretensji do Jamesa, po prostu posiada cenną umiejętność. Jakby Sefolosha tak agresywnie bronił Hardena, to James w takim meczu wymusiłby 30 FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha chcesz zebym sie poplakal ze smiechu ? OKC ma poki co 111.4 ORTG grajac przeciwko bardzo dobrym defensywom - Mavs i Lakers. Spurs maja 113 grajac przeciwko Jazz gdzie defensive anchorem jest smiechu warty Al Jefferson i kontuzjowanym Clippers ktorzy w obecnej formie z polamanym CP sa zespolem ktory nigdy by nie wszedl do playoffs. Oklahoma w tych playoffach pokazuje ze poki co ze sa zdecydowanie najlepsza ofensywa ligi, bo i Mavs i Lakers graja swietne HCO i odbieraja ich najwieksze atuty a mimo to nie potrafia nic poradzic na Durant/Westbrook/Harden combo.

rzeczywiscie okc sa swietna ofensywa! cool staty, szkoda ze w 1 meczu sie wystrzelali i jak juz jumperki tak nie siedza, kontry sa zatrzymywane to okc gra padake, bo atak pozycyjny to naprawde ich bardzo slaba strona. nie wiem jak mozesz sie klocic. ekipa bazuje na atletycznosci, to wszystko. przez to ciagle sa w grze ale taktycznie sa bardzo slabi i trzeba byc slepym by nie zauwazyc.

 

haha chcesz zebym sie poplakal ze smiechu ? OKC ma poki co 111.4 ORTG grajac przeciwko bardzo dobrym defensywom - Mavs i Lakers. Spurs maja 113 grajac przeciwko Jazz gdzie defensive anchorem jest smiechu warty Al Jefferson i kontuzjowanym Clippers ktorzy w obecnej formie z polamanym CP sa zespolem ktory nigdy by nie wszedl do playoffs. Oklahoma w tych playoffach pokazuje ze poki co ze sa zdecydowanie najlepsza ofensywa ligi, bo i Mavs i Lakers graja swietne HCO i odbieraja ich najwieksze atuty a mimo to nie potrafia nic poradzic na Durant/Westbrook/Harden combo

 

no ale skoro dla ciebie ofensywa OKC jest kiepska to tylko swiadczy o tym jak uwaznie ogladasz mecze. znaczna wiekszosc publiki z rownie wielka dokladnoscia analizuje spotkania bo ludzie generalnie maja powazne problemy z przetwarzaniem duzej ilosci informacji wiec tez nie dziwne ze sam doszedles do takich absurdalnych wnioskow.

Batek i po co dalej sie osmieszasz? piszesz o d okc co mnie kompeltnie nei obchodzi i od razu nagle wracasz do ofensywy. to samo ja moge napisac do ciebie, ze sie osmieszasz ogladajac mecze i nie zauwazajac problemow okc. musisz byc naprawde slepy, twierdzac, ze sa tak zajebisci w ataku. moze i w wiekszosci przypadkow ich szybkie granie przynosi wielkie owoce ale jezeli juz go nie ma, to okc nie istnieja. nie maja pomyslu na gre, wszystko opiera sie na tym, ze sa mlodzi i potrafia byc o krok szybsi od rywala. brak konkretnych schematow ofensywnych. to wcale nie wyglada tak kolorowo. Van juz to pisal, ze okc jest fajne jak im siedzi. jak nie to juz jest problem, nie mowiac o tym, jak nie zdobywaja punktow z kontry. cala sila okc. to bylo widac w game 2 i nawet w game 3. gdyby tylko lakers momentami nie tracili czasu na klepanie pilki i mieli lepszych shooterow na obwodzie, to roznica bylaby wyrazna miedzy ich ofensywa

 

jeszcze co do Vana, fajnie ze porownujesz Hardena ktory jest EWIDENTNIE faulowany na kazdym wjezdzie gdzie jest po prostu tona kontaktu, a Bryantem ktory dostaje gwizdki zanim zlapie pilke lub przy jumperkach. to jest absolutny ewenement w tych playoffs bo mnostwo zawodnikow jest przy takich jumperkach podobnie "faulowanych" a jednak tylko Bryant potrafi z takiego czegos uzbierac 20 FTs. Sefolosha nie powinien dostac ani jednego z tych absurdalnych fauli przed zlapaniem pilki. ale w przeciwnym wypadku Kobrick pobilby rekord airballi w meczu a tak mozna to tlumaczyc widmo faulami ;]

chlopie wez se nie zesraj, od razu czolg wjezdza w hardena przy kazdej jego probie wchodzenia pod kosz. i jak ciebie odbierac na powaznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.