Skocz do zawartości

[East RD1] (1) Chicago Bulls - (8) Philadelphia 76ers


Lukic

A zwycięzcą zostanie?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. A zwycięzcą zostanie?



Rekomendowane odpowiedzi

k**** co za paskudny mecz!

 

Thibs jest ładnie pojebany do spółki z Noahem. Kostka skręcona o 90 stopni, a ten wypuszcza go jeszcze 2x na parkiet ? WTF!? Szczególnie majac Asika i Gibsona na lawce!! Kompletnie niezrozumiale zachowanie jak dla mnie i to od wejscia znowu na parkiet Joakima zaczął się run Sixers - kilka razy nie wyrobil sie z rotacja i Philly zdobyla latwe pkty.

 

Defensywa od początku po obu stronach byla dobra, ale nie na tyle dobra, zeby pudlowac open looki. ;] Gdyby Philly trafiala polowe tych rzutow co powinna byliby do polowy +10.

Bardzo podobalo mi sie, to co mowil w przerwach do naszych zawodnikow Doug, nt rzutów, zbiórek itd - pod tym wzgledem jest bezcenny dla tak młodego zespolu.

 

Co mnie martwi - wykrakałem problemy na machupie Brand,Young/Boozer,Gibson. Nasz najlepiej opłacany zawodnik zdobyl dzisiaj przez 26min 0pkt, 2zb, 1as, 1blk, 2st i 4 faule. Ani razu nie dogralismy mu pilki na lowpost, zeby mogl wydymac Boozera, albo zlapac podwojenie. To samo z Yougiem, ktory w ataku byl kompletnym nonfactorem. Jak w 3Q wszedl Gibson, trafil swoje jumpery i wybral chyba z 5 zbiórek na atakowanej tablicy to bylem przekonany, ze Bulls zaraz odjadą na 20pkt. Na szczęscie wtedy wrócił Boozer. polecam 4Q jego haterom - straty, spudłowany 1 kluczowy wide open jumper, gdzie 2 metry od niego nie bylo zadnego obroncy, bledy w ataku straty i jakos udalo sie dogonic.

 

Wielkie uznanie dla Evana Turnera, ktory po 3 spotkaniach jest obok Jrue najpewniejszym zawodnikiem Sixers. Mial kilka momentow, gdzie byl niewidoczny, ale to on w ostatnich 2 min wziął grę na siebie, zagral 1na1 z Dengiem i wymusił FT, potem te w koncowce, zebral 9 pilek i gdyby nie rzutowa niemoc kolegow mialby do tego conajmniej 5 asyst. Holidaya przez foul trouble brakowalo ewdentne w 1 polowie, ale comback w 2 zalczyl naprawde zacny. Kurewsko wazne zbiorki w ataku, dobitka wlasnego rzutu, rewelacyjna obrona.

 

Widac w jakim kierunku powinni isc sixers - w serii trzymaja ich nie Brand, Iggy, czy Young, czyli 90% naszego sallary, a wlasnie Turner z Holidayem. Iggy zreszta tez byl dzisiaj cieniutki, nie trafil nawet trójki, ktora dalaby prowadzenie totaaalnie zostawony samemu sobie...

 

Co do Chicago - Rip-Boozer fajnie funkcjonowalo w 1 polowie, mimo ze Sixers naprawde ladnie to zamykali, brakuje jakiegos udizalu Denga, za malo jest Gibsona, Watson przy tym co na niego rzucamy wlasciwie nie istnieje, Korver spudlowal dzisiaj wszystkie 5 rzutow, ale na pewno nie zrobi tego drugi raz - pozycje mial naprawde dobre gdyby trafil 2-3 z tych prób, tak jak zazwyczaj to pewnie byloby po meczu...

 

poki co - thank god for carlos boozer

goodnight!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miałem grubo Bulls -5 @ 3,00 i już świętowałem przy +13 w 4 kwarcie..

 

Naprawdę zaczynam w to wierzyć, że Bulls mogą polecieć. Znowu do pewnego momentu dobrze, mecz pod kontrolą, a tu nagle bach i huj.

Potem to już parodia. W crunch time w playoffach Thibo chce wygrać mecz..JOHNEM LUCASEM III. masakra, nie wiedziałem, że dożyję takiej chwili i to w tak młodym wieku. Czuję się wyjątkowo, a wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczu nie oglądałem, ale z tego co widzę z box score Boozer zagrał dobry mecz a Brand baaaaaardzo słaby. Więc co on tam wykombinował, ze znów widzę lamenty?

