Skocz do zawartości

[WestRD2] (2) Oklahoma City Thunder - (3) Los Angeles Lakers


Van

Kto wygra  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra

    • OKC in 4
      21
    • OKC in 5
      57
    • OKC in 6
      25
    • OKC in 7
      2
    • LAL in 4
      0
    • LAL in 5
      1
    • LAL in 6
      20
    • LAL in 7
      29


Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie że będzie sweep. OKC są strasznie mocni i ciężko szukać u nich dziur, czy wad. Razem ze Spurs są najkompletniejszą drużyną w NBA obecnie, i jeśli przetną Spurs (tutaj jest naprawdę 50/50) to mam wrażenie że finał będzie baardzo krótki w tym sezonie. Kibicuję im zaraz po Pacers, a jak narazie moje kibicowskie przypuszczenia okazują się być trafne jak nigdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers na prawdę czasami sobie strasznie życie utrudniają... Tracą dwa punkty, później głupia strata, trójka Hardena- OKC +5, później Blake się rehabilituje trwa dwa wielkie rzuty- Lakers dochodzą, a po chwili Kobe daje dupy i znowu jest mały run Thunder i Lakers muszą gonić, Kobe ich przepchnął w końcówce, chociaż też niesamowitą robotę zrobili w końcówce Lakers na atakowanej desce. Zajebisty mecz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak mamy serię.

 

Lakers udało się tym razem tego nie spieprzyć i jakoś dociągnęli wygraną chociaż momentami tak sobie sami życie komplikują, że ciężko się to ogląda. Zdecydowanie za dużo osobistych w tym meczu, chociaż przynajmniej były celne.

 

Ofensywnie w zasadzie jedynie nasi rozgrywający zagrali dobry mecz, Gasol skutecznie, ale zdecydowanie za mało agresywnie, Bynum, Kobe, Metta rzutowo masakra jakaś.

 

Trzeba poprawić skuteczność masa dobrych rzutowo pozycji jest marnowana, w obronie po pierwszym meczu widać zdecydowanie poprawę, w większości przypadków uwaga na to kto gdzie jest. Niewiele rzutów nie contestowanych im dajemy takze utrzymywać tą intensywność w obronie i poprawić skuteczność w ataku, aha i zagrać w końcu kilka akcji p'n'r do cholery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy back-to-back w playoffs? A rzekomo w playoffach nie ma dwóch meczy pod rząd. To było już kiedyś praktykowane czy to pierwszy raz ze względu na skumulowany sezon?

Ja sobie nie przypominam, ale ponoć ma to związek z tym, że aktualnie w playoffs grają Lakers, Clippers i Los Angeles Kings i trzeba się jakoś pomieścić w Staples Center. Dawniej Clippers byli na tyle uczynni, że nie stwarzali tego typu kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie van! p'n'r!

nie przypominam sobie kiedy po raz ostatni widzialem solidnie zagranego picka pomiedzy kb a gasolem, po ktorym skonczylby bynum, czyli zagranie ktorym mordowalismy wszystkich jeszcze jakis czas temu.

 

nie chce miec wiekszych zastrzezen do sedziowania bo byli 42 razy na linii rzutow osobistych, niemniej przyczepie sie do zaslon. cholera perkins 90% swoich zaslon stawia faulujac. rozumiem, ze sedziowie to puszczaja bo ciezko wychwycic to gdy graczenie flopuja, z 2 strony przy +3 jak ibaka otwieral duranta zaslono, to mwp zostal ewidentnie powalony ruchoma zaslona, co stworzylo missmatch i thunder mogli wyrownac...

 

troche to nie fair ale wolalbym, by lakers zaczeli poprostu solidnie stawiac zaslony, tak jak thunder. skoro jest to puszczane, czemu nie. uwazam, ze te nasze problemy ofensywne glownie wynikaja z tego, ze poki co gasol z bynumem b. slabo stawiaja zaslony a obcinajacy sie na nich tez nienajlepiej je wykorzystuja. z reguly obrona przeciska sie na zaslonie i nie ma z tego korzysci, nad tym powinni popracowac, solidnie!

 

 

propsy dla metty, ktory wykonal kawal dobrej roboty. durex swoje zrobil, mial swoj dzien ale mwp zaliczyl kluczowe bloki na perku czy przechwyt na kevinie, ktory uratowal nam zbiorke. + za osobiste calego zespolu. plus dla wysokich za aktywnosc w defensywie, za zaangazowanie na desce (tak jak tomek4 napisal, wysocy w koncowce swoimi zbiorkami w ataku/zbiciami zalatwili nam mecz/serie i kto wie czy nei sezon)

 

 

o b2b juz pisalem, ze to smiech na sali.

wciaz cholernie szkoda game2 i obysmy nie musieli tego mowic po serii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyfarcila to oklahoma w game 2, kiedy to kobe chyba za pewnie sie poczul, ze jest cluch i w ostatnich 5 akcjach zrobil 2 straty i dwa pudła z bezsensownych pozycji.

