Skocz do zawartości

[East Rd2] 2 Miami Heat - 3 Indiana Pacers


theo001

W ilu gms Heat zatrzymają Pacers?  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W ilu gms Heat zatrzymają Pacers?

    • w 4-5
      23
    • w 6
      39
    • w 7
      19
    • nie zatrzymają ;)
      98


Rekomendowane odpowiedzi

Ja myśle, że jak przejebią teraz, to juz LBJ z Wadem w przyszlym sezonie grać nie będą w 1 teamie. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Też zacząłem się nad tym zastanawiać. Dwa wyjścia:

a) Pat Riley - please - step up

B) rozpad big three

b1) wylatuje Wade

b2) wylatuje Bosh

b3) wylatuja obaj

 

a) Powiedział, że skończył definitywnie z trenerką. Ale wiadomo jak to jest z Patem. W '06 też nie wytrzymał, gdzie MIA mając w składzie gwiazdy + byłe/przyblakłe gwiazdy (Williams, Mourning, Walker, Payton) w końcu Stana pożegnał i postanowił udowodnić, że to co stworzył na papierze, obróci w mistrzostwo. Jakimś cudem udało mu się. Ewentualnie jeśli nie on na miejsce Spoelstry wskoczy ktoś z wielkim autorytetem i przede wszystkim osiągnięciami. Jackson, jakiś utytułowany coach z NCAA?

B) James jest chyba nie do ruszenia o ile sam nie poprosi o trade. Wade jest twarzą organizacji i 'gospodarzem' tego całego towarzystwa, ale jak dalej będzie prezentował taką postawę (on/off the court) to Pat na pewno nie będzie się z nim pierdolił. Pytanie teraz czy Wade jest wymienialny, ile jest wart i przede wszystkim co na to wszystko LeBron kiedy zabierze się jego dziewczynę?

 

A teraz rzecz najważniejsza: nie spinam dupy. Jest 2-1 i żadnej tragedii w wyniku nie ma. Heat nadal mają duże szanse na przejście. Jedyne co może martwić to morale zespołu, ale to weterani i tak szybko jak podupadli, mogą powstać. Muszą wrócić do korzeni, do ustawień i rotacji sprzed ASG. Wtedy jakoś to wyglądało. Także Spo, bez ponownego testowania i przebierania w ławce - wrzuć Joela do S5 i po prostu daj im grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wiesz co mnie wkurwiało u kb8 :)

 

proszę Cię nie pierdol głupot. To dwa zupełnie inne typy bucostwa jak możesz to porównywać

 

 

Kompilacja z mała dziwką Wadem. Zauważcie że zachowuje się jak pizda od niedawna

Jeszcze wiele innych akcji by się znalazło, ja się dziwię, że jeszcze nikt nie zrobił filmiku jak Wade i LBJ latają jak szaleni i narzekają na boisku po gwizdkach nie w ich strone

 

ja, możesz sprawdzić w typowaniu :)

ja też 4-2 typowałem dla Indy chyba

 

W sumie Lebron poszedł za supportem po miśki, a wyszło mu gówno. Wade wchodzi w denying age, pewien typ graczy czy to w PN czy w koszykówce szybko się starzeje po 30 Dwayne do nich należy. Do tego od początku do siebie nie pasowali, a w obliczu kontuzji Bosha są tylko dwaj superstarzy do jednej piłki i banda rolesów, z których tylko Miller, Chalmers i Haslem są w tym dobrzy. Ogółem Lebron nie wiedząc czemu przejebał sobie chyba karierę w zeszłych finałach. W tym sezonie bez Bosha nie ugrają, w przyszły sezonie Wade będzie jeszcze gorszy, a OKC i pewnie Bulls jeszcze lepsi. A Spoelstra to -10 do swojego zespołu, Lebron naprawdę jest w dupie teraz.

