Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Deklaracje


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pod tym względem zatwardziały, jak jasna cholera, ale nigdy przenigdy nie zrozumiem dlaczego nie robić minidraftu w sytuacjach, w których więcej niż jedna drużyna została opuszczona (tutaj akurat cztery) i żaden z byłych menadżerów nie wyznaczył sobie nikogo, komu drużyna przypadałaby w spadku...

 

Edit:

Dodatkowo szkoda trochę Dirty'ego - miałem wrażenie, że on się jednak całkiem nieźle angażował w grę w tej lidze - nie można byłoby poczekać do końca czewca powiedzmy...

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minidraft wtedy zadziałał, teraz też mógłby, ale juz sobie wyobrażam, że znow podejmuję taką decyzję, to od razu by sie pojawiły zarzuty, że komish bulek sie szarogęsi i rozpierdziela drużyny z takim trudem budowane. Już nawet wiem, kto znow by zawitał z taką teorią w tym temacie...

 

Niemniej jestem otwarty na to - czołówka składu Sinera wygląda jeszcze ok, ale dalej to już milczenie, łącznie z nr 11 draftu. Jeśli by sie zgodził kazdy z nowych userów, mogę na to pójść.

 

Co do Dirty'ego - miał ode mnie wiadomość na gg. Nie odpisał, sprawa wg zamknięta. Chcę być elastyczny, ale trzeba się szanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Ronnie zanim zaczął grać, juz stanowi problem. Albo dacie panowie namiary na siebie, albo umówcie się w jeden dzień od konkretnej godziny i w 2h skonczymy draft.

Trzeba powoli zakładać temat, zaczynac offseason, a jesteśmy w proszku. Fajnie byłoby to skończyć do konca czerwca, bo potem jedni mają wakacje, drudzy urlopy i o FBX nikt nie będzie myślał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Ronnie zanim zaczął grać, juz stanowi problem. Albo dacie panowie namiary na siebie, albo umówcie się w jeden dzień od konkretnej godziny i w 2h skonczymy draft.

Trzeba powoli zakładać temat, zaczynac offseason, a jesteśmy w proszku. Fajnie byłoby to skończyć do konca czerwca, bo potem jedni mają wakacje, drudzy urlopy i o FBX nikt nie będzie myślał.

a na wybór nie mamy przypadkiem 24h ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dożywotni ban należał mu się za ostatnie wyczyny w FBX#3. Moim zdaniem nie powinien dostać szansy.

Nie można poszukać w dziale NBA?

Kilka osób z FBX widzę tam pisuje, jedna sensowna zainteresowana osoba pewnie się znajdzie.

Maciek, zarzuć jakąś kandydaturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.