Skocz do zawartości

[West Rd1] 2 Oklahoma City Thunder - 7 Dallas Mavericks


karpik

Kto i jak?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i jak?

    • OKC w 4
      8
    • OKC w 5
      11
    • OKC w 6
      20
    • OKC w 7
      4
    • Mavs w 4
      0
    • Mavs w 5
      1
    • Mavs w 6
      6
    • Mavs w 7
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu nikt nie założył tematu, ale jak dla mnie to zdecydowanie najciekawsza seria na zachodzie.

 

Dirk i Jet znów są w playoff mode, co oznacza tyle, że Mavs nie można lekceważyć, zwłaszcza po tym co działo się rok temu.

 

Durant i jego koledzy przestają być powoli traktowani jako ci, którzy mają się na razie uczyć - czas na wygrywanie nadchodzi, a wraz z nim presja, którą nie każdy potrafi udźwignąć.

 

Najbardziej utalentowana ekipa zachodu vs miszcze z roku zeszłego. Enjoy it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam Dallas w 6 ;)

 

Edit: Warto było poświęcić noc w końcu dobry mecz PO.

 

Dallas się zrobili strasznymi sk****synami i Oklahoma będzie miała bardzo ciężko. Kidd jeśli chodzi o obronę i basketball iq to jest cały czas mistrz a Rick to zajebisty trener jak się patrzy na niektóre zagrywki.

 

Jestem ciekawy jakie Dallas zobaczymy w G2, czy takie jak dzisiaj czy jakieś takie rozmiękczone jak z czasów przed mistrzostwem. Po dzisiejszym meczu dla mnie Mavs są faworytem ale to Thunder prowadzą i mają drugi mecz u siebie.

 

A tak swoją drogą to Dirk jest klacz jak c*** nawet mimo kilku strat.

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs brakuje Chandlera, który potrafiłby wykończyć przynajmniej część spartolonych przez Haywooda i Mahinmiego akcji, oraz rozbijającego obronę Barei. Chociaż dziś i tak powinni byli wygrać, rzut Duranta trochę szczęśliwy, co nie zmienia faktu, że do tej końcówki w ogóle nie powinno dojść. Rok temu Dallas mordowało w crunch time, dziś przegrało praktycznie wygrany mecz, a kto wie, czy nie straciło niepowtarzalnej okazji do wyrwania wyjazdowego zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladam mavs to co mecz dostaja alo put back,albo ofensywna zbiorke ale podkoszowy sie im wpierdala i przez to chyba przegrali kazdy mecz w koncowkach w tym sezonie,

smieszy mnie to jak ludzie mowia ze perkins jest nie wart 8 baniek a tymczasem dany ains podpisuje jermainea na 5

a marc cuban k**** raz zmadrzal i wygral tytul to po roku musial zrobic znow po swojemu i zajebac sobie fantasy team z vincem na czele

patrze na to dallas i k**** poza Dirkiem to tam ńikogo nie ma

zachod w tym sezonie jest mega slaby i mysle ze mistrza by chandlerem znow pierdolneli a tak to garnetta jebna 1 and out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Theo, to co, Rockets bardziej na PO zasłużyli, nie?

 

A Kidd pomimo chyba 6 steali i całkowitego zneutralizowania Westbrooka to nadal stary, bezużyteczny dziad?

nie, dlaczego? Ne przypominam sobie, żebym pisał, że Rox bardziej zasługują na po, po tym co pokazali w końcówce to co najwyżej zasłużyli sobie na loteryjkę..

Pisałem tylko od połowy rs, że Dallas do końca będą bić się o awans do PO, wyśmiałeś mnie, ale jak widać, potwierdziło się to.

 

Nie pisałem też, że Kidd to całkowicie bezużyteczny dziad, tylko, że jako starter na ponad 30 minut wygląda już OVERALL kiepsko. Kidd to Kidd, zajebiście inteligentny grajek, sprytny, doświadczony, zawsze coś wartościowego wniesie do drużyny, ale może oceniajmy go głównie jako ROZGRYWAJĄCEGO?

 

 

 

 

Co do meczu.. może mi ktoś powiedzieć jak taki doświadczony coach jak Carlisle może zostać w play-offach w bardzo wyrównanym meczu bez timeoutu na ostatnią akcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tylko od połowy rs, że Dallas do końca będą bić się o awans do PO, wyśmiałeś mnie, ale jak widać, potwierdziło się to.

A kiedy to Dallas "biło się" o PO, bo nie przypominam sobie. Przypominam sobie jak Suns, Jazz czy Houston o nie walczyli. Prawda jest taka, że Dallas grali sobie kaszankę, ale wystarczającą na spokojny awans do PO. Dziś znów pokazali, że RS był złudny, prawie pokonując przymierzanych do tytułu chłopców z Oklahomy. A dajmy tacy Jazzmani do równie silnych Spurs nie mieli nawet podejścia. A może Jazz też ma dopiero włączyć 5 bieg? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.