Bidok

 

KARMA IS BITCH

 

Revenge is like the sweetest joy next to getting pussy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, to gramy do 4 zwycięstw, więc jeszcze długa droga przed pacers, aby wyeliminować heat

jednak należy pochwalić indianę za dotychczasową grę przeciw heat, nie spodziewałem się, że narobią tyle problemów

 

a co do wyniku serii to wciąż jestem spokojny i wydaje mi się, że teraz lebron się zepnie i skończy się na 4-2, rolsi nie będą przecież takiej lipy grali do końca serii, w końcu też zaczną trafiać trójki, a łejd taki mecz jak dzisiaj zagra następny raz za jakieś 5 lat, więc wierzę, że już w niedzielę wszystko zacznie nam sprzyjać

 

nawet dobrze, że pacers udało się urwać te dwa mecze, zawsze to ciekawiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie ten zakład jest zupełnie źle skonstruowany. Pisałem już, że ty i tak znikniesz stąd jak Heat odpadną, więc co to za "kara"? Prawdziwą karą powinno być właśnie to abyś został i znosił upokorzenia ze strony hejterów po odpadnięciu Miami :D

Podgrzewam już smołę, szykuj pierze :P

Co do optymizmu, że Miami w 6..... to jakoś ja tego nie widzę, żeby wygrali teraz 3 mecze z rzędu.... prędzej widzę z taką grą Indianę w 6 a jeżeli chodzi o przejście Miami to wg mnie w 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż załuje że nie jestem w temacie dlaczego ten dwa nade mna jest tak cisniety ;>*

 

A i jeszcze o Wadzie cos chcialem napisac...

 

Kurcze szkoda tego co sie z nim porobilo od pewnego czasu, jak wszedl do ligi i nastepne iles lat byl spoko, zajebisty zawodnik, szybki, finezyjny itp. I jeszcze go wyroznialo to ze był...spoko, taki ulozony, fajny koles, jakbys był tatą w USA to byłbys zadowolony że takiedo idola sportowego sobie wybralo Twoje dziecko.

A teraz?

Nadal umie grać ale co do zachowania...nigga please!

 

ps. Tak, typ "bucowatości" Kobe'ego był inny :D... rownie (jak nie bardziej) wkurwiajacy, ale inny :D Na szczescie Kobe się trochę ogarnął.

 

*edit: trzy nade mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawialem ze bedzie 7 spotkan ale wskazywalem Heat... jednak kontuzja Bosh'a jest tu decydujaca i w 7 meczach bez Chrisa sklonilbym sie ku Indianie i prawdopodobnie tak to sie skonczy. Kurcze mister "pizdosoft" kluczowa postacia dla byc albo nie byc Heat, kto by pomyslal ?? Zal tylko bo Indiana pokazuje jak slabo zagrali Knicks :/

 

P.s. Swoja droga chyba najlepszy offtop tych playoffow "Kto jest wiekszym bucem Wade czy Kobe" - panowie nie oszukujmy sie Kobe jest lata swietlne przed reszta ligi, zbyt dlugo na to pracowal ;)

 

 

P.s2. Wracajac do Wada to jakis czas temu ogladalem o nim program jak sie pohaital z miloscia z lat mlodzienczych, jak przyszly dzieci, jak stal sie supergwiazda i.... jak mu pozniej odjebalo w zyciu prywatnym, rozwod, dupeczki itp. Z ulozonego kolesia, przykladnego ojca, stal sie celebryta pelna geba. To wszystko chyba sie zbieglo z jego kontuzjami - mozna smialo powiedziec ze po kontuzji juz nigdy nie byl soba.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://probasketballtalk.nbcsports.com/2012/05/18/dwyane-wades-leg-injury-back-thats-just-one-of-his-problems/

 

Ira has some great points today:

 

Q: Wade acted so classless and he showed an immaturity I've never seen before from him. It is one thing is to argue with a coach or players, but another to show no heart and no desire to win. -- Julio.

 

A: Face it, if LeBron James had Wade's drama Thursday, he would be getting eviscerated. But because he has his ring, it's as if he has a lifetime free pass. Look, if Dwyane is injured, that's one thing. But a large measure of who Dwyane Wade is today (not six years ago) will be on display these next few days, particularly Sunday.

 

Q: Where is Pat Riley in all of this? -- Serge, Hallandale.

