Skocz do zawartości

[West Rd1] 3 Los Angeles Lakers - 6 Denver Nuggets


Van

???  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ???

    • Lakers
      46
    • Nuggets
      19


Rekomendowane odpowiedzi

chodzilo mi bardziej o to,ze jeszcze miesiac czy dwa temu wieszali na nim psy i zadali wywalenia go z zespolu:P

 

na początku sezonu wyglądało to faktycznie tak, że ta drużyna byłaby po prostu lepsza bez niego...

 

Wiele się jednak od tego czasu zmieniło przede wszystkim jego forma, nie chodzi tu nawet o to, że wcześniej nie mógł nic trafić, a teraz już jest lepiej chodzi o to jak fizycznie się zmienił od początku sezonu. Naprawdę sporo tkanki tłuszczowej zgubił co ma cholernie duże znaczenia zwłaszcza w przypadku gościa, który ma ganiać za najlepszymi strzelcami rywali, lepsza kondycja przyczyniła się również do poprawy gry w ataku także ten World Peace, a ten z początku sezonu to właściwie zupełnie różni gracze.

 

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Pau nie może tak grać częściej ? agresywny, zaangażowany, nie bojący się pomalowanego takiego Gasola Lakers potrzebują by myśleć o tytule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie żeby w poprzednich sezonach było back2back w PO więc to pewnie ze względu na skrócony sezon. Mogliby wywalić ASG z tegorocznego terminarza i grać PO do końca czerwca to by nie było potrzeby na takie akcje (chociaż z tym drugim byłby mały problem ze względu na IO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Pau nie może tak grać częściej ? agresywny, zaangażowany, nie bojący się pomalowanego takiego Gasola Lakers potrzebują by myśleć o tytule.

no jak to dlaczego? kobe mu nie podaje. dzis zrobil wyjatek ;)

 

no wlasnie...niezly mecz ale strasznie wymeczony z takimi nuggets, dlatego troche mnie to martwi przed OKC. Thunder moga byc zardzewiali w 1 polowie meczu nr 1 ale potem juz im tylko wyjdzie na dobre. lakersom te siedem meczy tez wyszlyby na dobre gdyby nie kwestia zmeczenia i tego, ze graja z mlodymi thunder. nie wiem czego sie spodziewac ale pau na pewno wroci do swojej standardowej gry...trzeba go wymienic po sezonie juz na 100%. ostatnia szansa na dostanie czegos wartosciowego. choc wedlug mnie to bardziej kwestia psychiczna, to co sie dzieje w jego glowie bo pokazal ze umiejetnosci ciagle ma. dobrze ze world peace nie wyszedl z formy czego sie balem. nie bylo super ale bylo dobrze (obrona gr8, glownie chodzi mi o atak). lakers jednak sa wielka niewiadoma i naprawde nie wiem na co ich stac. czasami ofensywa wyglada fatalnie gdy konczy sie na izolacjach po 15 sekundach klepania pilki. blake takich meczow czesto nie bedzie mial a reszta lawki jak nic nie wnosila tak nic nie wnosi. szkoda

 

ciulowo dla Lakers, jeśli przyjadą z Oklahomy z 0-2. Wtedy myślę, że Thunder w takim przypadku odpuszczą g3 i rzucą wszystkie siły na g4, żeby przesądzić o losach serii.

ja mysle ze thunder nic nie beda odpuszczac i po prostu wykoncza lakers jesli beda miec okazje. oni beda wypoczeci wiec znajda sily na ten back2back. lakers...coz to bedzie naprawde ciezko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.