 

A Philly, no cóż, talentu brakuje to biegają i hustlują i wygrywają mecze. Chicago bez Noaha z kolei są już zupełnie udupieni, największa matchupowa korzyść chyba się wykruszyła. Szkoda, bo miałem nadzieję, że nawet bez Rosa będą w stanie powalczyć z Celtics, którzy im wybitnie siedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dno i metr mułu. Jak najlepsza drużyna ligi może przegrać mecz prowadząc 14 punktami na początku 4 kwarty? Do tego te jebane kontuzje przekreślają jakiekolwiek szanse Bulls na awans do drugiej rundy. Phila przejdzie i Bulls będą 5. drużyną która dostanie baty od najniżej rozstawionej drużyny w PO. Szkoda. Kupiłem League Passa głównie po to żeby oglądać Rose'a i spółkę, a tu taka lipa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan wyczerpal limit szczęscia na kilka dekad...

 

Szkoda Bykow, bo wolalby, zeby Sixers dostali wpierdol 4-1 po dobrej serii, a Chicago z Rose'm mieli z załozenia jebnac Heat i wejsc do finalow i zrobic mega rywalizacje z OKC z machupem Westbrook vs Rose na czele.

 

No ale takie nietety uroki tej gry, az dziw bierze, ze paradoksalnie te najstarsze ekipy poki co zdrowotnei trzymaja sie najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dno i metr mułu. Jak najlepsza drużyna ligi może przegrać mecz prowadząc 14 punktami na początku 4 kwarty?

 

Jak? wystarczy opierac gre na Loozerze. Zreszta w tym meczu Thibs odjebal wiecej kretynskich decyzji i to on glownie jest winowajca porazki. Jak mozna bylo posadzic na lawie Gibsona, kiedy ten robi z 5 off zbiorek, trafia jumpery... to zawazylo na porazce. Wyszedl Loozer i od razu run philly. tak samo szopka z Noahem. Asik gra swietnie, to zaraz go sadza kiedy w ogole nie byl potrzebny Noah i za darmo 4 pkt philla dostaje. Tak samo granie w clutch Lucasem, to byla powtorka z G2, Tibs w PO zachowuje sie jak kretyn.

 

Jest ktos wstanie wytlumaczyc, czym kierowal sie tibs dokonujac zmian na poczatku 4q, kiedy para Gibson-Asik robila totalny rozpierdziel na tablicach, dajac do tego swietny D, i to jeszcze przy wysokim prowadzeniu Bulls! Nam byly potrzebne wtedy bardziej punkty, czy dobra obrona? LOL Gdybysmy dograli Gibson, Asik, Watson 4q, bylby win na luziku, a tak w pale i ciezko w to uwierzyc, ze Tibs robi z siebie takiego debila.

 

Brawo dla Philly, bedzie ECF Heat-Philla :D

Edytowane przez deadly4u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan wyczerpal limit szczęscia na kilka dekad...

 

Zabawne, bo sam chciałem to napisać po kontuzji Rose'a, że Jordan chyba wyczerpał limit szczęścia na kilka dekad i nie prędko przyjdzie świętować Bulls kolejne mistrzostwo, a tu jeszcze dodatkowo Noah wypadł... przykry sezon dla fanów Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, bo sam chciałem to napisać po kontuzji Rose'a, że Jordan chyba wyczerpał limit szczęścia na kilka dekad i nie prędko przyjdzie świętować Bulls kolejne mistrzostwo, a tu jeszcze dodatkowo Noah wypadł... przykry sezon dla fanów Chicago.

W takim razie Russell wyczerpał limit szczęścia Celtom do końca istnienia organizacji :D Nie panikujmy. To polockautowe uroki, wielu graczy nabawiło się poważniejszych kontuzji(Rose, Howard, Z-Bo czy Shumpert) o urazach nie wspominając bo było ich setki, jak nie tysiące ;)

 

 

Jak? wystarczy opierac gre na Loozerze. Zreszta w tym meczu Thibs odjebal wiecej kretynskich decyzji i to on glownie jest winowajca porazki. Jak mozna bylo posadzic na lawie Gibsona, kiedy ten robi z 5 off zbiorek, trafia jumpery... to zawazylo na porazce. Wyszedl Loozer i od razu run philly. tak samo szopka z Noahem. Asik gra swietnie, to zaraz go sadza kiedy w ogole nie byl potrzebny Noah i za darmo 4 pkt philla dostaje. Tak samo granie w clutch Lucasem, to byla powtorka z G2, Tibs w PO zachowuje sie jak kretyn.