 

A: I would expect, in coming days, to be front and center, considering all we're now hearing about how Larry Bird has been counseling Pacers players during the course of this series, including Paul George. The hands-off time is over. The Dwyane Wade-Erik Spoelstra moment Thursday raises significant questions about a leadership void. Riley is with this team for a reason, and presumably traveling during this series for a reason. He can't fix this with personnel moves for the Heat's broken reserve rotation. It's too late for that. But he still can be Pat Riley. Forget about protocol with Spoelstra. This is a Riley moment right here. He won't be coaching Sunday, but he can help make a difference on Friday and Saturday.

Also, bring back old Wade

 

[video=youtube;5mBUxLxbjvI]http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5mBUxLxbjvI

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniejsza o Wadea i Lebrona. Oni tej serii nie wygrają nawet jak bedą grali brdzo dobrze ( liderzy ). Indiana czuje sie swobodnie na deskach. Może jedna wygrana jest jeszcze w zasiegu Heat ale Indiana musi zagrać słabo a Miami bardzo dobrze. Nie sugerujcie sie meczem nr 1 gdzie odpadł Bosh i Miami zagrało nawet lepiej. To przypadek gdzie Indiana sie dobrze nie zorganizowała. Indiana to drużyna. Miami stało sie popiedułką o potencjale N.Y.

 

Jak myślicie kto z Big 3 odchodzi w tym sezonie? To może być realne po takim 4:1 z Indianą. To właściwie bedzie mówiło że nawet z Boshem to jest zespół najwyżej na jedno mistrzostwo gdy przypasi im finalista z zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniejsza o Wadea i Lebrona. Oni tej serii nie wygrają nawet jak bedą grali brdzo dobrze ( liderzy ). Indiana czuje sie swobodnie na deskach. Może jedna wygrana jest jeszcze w zasiegu Heat ale Indiana musi zagrać słabo a Miami bardzo dobrze. Nie sugerujcie sie meczem nr 1 gdzie odpadł Bosh i Miami zagrało nawet lepiej. To przypadek gdzie Indiana sie dobrze nie zorganizowała. Indiana to drużyna. Miami stało sie popiedułką o potencjale N.Y.

 

Jak myślicie kto z Big 3 odchodzi w tym sezonie? To może być realne po takim 4:1 z Indianą. To właściwie bedzie mówiło że nawet z Boshem to jest zespół najwyżej na jedno mistrzostwo gdy przypasi im finalista z zachodu

to niesamowite ze ludzie sa w stanie wierzyc ze ktos z Big Three odejdzie. jak naiwnym trzeba byc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bastilion

A skąd Twoja pewność, że nie odejdzie? Jeśli teraz PO skończą się klęską (a na to wygląda) to eksperyment z 3All-Star + prawie nic w s5 + praktycznie nic na ławce można będzie uznać za klęskę. Oczywiście mogą jeszcze spróbować pogłębiać skład weteranami po sezonie- ale drugą opcją jest rozbicie trójki i szukanie wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niesamowite ze ludzie sa w stanie wierzyc ze ktos z Big Three odejdzie. jak naiwnym trzeba byc ??

 

nie chodzi mi o to że któryś z Big 3 bedzie chciał odejść ale Pat jak sie wkur... to nie bedzie tolerował tak słebej gry przez kolejne lata. Potrzebują troche kumatego miesa pod kosz które potrafi oddać w tempo, troche sie pokrecić w trumnie

 

znając Pata to już myśli jak wymienić Bosha na Howarda. Za Howarda poświeci nawet Wadea. Nie zdziwie sie też jak na trójstronnej wymianie zdobedzie Howarda pozbywając sie Bosha i Wade

 

Nie bedzie sentymentu dla Wadea. Pat sam widzi że to nie zabardzo funkcjonuje a Lebrona sie nie pozbedzie chyba że bezpośrednio za Howarda

Edytowane przez Dee Brown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lebron za howarda ja pierdolę to byłby historyczny trade! ale lebrona nie odda jeśli sam lbj tego nie zechce

 

jeśli ktoś może wogóle polecieć i Pati nie okaże sentymentów to moim zdanie odda Wade'a w pierwszej kolejności, on najszybciej zaliczy największy regres i to jest dobry/ostatni moment żeby jeszcze sporo za niego dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.