Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Deklaracje


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nikogo nie znajdziecie w miarę szybko, to moge wziąć na czas draftu drugi team na siebie, będzie chociaż gwarancja że draftu będzie dobry ;) A potem latwiej będzie znaleźć nowego GM dla tego zespołu, bo będzie więcej czasu, choć oczywiście najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby nowy GM sam sobie dobrał zespół.

 

Bez względu, czy Ronnie pojawi się za 3 minuty, czy za 3 dni, to powinniśmy sobie darować ten kabaret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie nie moja to juz liga, ale ten mini-draft jest dla nowych GMow, ktorzy mieli sobie sami wybrac sklad. wiec uwazam, ze powinniscie sie wstrzymac z dalszymi wyborami do czasu, az nie pojawi sie ktos nowy. nic do Ciebie nie mam Roger, no ale niech 'nowy' sam zbuduje sobie to co chce. inna sprawa, ze jak zobaczylem liste graczy branych w mini drafcie, to az sie dziwie, ze niektorzy obecni GMowie nie chca brac w nim udzialu i dorzucic do puli swoich zawodnikow :)

 

czas Was nie goni. off-season mozecie startowac bez tych druzyn, tworzyc topicki, robic wymiany, itp.. a 'nowi' maja cale wakacje na wyrobienie sie z tymi mini-draftem. no i uwazam, ze powinniscie ustalic pewne fundamentalne zasady jakie beda obowiazywac przy wyborach tj. ograniczyc czas na wybor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Ronniego i ja mogłbym wybierac, ale nie o to tutaj chodzi. Nie dam się wodzić gościowi za nos, szukajmy nowego chętnego, wówczas jako 2 wybiera Kaziu, a jako 3 Maciek. Osoba z działu NBA mile widziana, jak ktos regularnie udziela sie w tym dziale, niech zaproponuje udział.

 

Kaziu może wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.