Irytuje mnie zwalanie winy na Toma. Jak Bulls osiągają najlepszy bilans w lidze to fani rozpływają się nad geniuszem coacha i są gotowi possać mu jaja. Ale jak nie idzie zespołowi to robi się wrzawa i trzeba go zwolnić, bullshit! Rose mógł zerwać więzadła w każdej chwili i akurat w tej kwestii bym się nie czepiał. Głupie decyzje, wręcz kretyńskie wynikają raczej z tego, że Thibsowi wali się grunt pod nogami i robi wszystko, aby nie przegrać, ale skutek niestety jest odwrotny.

Co do Loozera, wyjebać go w pizdu. Koleś bierze kasy tyle co all-star, a gra nicość. Gibson nadaje się do S5 i nie ma problemu na tej pozycji. Dziwie się, że loozer nie stracił miejsca w składzie na korzyść Taja. Mam nadzieję, że GM nie zawali tego offseason i wymienią Boozera za kilku przyszłościowych grajków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak? wystarczy opierac gre na Loozerze. Zreszta w tym meczu Thibs odjebal wiecej kretynskich decyzji i to on glownie jest winowajca porazki. Jak mozna bylo posadzic na lawie Gibsona, kiedy ten robi z 5 off zbiorek, trafia jumpery... to zawazylo na porazce. Wyszedl Loozer i od razu run philly. tak samo szopka z Noahem. Asik gra swietnie, to zaraz go sadza kiedy w ogole nie byl potrzebny Noah i za darmo 4 pkt philla dostaje. Tak samo granie w clutch Lucasem, to byla powtorka z G2, Tibs w PO zachowuje sie jak kretyn.

 

Jest ktos wstanie wytlumaczyc, czym kierowal sie tibs dokonujac zmian na poczatku 4q, kiedy para Gibson-Asik robila totalny rozpierdziel na tablicach, dajac do tego swietny D, i to jeszcze przy wysokim prowadzeniu Bulls! Nam byly potrzebne wtedy bardziej punkty, czy dobra obrona? LOL Gdybysmy dograli Gibson, Asik, Watson 4q, bylby win na luziku, a tak w pale i ciezko w to uwierzyc, ze Tibs robi z siebie takiego debila.

 

Brawo dla Philly, bedzie ECF Heat-Philla :D

Akurat tym razem pod wiekszoscia sie podpisuje, z drugiej strony ciezko winic Toma o to, ze chcial wpuscic na parkiet Boozera, ktory w 1 polowie byl ewidentnie hot - gdyby bez nigo Chicago przegralo tak samo bylby pojechany... Dziwi mnie natomiast, ze nie spóbowal zagrac frontcourtem Gibson-Boozer, bo Taj mial naprawde mega wejscie z lawki...

 

Ale take it easy - Thibs to mlody HC, dopiero sie uczy, lepiej niech dostanie kilka lekcji w tym roku, kiedy Bulls nie maja juz realnych szans na finały, pewnie zaprocentuje to w przyszlym roku. Chyba nie musze przypominac, jak gra Chicago wygladala pod Vinnym Del Negro ?

 

 

Czytalem dzisiaj troche o Turnerze, sluchalem jego wypowiedzi, Douga po meczu i powiem wam, ze jaram sie tym gosciem. Z tego co sie doczytalem duzo problemow wynika ze zbyt duzych ambicji Evana - on chce wszystko na juz teraz, jest niecierpliwy, cholernie ambitny. To są cechy dobrego młodego lidera, ktore trzeba odpowiednio oszlifowac i mysle ze bedziemy mieli z niego duzo pociechy w najblizszych latach.

