Skocz do zawartości

[05/06] FBL #4


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę się zalogować problemy z hasłem :?:

Wdarł się chyba chochlik ja jestem w FBL 4

 

Mam nadzieję, że to są jedynie problemy techniczne :?:

Z tego co napisałeś nie za bardzo rozumiem natury tego problemu...

 

Kiedy masz ten problem? Przy zakładaniu konta? Przy logowaniu, po tym jak założyłeś konto? Przy wejściu do ligi?

 

Bez konkretów to ja Ci nic nie pomogę...

 

Co do chochlika - też za bardzo nie rozumiem na czym polega problem, bo Ty jesteś w FBL #4...

 

I nie podałeś do siebie numeru GG, także na razie nie wysyłam Ci danych do ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś nie za bardzo rozumiem natury tego problemu...

 

Kiedy masz ten problem? Przy zakładaniu konta? Przy logowaniu, po tym jak założyłeś konto? Przy wejściu do ligi?

 

Bez konkretów to ja Ci nic nie pomogę...

 

Co do chochlika - też za bardzo nie rozumiem na czym polega problem, bo Ty jesteś w FBL #4...

 

I nie podałeś do siebie numeru GG, także na razie nie wysyłam Ci danych do ligi.Stromile: napisał

Z gg jest problem. :? Proponuję mailować od 7.00 do 15.00 odpiszę na każdy mail.

Co do problemu z logowaniem: kliknąłem na linka. (podanyw Private Messages)Potem tak jak według instrukcji. Nr ligi, hasło no i klops. Błędne hasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do problemu z logowaniem: kliknąłem na linka. Potem tak jak według instrukcji. Nr ligi, hasło no i klops. Błędne hasło.

I nie podałeś do siebie numeru GG, także na razie nie wysyłam Ci danych do ligi.

Przecież nie dostałeś jeszcze ode mnie danych...Czy Ty na pewno robisz tak jak opisałem w instrukcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do problemu z logowaniem: kliknąłem na linka. Potem tak jak według instrukcji. Nr ligi, hasło no i klops. Błędne hasło.

I nie podałeś do siebie numeru GG, także na razie nie wysyłam Ci danych do ligi.

Przecież nie dostałeś jeszcze ode mnie danych...Czy Ty na pewno robisz tak jak opisałem w instrukcji?

 

Napisz do mnie na maila. Pocztą rozwiążemy sprawę. Nie ma potrzeby tego tutaj ciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem!!Rejerstruje się na Yahoo. Wszystko idzie normalnie daje submit. Wygląda na to że się zarejerstrowalem.Ale jak chce sie zalogować to wyswietla mi sie

 

Invalid ID or password.

Please try again.

Przyczyn może być kilka.

 

Z tego co piszesz tutaj podejrzewam, że nie uaktywniłeś swojego konta - po założeniu konta serwer Yahoo (a konkretnie Yahoo!Member Services) wysyła na Twój email link, który musisz kliknąć aby w pełni uaktywnić swoje konto.

Ten email to ten yahoo'łowski (np. Twoje_Yahoo_ID@yahoo.com) lub inny ("Your alternate email"), jeśli zaznaczyłeś, że ten inny ma być Twoim głównym.

 

Inne możliwe przyczyny: zapomnienie hasła, pomylenie ID, Caps Lock przy wpisywaniu hasła...

 

Jeśli wszystkie powyższe zawiodą - załóż po prostu nowe ID, starając się zwrócić uwagę na wszystkie "niebezpieczne" miejsca, które opisałem powyżej.

 

Danych do ligi Ci na razie nie wysyłam. Jak założysz już konto, na które będziesz mógł się zalogować - odezwij się. Dane przyjdą pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mail to: d_wach@tlen.pl ( jest z resztą udostepniony:):)

 

Będe sukcesywnie informował o postępach w gotowości do ligi.

 

Na razie test systemu : full successful

 

A co do terminu draftu to Niedziela o 15.00 mi odpowiada. Szkoda że nie mogą to być godziny raczej wieczorne, ale bez Stromila to nie będzie zabawy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie moge się zarejerstrować. Nie znam angielskiego.Próbowałem tłumaczyc na Translate tekst który mi się wyświetla po rejerstracji. Wyświetlił mi się tekst o tym że potrzebna bedzie do potwierdzenia jakaś karta kredytowa.I coś pisalo jeszcze o dzieciach i jakich potwierdzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie moge się zarejerstrować. Nie znam angielskiego.Próbowałem tłumaczyc na Translate tekst który mi się wyświetla po rejerstracji. Wyświetlił mi się tekst o tym że potrzebna bedzie do potwierdzenia jakaś karta kredytowa.I coś pisalo jeszcze o dzieciach i jakich potwierdzeniach.

Odezwij się do mnie na GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnosze o przeniesienie draftu na pozniejsza godzine np na 19 albo 20 , data ta sama

 

Co wy na to ?? Bo mi 15 nie pasuje :/

Jak już to było nieraz napisane - godzina późniejsza niż 15 odpada, chyba, że chcecie draftować bez mojej obecności (co jest absolutnie możliwe, jeśli tak zdecydujecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że do draftu został tydzień (z groszami).

 

Mam nadzieję, że wszyscy przetestowali swoje systemy na działanie apleta Oblany test yahoo'wski oznacza, że trzeba pokombinować z Javą. Ale trzeba być świadomym, że zdany test nie gwarantuje, że aplet się uruchomi, o czym przekonał się kilka dni temu Antek z FBL #3.

 

Ponadto przypominam, że do tej pory drużyn na stronie nie założyli Bartuś, Hajto i mateo66 - jeśli na czas nie założycie drużyn, po prostu nie weźmiecie udział w drafcie i tym samym w tegorocznych rozgrywkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.