Skocz do zawartości

Trade Time - marzec 2012


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

no nie jest do końca miarodajne, jednak w przypadku tych centralnych punktów defensyw jak Howard czy Bogut raczej nie fałszuje rzeczywistego obrazu, prawda? Bo inaczej oczywiście ma się sprawa z takim Boozerem.

tak, ale mimo wszystko różnice 1-2 w takim drtg niewiele mówią.

 

W przypadku Kangura najlepszym wyznacznikiem jest drtg Bucks w meczach gdy grał i gdy był kontuzjowany, a że było ich całkiem sporo to dostajemy dosyć miarodajny wynik świadczący o tym, że z Bogutem to czołowa defensywa ligi, a bez słaba.

ten drtg z b-r nie uwzględnia tylko meczów z Bogutem. takie coś to jest np. na basketballvalue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycek, julius

 

no wlasnie tak sobie mysle, ze jesli magic nie wytransferuja go do jednego z zmiast z listy dh, w ciagu kilku dni

to puszcza go gdziekolwiek, za najlepszy pakiet, jaki dostana, chocby do toronto

 

chyba, ze zaryzykuja i dadza mu odejsc w wakacje za free, czy za tpe

 

mysle, ze moga zaryzykowac, bo fajnie graja, moze jakims cudem uda im sie awansowac do ecf...

 

a co do otoczenia w orl. nelson to owszem top20, czyli slabiej niz taki dwill ale czy shooterow znajda mu lepszych i czy inny coach tak chetnie bedzie budowal wokol niego ofensywe? przeciez przez orlando przewinela sie spora grupka swietnych shooterow. owszem, oni swoje czerpia od dwighta ale czy w innych miastach beda lepsi? raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze lepszych shooterow nie znajda, ale 'dwight & the shooters" to za malo na misia, a tak od lat wyglada ich sklad.

nieudolne próby otisa z podstarzałym Carterem, J-Richem, Arenasem, wreszcie powrót Turasa na stare smieci, ale juz z fatalnym kontraktem i przy okazji utrata najwiekszego assetu transferoego, jaki mial wowczas w skladzie - MG. Mysle, ze to w duzej mierze jest dla Dwighta najbardziej frustrujące i chyba tego się boi, stad na liscie Dallas i Nets, jako zespoly w ktorych moze zrobic wszystko wlasciwie od początku i ma GMow, ktorzy nie pożałują na to hajsu i maja glowe na karku.

 

W sumie z drugiej strony to lepsze niz pędzenie do kontendera i przesciganie sie kto zajebie mocniejsze big3....

 

Ja nie mam watpliwosci, co do tego, ze na DH da sie zbudowac doskonaly atak... Bo niby czemu nie? Ale na pewno to nie atak, w ktorym 90% piłek przechodzi przez jego ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdyby tak w Orl zmienic trenera na coś lepszego od rzućmy najwiecej w Lidze zza łuku

Przekonałoby to Drwala?

 

Bo mi sie osobiście wydaje ze on ma wywalone i na tytuł i na to gdzie zagra, on chce mieć poczucie ze jest słuchany, że sie o niego zabiega i ze ma decydujący głos

Czy zespołowi nie idzie czy gra w Finale Howard zawsze tak samo cieszy tę swoja tępą mordę do kamer, pajacuje i robi SZOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi everyone.The scout that told me about Orlando's offer to the Bulls last weekend just informed me that Chicago and Boston are discussing a huge trade where Pierce and Garnett will go to the Bulls.There have been variations of this trade with Golden State also entering the deal for a three team trade(likely Deng for Monta Ellis swap by Boston) but mostly there is interest from our team to get championship caliber players.

gość wiedział o ofercie magic, jest wiarygodny.

ale jeśli chodzi o trade za garneta i pierca to nie nie

jesli jego mość nie chce do nas (najnowsze doniesienia mówia ze chcialby do clippers [griiffin, cp3] albo do miami [wade,james]-czyli bylby samcem alfa w sumie) to ja chce ten sklad co jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele ochłoń mycek bo Ci czaszka eksploduje

ja nie wiem, że Ty sie jeszcze niczego nie nauczyłes przez ten czas jaki śledzisz NBA i przede wszystkim Bulls

 

To tak Ci wspomnę, bo moze masz krótką pamięć

1. Nie czytaj niczego co napisał ten pseudo znawca Sam Smith, jest równie wiarygodny co Super Express

2. Nie czytaj Forum RealGM bo j/w

3. 3 dni przed trade dedline w necie pojawia sie tyle plotek dot. wymian, że każdy rozsądny człowiek 90% z nich olewa ciepłym moczem

