Skocz do zawartości

Trade Time - marzec 2012


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Albo sie tego nauczysz, albo będziesz na tym forum traktowany równie powaznie jak to cos co napisało posta przed Tobą

Mocne :)

 

Melodrama w porównaniu do tego, co odpierdziala Howard to pikuś. Rok temu przynajmniej wiedzieliśmy, że to ma być NY (ew. NJ), bo Lala musi robić karierę i sprawa rozchodziła się tylko o zawartość paczki. Tutaj mamy dużego dzieciaka, który sprawia wrażenie, iż tak naprawdę to nie wie czego chce. Pewnego dnia budzi się i mówi 'jak by to było fajnie grać w LA, przybijać piątki z Jackiem i spędzać czas w Venice Beach' po czym następnego dnia pokusa zbudowania z D-Willem czegoś nowego to jest to. Zaraz, 'a mozę do Big D? Cuban pewnie nieźle mnie obbuduje i z pomocą Dirka będzie miś'.

 

Tak jak ktoś tu wcześniej napisał - trudno już wierzyć, że chodzi tu o mistrzostwo, duży market. To po prostu czysta fanaberia, zachcianka.

 

A ten rumor z Heat... Nie wierzę, ale jeśli już plotkować, to NA PEWNO ani James, ani tym bardziej Wade są nie do ruszenia. Ten ostatni franchise i pół-ikona organizacji, która na wieść o trejdzie swojego kochanka sama pewnie zarządałaby przeniesienia. Chris Bosh? Kto wie czy to właśnie nie ww. dwójka za dużo nie naobiecywała Dwightowi dlatego Krzysiu, miej się na baczności... tak w razie czego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Nets' plan is to sign Dwight Howard outright this summer, re-sign Deron Williams and re-sign Brook Lopez on an annual salary of approximately $10 million, according to sources.

trzeba brac bynuma i to szybko bo c***a bedziemy miec. a netsi niech pompują liscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa pytania

1. Po tych wszystkich vish listach Drwala, prawdziwych czy tez z palca wyssanych przez jakiegoś debila jaka opcja wydaje sie Wam najbardziej wiarygodna?

Bo mnie nawet to NJN nie do konca. Howard zmieniał zdanie średnio co 2 dni, albo raczej pismaki wymyslały co dwa dni inny scenariusz.

Zostanie do konca RS?

2. Nasuwające sie samo- czy ktokolwiek teraz nie będący Nets odważy sie po niego sięgnąć?

 

Na tapecie mamy:

Nets- zespół z dupy z jeszcze bardziej z dupy rosterem, ale ponoć DH chce na Brooklyn patrzeć jak żona szefa macha dupą w teledyskach. Nie mają absolutnie nic czym mogliby zainteresować magic, poza tym wydaje sie ze nie muszą ich niczym interesować, bo mogę nie tracąc nikogo zyskac Howarda i przedłużyć (?) Lopeza (warto?) i Williamsa (czy aby na pewno?)

Dallas- Ci tez nie mają kart przetargowych na trade, ale mają mieć kase i zdeterminowanego Cubana, który o zgrozo (kiedyś nie do pomyślenia) może namówic D-Willa i Drwala do gry w Mavs obok Dirka, dla których puszczenie Tysona i Barei w jednej chwili z głupoty roku stałoby sie stealem dekady!

Lakers- czyt Bynum, bo nikt inny nie interesowałby Magic. Tylko czy Kupchak i Buss zaryzykują przyszłość dla niepewnej magii Kalifornii? Wg mnie nie warto, bo nawet jesli Howard powie po sezonie papa Lakers uwolnia duzo gotówki, ale wciąz będą zawalenie kontraktami Gasola i KB, którzy są powiedzmy sobie szczerze starzy i jadą po równi pochyłej, na granie czegoś poważnego niestarczy im czasu najzwyczajniej

