Skocz do zawartości

[West Rd1] 2 Oklahoma City Thunder - 7 Dallas Mavericks


karpik

Kto i jak?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i jak?

    • OKC w 4
      8
    • OKC w 5
      11
    • OKC w 6
      20
    • OKC w 7
      4
    • Mavs w 4
      0
    • Mavs w 5
      1
    • Mavs w 6
      6
    • Mavs w 7
      7


Rekomendowane odpowiedzi

a marc cuban k**** raz zmadrzal i wygral tytul to po roku musial zrobic znow po swojemu i zajebac sobie fantasy team z vincem na czele

 

Tylko nie do końca jestem przekonany, czy tu jak w fantasy, Cuban powinien postawić wszystko na jedną kartę tj. zapi*****ić sobie salary 80 bańkami na 4 lata dla Chandlera i Barei, potem obudzić się z Dirkiem mającym 40 lat i kończącym karierę i składem rodem z nbdl jak w połowie lat '90.

 

Wydaje mi się, że Cubana będzie można rozliczać dopiero po fa i jak dla mnie nie będzie miało znaczenia co w tym roku w plej off osiągnie Dallas, a źle to przecież nie wygląda, bo przegrali bardzo pechowo pierwszy mecz na parkiecie przeciwnika, który celuje w tym roku w majstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu.. może mi ktoś powiedzieć jak taki doświadczony coach jak Carlisle może zostać w play-offach w bardzo wyrównanym meczu bez timeoutu na ostatnią akcję?

Chciałbym coś mądrego napisać, ale niestety to błąd Carslisle'a. Kolejny tak wielki na przestrzeni kilku sezonów w Dallas. Wziął to na siebie na konferencji, cóż, może ostatni raz popisał się taką głupotą.

 

Ja jestem podobnego zdania jak Roger, szkoda na dzien dzisiejszy że nie ma Tysona w zespole, ale biorąc pod uwagę historię gry Chandlera, nie dałbym mu takiego kontraktu jak NYK. To jest po prostu niespotykane że ten koleś gra 2 sezon bez kontuzji i na takim poziomie po tym co pokazywał w NO i Charlotte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy to Dallas "biło się" o PO, bo nie przypominam sobie. Przypominam sobie jak Suns, Jazz czy Houston o nie walczyli. Prawda jest taka, że Dallas grali sobie kaszankę, ale wystarczającą na spokojny awans do PO. Dziś znów pokazali, że RS był złudny, prawie pokonując przymierzanych do tytułu chłopców z Oklahomy. A dajmy tacy Jazzmani do równie silnych Spurs nie mieli nawet podejścia. A może Jazz też ma dopiero włączyć 5 bieg? ;)

aha i mieli na koniec taki sam bilans jak 8 Jazz. Ciekawe co by było jakby Rockets i Suns na koniec nie wrócili do tragicznej koszykówki.. Ale ok, jeśli nazywasz to SPOKOJNYM awansem ;)

 

Chciałbym coś mądrego napisać, ale niestety to błąd Carslisle'a. Kolejny tak wielki na przestrzeni kilku sezonów w Dallas. Wziął to na siebie na konferencji, cóż, może ostatni raz popisał się taką głupotą.

wydaje mi się, że to może być nawet kluczowa sprawa dla losów całej serii. W g1 powalczyli, byli blisko zwycięstwa, ale się nie udało. W kolejnym spotkaniu w Oklahomie jakoś wątpię czy znowu tak nawiążą walkę, a jak wyjadą z 0-2 to dla mnie raczej już pozamiatane będzie. 1,5 sek + Dirk to był bardzo realny potencjalny game-winner ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sral pies baree

nie wiem na jakiej podstawie teraz ktokolwiek bedzie chcial przyjsc do mavs ?

dla dirka i ?

40 letniego kidda ? dla mariona ?

amnestiowac haywooda podpisac tysona i celowac w erica gordona i im podobnych a raczej w kogos zniesmaczonego swoim zespolem

patrz josh smith

cuban wyjebal 10 baniek na hayowooda na dampiera ale na tysona juz nie wyjebie a amnestie ma

a tyson to nie perkins ktory zagra tylko z memphis i lakers i vs dwight bo to tylko 3 druzyny

tyson to obrona i zbiorka

huj mysle ze oklahoma jest do jebniecia bez niego i lakersi tak samo

kwestia jest ta kluczowa zbiorka czy dobitka

i jak pamietam to zlakersami przegrali w tym sezonie bo gasol zebral w ataku niecelny ft kobego

po prostu logika nba mnie zadziwia , przeplacmy hujowego weta pikorju JO ale oszczedzmy na Perkinsie super money well spent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie plan byl taki zeby nie podpisywac Chandlera i Barei, przynajmniej nie dlugoterminowy kontrakt - obu oferowal 1 roczna umowe. i teraz w offseason sciagnac Derona/Howarda a jak plan sie uda to tego lata Derona a za rok Howarda.