 

Cieszy mnie przede wszystkim, ze chyba powoli dochodzi do porozumienia na lini zawodnik-Collins, Doug rozpisal mu kilka zagrywek, co bylo widac w meczu, ale przede wszystkim dał grac po swojemu w ostatich minutach spotkania, co zaaowocowalo 2x rzutami wolnymi, w momencie kiedy jeszcze gonilismy wynik, w tym zbiorka po zablokowanym rzucie i wymuszony faul, kiedy krylo go 4 graczy Bulls. Turner nie boi sie brac odpowiedzialnosci na swoje barki, wrecz sie tego domaga, a jego skillset juz teraz robi z niego najlepszego GTG jakiego mamy w zespole, mimo ze jego jumpshot jest jeszcze niepewny, to umiejetnosc przedostawania sie na linie, penetrowania, COJONES predysponują go do bycia liderem 76ers w najbliszych latach.

 

Spójrzcie na serie z Bulls - w Chicago w przy kazdym poziadaniu dostawal mase gwizdow z publiki, w Philly wzial w crunch time gre na siebie i tak naprawde te 2 spotkania, ktore udalo nam sie wygrac to w najwiekszej mierze jego zasluga - niezle jak na goscia, ktroy jeszcze na początku sezonu mial problemy z otrzymaniem solidnych minut z lawki jako zmiennik meeksa, huh ?

 

Jak znam zycie, po takim peanie pochwalnym Sixers, a w szczególnosci ET kolejne spotkanie pewnie zawalą, ale c*** tam - trzeba jakos pochwalic to co do tej pory udalo sie osiagnac.

 

Jeszcze jedna sprawa - Lou moze w tym roku zarobic na naprawde dobry kontrakt - mam nadzieje, ze nie w Philadelphii, ale w zespole gdzie w S5 jest 2 pewne opcje w ataku, jako 6th man z gatunku Jasona Terryego - jak najbardziej - chlopak naprawde przyzwoicie radzi sobie jako strzelec w zespole gdzie cale krycie skupia sie na nim, wiec majac w skladzie strzelam - Aldridge'a, Love'a czy kogos w tym stylu moze byc naprawde b.wartosciowym elementem dobrego zespolu w tej lidze.

 

Co prowadzi mnie do ostatniego wniosku - niezaleznie od tego, czy dostaniemy w tej serii kolejne 3 spotkania, czy zajdziemy do 2-3 rundy - nie wolno nam podpisac Lou i trzeba opylic Iggiego.

Bez samego Lou Jrue/ET beda mieli breakout season, a jezeli pozbedziemy sie jeszcze Andre, to w krótkim czasie mozemy na stale wskoczyc do czolowki wschodu.

 

Marzy mi sie w tej chwili trejd Iggiego np. do Portland (za pick od Nets) jako ziomal dla Aldridge'a, czy do GSW (pytali o niego juz kilka razy w ciagu ostatnich 2-3 lat) Curry-Iggy-Lee-Bogut to we wzglednym zdrowiu spokojnie zespol na PO (tylko ze trzeba by bylo chyba przyjac kontrakt RJa). wyzej w tym drafcie raczej ciezko bedzie podskoczyc, chyba ze próbowac dealowac z Kings....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie zwalanie winy na Toma. Jak Bulls osiągają najlepszy bilans w lidze to fani rozpływają się nad geniuszem coacha i są gotowi possać mu jaja. Ale jak nie idzie zespołowi to robi się wrzawa i trzeba go zwolnić, bullshit!

Nie no, zachowajmy zdrowy rozsadek. Nikt nie pisze, zeby go juz wywozic na taczkach, ale chyba przyznasz, ze w dwoch ostatnich meczach mogl znacznie lepiej rotowac zespolem, i nie zwalajmy wszystkiego na kontuzje, bo one byly, sa i beda, trzeba z nimi umiec sobie radzic. Bledne, nie uzasadnione decyzje Tibsa w G3 polozyly mecz. W G2 tez uwazam, ze powinien szybciej zareagowac, a nie trzymac Loozera przez 8 minut w 3q. jak opamietal sie, to bylo juz za pozno, bo philla byla juz tak napedzona, ze nikt w tym dniu nie bylby wstanie jej zatrzymac. Nie wiem z czego to wynika, ze trzyma go uparcie na boisku. Przeciez na niego nigdy nie mozna liczyc, to jest taki sam ceglarz w kluczowach minutach co Larry Hughes, z tym ze, Larry cos potrafil zagrac w obronie, a Loozer po obu stronach parkietu jest uposledzdony.

Edytowane przez deadly4u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.