4. Bulls nie rozgłaszają swoich ruchów, założeń, rozmów, bo taka ich polityka. Spójrz na przykładzie LAl w offseason co stało sie z Odomem i gasolem jak lakers otwarcie nimi handlowali i pomysł jeszcze raz dlaczego inni z Bulls na czele tego nie robią

 

Albo sie tego nauczysz, albo będziesz na tym forum traktowany równie powaznie jak to cos co napisało posta przed Tobą

 

 

I na koniec

Howard to idiota, przekonany o tym że jest TOP3 graczem Ligi i tak sie zachowuje, a pismaki wyczuwający te padlinę niczym kojoty kręcą sie wokół niego i podrzucają łątwowiernej masie kolejne plotki, a na bank 99% z nich nie wychodzi ani z otoczenia DH12, ani tym bardziej od niego samego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi-po-kry-zja.

"harden, fany gracz ciekawe czy bulls mieliby jakieś szanse go przygarnąć"

"allen, świetny strzelec, ciekawe czy podpisałby u nas w lato"

zarzucasz mi że łącze każdego z bulls a sam lepszy nie jesteś.

Tylko że ja lubie poczytać rumory tak już mam, a ty-przykład z hardenem- bierzesz je ze swojej wyobraźni.

 

gość kilka dni temu napisał identyczny scenariusz który dziś przeczytałeś na realgm. Widać ma swojego insidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na przykładzie LAl w offseason co stało sie z Odomem i gasolem jak lakers otwarcie nimi handlowali i pomysł jeszcze raz dlaczego inni z Bulls na czele tego nie robią

ciekawe jak to otwarcie nimi handlowali? jakoś sobie nie przypominam, a za to co było z Odomem i Gasolem można podziękować nie plotkom których nie było, tylko Sternowi, że anulował ugadany trejd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co innego luźno gadać, a co innego podpalać sie, rotowac połowa Ligi i dziwić ze że ta własnie połowa dziwnym trafem nie chce grać w Bulls, albo płakac, ze Pax nic nie robi, bo przeciez jakby robił to by było słychac...

Widzisz róznicę

 

ja nie biorę nic z wyobraźni bo takowej jak patrzę na Ciebie wydaje mi się nie mam.

Kwestię Allena poruszyłem, bo konczy mu sie kontrakt, a wiadomo ze weteranów Bulls nie mają i potrzebują, tym bardziej weteranów w typie Allena. Nie sprowadzam go do Bulls na siłe jak Ty to masz w zwyczaju tylko ZASTANAWIAM się czy warto byłoby próbować go zakontraktować za vet min w lato, nie teraz

 

koleś ma swojego insadera piszesz

ja tez mam, nazywa sie mycek

 

taki sam z Ciebie wiarygodny inisder jak tamten ;)

no offence

 

MM&I

Plotki były i sorry jeśli nie pamietasz to Twój problem, bo 2 dni to sie wlokło zanim Stern to odrzucił oficjalnie, w tym czasie odom zdążył sie obrazić nawet

Zresztą sam najlepiej wiesz jak to podziałało na atmosferę w lakers, zresztą jak to do tej chwili oddziałuje na Gasola. Widzisz to w jego grze, w jego pasywności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ja się twym nieomylnym zdaniem podpalam kolego?

wnioskujesz to po konfiguracji literek w moich postach?

gdzie ja wiąże pół ligi z bulls?

o mój słodki boże.

gdzie ja Ci coś wymyślam od siebie, coś co jest nie poparte przynajmniej rumorem?

przed sezonem miał iść trade crawford za brewer więc się ZASTANAWIAM czy teraz nie można byłoby go ściągnąć.

Gość napisał kilka dni temu że magi składają oferte bulls a dziś bam k**** bam! cbs o tym pisze, więc może gość wie o czym pisze tym bardziej że jest tam modem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za Bosha+pick chyba by nie przeszło, nie?:D bo Chalmers-Wade-James-Haslem-Howard to byłaby masakra defensywna w innej galaktyki..

nie lubię Heat i nie chcę żeby tam trafił DH (ale w sumie by pasował, bo jego też nie lubię :D), bo byliby kurewsko mocni jak dawno nikt, ale tak dla zaspokojenia własnej ciekawości chciałbym zobaczyć jakby funkcjonowała obrona w tym zespole..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.