 

mowilo sie o sweepie, a poza pierwszym meczem okla w ogole nie dominuje i jestem pewny, ze kazdy nastepny mecz tez bedzie zaciety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie na prawdę fajnie ale mogłoby być 2-1, trudno, teraz oby nie byli zajechani w b2b

 

Jak przejdziemy Thunder to możemy mieć na prawdę zajebistą serię ze Spurs, już KB nie będzie miał tak ciężko, a Bynum i Gasol pod koszem mogą pomieszać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że żaden fan Oklahomy jeszcze się nie odezwał. Przecież Pan Crawford (człowiek do zadań specjalnych; ciesze się, że nie będzie sędziował dzisiejszego spotkania SAS-LAC) odpłatnie bądź nie udzielił "malutkiej" pomocy Lakersom. Chwała Lakersom, że nie omieszkali odmówić... Zdumiewająca egzekucja ft. Wielkie WOW. Otarcie się o perfekcję. Szacuneczek. Tak to już jest w tej NBA. Jeśli nie jesteś wyraźnie lepszy to zawsze musisz brać pod uwagę, że arbitrzy mogą mieć słabszy dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem tylko drugą połowę, bo jakoś tak się obudziłem i teraz żałuje, że straciłem cenny czas. Na yahoo w box score nawet nie ma go wymienionego jako sędziego wczorajszego spotkania i nic dziwnego, muszą go jakoś chronić. Przecież tego czegoś od połowy III kwarty nie dało się już oglądać.

 

Dziękuje Ci Joey Crawford!

 

Gwizdki były mega beznadziejne w obie strony, jak trzeba było zagwizdać, to nie gwizdali (błąd połowy Duranta, te fucktyczne faule na Kobe, faul na Durancie po zbiórce w ataku, gdzie mu Gasol prawie głową urwał), a jak nie trzeba było, to gwizdek, gwizdek, gwizdek. Harden wchodzi pod kosz, nic sie nie dzieje, faul Blake'a, Kobe przepycha się z Hardenem, wsadza po ręke pod łokiec - faul Hardena. Tego się oglądać nie dało. Wystarczy powiedzieć, że Lakers w drugiej połowie zdobyli 49 punktów na 11FGM. Okc pewnie też więcej razy trafiali w II połowie z linii niż z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w takim meczu raczej musi być tyle rzutów wolnych. Obie drużyny się solidnie napierd******, przy walce o zbiórkach i na zasłonach każda akcja prawie groziła kontuzją. Problem w tym, że Crawford i jego dzisiejsi kumple często gwizdali wtedy, gdy nic się nie działo, a niektóre mega kontakty były puszczane. Nawet Jack w pewnym momencie nie wytrzymał ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle, Kobe caly mecz rzucal jumpshoty z ktorych c***a wpadalo (9-25 czy jakos tak) ale dostal mega bailout od sedziow w postaci 20 FTs. wiekszosc z tych FTs byla przy walce o pozycje (!), gwizdki na Fisherze czy Sefoloshy byly naprawde rodem ze spotkania niskiej rangi w RS. Westbrook z Durantem przejebali 4Q, Harden powinien byl byc rozgrywajacym w takich sytuacjach. fani Lakers niech sie ciesza poki moga, bo to ostatnie zwyciestwo w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle, Kobe caly mecz rzucal jumpshoty z ktorych c***a wpadalo (9-25 czy jakos tak) ale dostal mega bailout od sedziow w postaci 20 FTs. wiekszosc z tych FTs byla przy walce o pozycje (!), gwizdki na Fisherze czy Sefoloshy byly naprawde rodem ze spotkania niskiej rangi w RS. Westbrook z Durantem przejebali 4Q, Harden powinien byl byc rozgrywajacym w takich sytuacjach. fani Lakers niech sie ciesza poki moga, bo to ostatnie zwyciestwo w tym roku.

Tak czytam twoje ostatnie posty w tym temacie, i mam pytanie, ty tak na serio ? Pytam bo długo nie siedzę tu na forum ale ostatnio zauważyłem wysyp twoich co najmniej 'dziwnych' postów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam twoje ostatnie posty w tym temacie, i mam pytanie, ty tak na serio ? Pytam bo długo nie siedzę tu na forum ale ostatnio zauważyłem wysyp twoich co najmniej 'dziwnych' postów...

oczywiscie ze na serio. Lakers nie sa zespolem bedacym w stanie rywalizowac z OKC w 7-game series na rownym poziomie. 2 ostatnie mecze byly wyraznie sedziowane na ich korzysc a zeby wygrac jeden potrzebowali 40 FT bailout. jak wszystko wroci do normy to skonczy sie 2 blowoutami i tyle bedzie z ostatniego pierdniecia tego skladu Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.