Skocz do zawartości

[05/06] FBL #4


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

No bo jak chce sie zalogowac to mi wyskakuje takie cus :

There was a problem:

• The league is not in pre-draft mode. (Error #209)

Back to previous page

Co mam robuic ?? :>

Ja spotkałem się też z jakimś głupim błędem. Wszedłem do ligi i kliknąłem na "My Team" a tu błąd, że niby nie jestem podpięty do tej ligi (trochę to chore biorąc pod uwagę fakt, że byłem zalogowany). Zalogowałem się jeszcze raz i poszło. Może też spróbuj wpisać hasło jeszcze raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze nie mam druzyny :? moze ktos to sprawdzic ?? albo mi pomoc ??

Masz drużynę. Nie było Cię na drafcie, ale serwer Yahoo wybeirał za Ciebei podczas draftu (mam nadzieję, że chociaż Pre-Ranka sobie zrobiłeś przed draftem).

 

PG S. Nash (Pho - PG)

SG L. Hughes (Cle - SG)

SF L. James (Cle - SF)

PF D. Marshall (Cle - F)

C Z. Ilgauskas (Cle - C)

Util G. Arenas (Was - PG)

Util C. Maggette (LAC - GF)

Util C. Mobley (LAC - SG)

BN W. Szczerbiak (Min - SF)

BN J. Childress (Atl - GF)

BN J. Dixon (Por - G)

BN U. Haslem (Mia - PF)

 

Co do problemów z logowaniem się - nie wiem dokładnie co tam się dzieje, ale polecam dodanie http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba do Ulubionych/ Zakładek, a przy logowaniu się (czyli przed wciśnięciem Sign In) zaznaczyć "Remember my ID on this computer". Bardzo ułatwia to sprawę i praktycznie eliminuje problemy z logowaniem się.

 

Jeśli natomiast przyczyną problemów jest zgubienie hasła - to cóż, już nic nie poradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy to tu powinienem pisac, ale jak nie to Stro i reszta wybaczcie :D albo zrobcie o tym osobny temat, wreszcie dostalem sie na swoje konto, przepraszam ze nie wziolem udzialu w drafcie. Jezeli jest ktos zainteresowany transferem to zapraszam. Oddam Chisa Bosha, za jakiegos PG lub SF, oprocz tego moge sie podzielic Damonem. Na propozycje transferu czekam pod gg 4283382.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

• The NBA has announced that it will no longer utilize an Injured List (IL). As a result, the IL option has been removed from the fantasy game. If you wish to replace an injured player in your starting lineup, you must either place him on your bench or drop him to waivers.

W związku z tą zaisntniałą sytuacją w ligach FBL 1-4 maksymalna ilość zawodników w drużynie zostanie zwiększona z 12 do 13. Ilość slotów punktowanych (PG, SG, SF, PF, C, U, U ,U) pozostanie niezmieniona.

 

W ligach FBL #1, FBL #3 i FBL #4 nastąpi to w niedzielę, 30 X, ok. godz. 22. W FBL #2 o terminie powiadomi Was Szak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy komuś też to się zdarzyło, ale coś mi nie pasi w tym FBL :?

 

wczoraj byłem na 5 miejscu, dzisiaj juz na 8 i do tego moim niektóym zawodnikom odjeły sie punkty :o :| np. Camby jeszcze wczoraj mial 416 a dzisiaj 356 bodajże ... może umie to ktoś wytłumaczyć ??

 

 

no i jeszcze takie coś :

C M. Camby (Den - C) CUtilBench Sac 4:30 am 3 36 24 2 0 51 38 7 5 9 7 11 346.00

z tąd wynika ze Denver rozegralo 3 spotkania , a rozegralo 4 wiec ja nie wiem co sie dzieje ...... :|

 

no i jeszcze to :

SG J. Smith (NOK - SG) SGUtilBench Orl 2:00 am 2 20 7 6 3 21 4 5 3 1 1 3 98.50

New Orleans rozegrali 3 spotkania ... ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

nigdy nie grałem w FBL stąd pytanie. Domyślam się że nie mogę dołączyć w trakcie sezonu ze względu na przeprowadzony draft. Kiedy rozpoczynacie kolejny sezon i czy dołączenie nowego uczestnika nie stanowi problemu ?

Nowy sezon....w nastepnym sezonie Nba 2006/2007...i pewnie nie bedzie problemu chyba ze bedzie wiecej chetnych to bedzie nowa liga #5 a moze ktos zrezygnuje i zajmiesz jego miejsce...najlepiej pytaj STRO o wszystko :) on tu jest komisarzem :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko czy ktoś z naszej ligi ma na tyle czasu, że mógłby robić podsumowania dotyczące rozgrywek... ja mimo chęci nie mam na to czasu (czyt. matura :?)... jest ktoś chętny ?? :D

Kamil miałem się za to wziąść ale nie raz nie mam czasu żeby sobie samemu średnią policzyć a co dopiero całej lidze wiec ja odpadam :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Znów nierówno... J. Smith - 168,5 Billups - 154 ale za to Nowitzki 80 i Cassel 42... Muszę się postarać, żeby dogonić Lukaszka i Homies... od kilku dni mam do nich ok. 1000 pkt (jeszcze 3 tyg. temu było ponad 3000), więc mam nadzieję, że się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.