to raczej bylo posuniecie zeby ten 1 rok czy 2 obnizyc loty, ale potem przez kolejne 10 grac dobra koszykowke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy 2:0 dla Durexów, choć równie dobrze mogło być 2:0 dla Teksańczyków. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Z jednej strony nie stawiałem na Dallas, ale po tych dwóch meczach uważam, że seria zakończona 4:1 albo 4:2 będzie krzywdząca dla Dirka i spółki. Z niecierpliwością czekam na mecz 3 w American Airlines Center.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym meczu Nowik za technicale na Ibace a potem Perkinsie nie powinien wylecieć z boiska?

wydaje mi się, że ten pierwsze starcie z Ibaką jak szturchnął/uderzył go ramieniem bardziej się nadaje niż to co w sobotę sędziowie knicksom gwizdali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I thought Ken Mauer played well today, James Capers was a bit off, but Zach Zarba was able to pull it off at the end of the game.

:D

 

Szkoda że jest 2-0, równie dobrze mogłobyć 0-2, ale Dallas przegrało drugi close out game, mści się zeszłoroczny run po mistrza, gdzie wygrywali wszystkie końcówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrick dobry jest ale ksywa też więc musi zostać :P chyba najfajniejsza seria jak do tej pory trochę szkoda Mavs że odrazu wpadają na tak silnego rywala no ale co poradzić, do Nowkina nowy szacunek zyskałem ostatnio, do tej pory nim gardziłem ździebko bo wyładowywał swoje frustracje na AK :P:) ale po ostatnim meczu Mavs Jazz jak pochwalił publikę w SLC znowu go lubię, wporzo gość nie tak jak niektóre gwiazdeczki co to gadają że w Utah kibice to chamy i prostaki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytry dwa razy traci. Porażka na 3-0 załatwia wynik serii - zbiegło sie to z DPOTY dla Chandlera. Cuban przelicytował. Odom nie wypalił, West to roles dla zdesperowanych (najpierw zakończył żywota Seattle, a później marzenia mistrzowskie kolejno - Cavs, Celtics i teraz Mavs) Howard zobligowany jest zostać na jeszcze sezon w Magic, a ewentualne przyjście Derona nie spowoduje raczej, że Mavs znów wrócą do Finału. Zwyczajnie nie rozwala sie drużyny mistrzowskiej. Mavs sami są sobie winni.

No to obrońca tytułu mistrzowskiego leci nam w pierwszej rundzie. Pytanie tylko, czy będzie sweep, czy przegrają w Oklahomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo - West jest tu najmniej winny. Podpisanie gracza tej klasy za tą kasę to i tak był wielki steal Cubana. Odom z kolei to był w pewnym momencie już bardzo parzący kartofel, tylko kto mógł się tego spodziewać? Dodatkowo mam wątpliwości czy Nowitzki i Kidd byli w ogóle kiedykolwiek w tym sezonie dobrze przygotowani na walkę o mistrza i czy w ogóle mieli głód zdobycia tego trofeum. Bo personalnie Cuban na kartce stworzył naprawdę bardzo dobrą ekipę, która byłaby w stanie przejść zachód przy dobrych wiatrach. A tak okazało sie, że jedynymi, którzy grają tak jak się od nich oczekuje są Marion i Terry.

 

Dodatkowo Deron podobno skłania się do podpisania z Nets. A jak Deron podpisze z Nets to Dwight też będzie tam chciał(chcą też podpisać Garnetta i to już byłaby niesamowita ekipa). W ten sposób może się okazać, że Cuban zrobić cap space a nikt do niego nie przyjdzie... No ale zobaczymy jak to rozwiąże w lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki

Co do Westa - to tak mi sie nasunęło patrząc w jakich grał ekipach i kiedy;)

Nowik nie grał tego co przed rokiem, ale to dopiero pierwsza runda. Odom okazał sie zgniłym jajem podrzuconym przez Lakers, a pod koszem Dallas bida Panie! Z Chandlerem Thunder nie mieliby tak łatwo pod koszem. Ale cóż.. decyzja Cubana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta seria na tym etapie podobna jak ta DEN vs DAL, po prostu OKC są zbyt atletyczni, za młodzi dla Mavs, Durant, Westbrook, Harden, Ibaka nie mają 25 lat. Szkoda tych 2 meczów w Oklahomie :/ byłoby np. 1:1, Dallas miałoby margines błędu u siebie i mogliby zagrać taką padakę na 35% jak dzisiaj.

 

@ Alonzo:

 

Cuban dawał Chandlerowi pododno nawet 15 baniek ale na 1 sezon, aby mieć szansę we free-agency. Chandler chciał parę lat kontraktu, a to było za duże ryzyko, rozwaliłby się i Dallas zostałoby w dupie. A w lato będą jakieś opcje, Deron, Gordon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.