Bulls- Reisndorf pewnie chetnie dodałby Howarda do listy płac, zwłaszcza jeśli pakiet wymienny obejmowałby tylko Denga i Boozera. Osobiście nie wierze w taki trade, bo bez Noah taki ruch dla Orl byłby kompletnie bez sensu. Inna sprawa, że nie wierze wcale w Howarda połączonego z Rose'em. Tak jak lakers- czy warto zaryzykowac wszystko, czyt. pewny ECF, silny, szeroki roster dla niepewnej przyszłości? I tu inna odpowiedz- jasne! Jest ta róznica ze Bulls mają młody skład, który ma czas, derrick sie rozwija. Pytanie tylko czy gdyby Bulls mieli stracic po sezonie Howarda będą mieli szanse na s'n't z nim?

GSW- najlepsza oferta jaką chyba położono na stół Othisowi (tam był Curry i Lee? Czy coś pomieszałem?). Do tego jedyny chyba zespół, który nie ma nic do stracenia, bo i tak nic nie znaczy w tym momencie i jest bez wiekszych szans na poprawę. Nawet jak Howard odejdzie to co z tego, ułatwi im tym samym ponowną (którą to juz?) przebudowę...

No i na końcu Magic- jeśli ta plotka mówiąca że Howard ma teraz w reku karty zwolnien in blanco okazałaby sie prawdziwa to przestaję mieć jakikolwiek szacunek do tej organizacji. Zeszmacić sie dla przekoksowanego półidioty? Za co? nawet jak zostanie do lata to co dalej? Wywali Othisa i sam wg własnego widz mi sie zacznie robic transfery i zarządzać klubem? Grającego trenera juz widziałem, ale grającego GMa... komedia przerosła wszystko co sie stało w ostatnich latach w Lidze. Lebron z melo przy Howardzie to trzeciopalnowe pionki w tym serialu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph nie sądzę by Lakers czy Bulls zaryzykowali taki trade bez gwarancji, że Howard przedłuży. Odbyłoby się to raczej tak jak sprowadzenie kiedyś Garnetta do Celtics, ewentualnie jacyś warriors, którzy i tak są w dupie mogliby zrobić wymianę nie mając pewności, że to na dłużej niż do lata.

 

Magic wygląda, że sami się wydymali, jeżeli teksty o tym jaką władzę już oferują Howardowi są prawdziwe to trochę żałosne się to staje, Nets wobec ostatnich doniesień mogą się w ogóle w tej chwili wycofać z rozmów z nimi jeżeli wierzą, że latem i tak go podpiszą.

 

Ciekaw jestem jak to się rozegra gdybym miał na coś stawiać kasę to postawiłbym na to, że Magic podejmą jednak desperacja próbę zatrzymania go sprowadzając przed deadline jakiegoś Ellisa. W wymianę z Lakers co raz mniej wierzę, w wymianę z Bulls jakoś nigdy nie wierzyłem więc myślę, że w piątek Howard ciągle będzie nosił koszulkę Magic, przynajmniej do maja... teraz pewnie to Magic będą wydzwaniać do Lakers, którzy pewnie teraz będą oferowali gorsze warunki niż wcześniej i pewnie dlatego się ostatecznie nie dogadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanowisko magic jest takie że do czwartku mają szukać wsparcia dla howarda, jeśli to się nie uda przez kilka godzin będą słuchać propozycji od wszystkich i zdecydują co robić. Oczywiscie drwal nie wyjdzie i nie powie oficjalnie czego chce, ale podobno liczą się tylko nets, co mnie nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mitch musialby na glowe pasc zeby wymienic gasola na booza.

 

jesli lakers nie dostana jakiejs kosy to gasol zostanie. na miejscu mitcha zagadalbym do philly za iguodale (wlaczyc dodatkowo branda i artesta przykladowo)

 

Sessions coraz realniejszy, ciekawe tylko czy ten pick od Rockets nie bylby protected? nie zdziwiloby mnie to. wogole po co takie jebanki jak mozna miec Sessionsa za sam jeden pick? dodatkowo cavs chcieli tylko pick nic wiecej a teraz mieliby wziac flynna bez picku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.