Skocz do zawartości

Jazda, jazda, jazda, czyli sezon 2011/12 czas zacząć...


Dunk Fan

Rekomendowane odpowiedzi

w zeszłym sezonie też krytykowałem Derricka bo był porównywany do Iversona.

 

Ty zakochałeś się w Oklahomie i tam wszystko teraz jest idealne. Westbrook z Minnesotą znowu kozak końcówka nie? Durex jebnął 30+ a Russel wali jumpera i o dziwo nie trafia. Jak można dopuścić do czegoś takiego? Przecież teraz to 2nd mecz w RS ale w PO nie będzie litości. Dlatego uważam, że to kretyn, który psuje całe flow of the offense swoim klepaniem. Oddaje za dużo rzutów. On się sprawdza jako cuter jak Harden rozgrywa.

 

Nie jestem fanem Derricka ale w zeszłym sezonie doprowadził kompletnie aoffensywny team do 1-ego seeda na wschodzie. Pierwszy mecz w jego wykonaniu był świetny. Rose robi postępy. W meczu z LAL zajebiście grał. Nie ładował się tam gdzie nie trzeba, rzucał z dobrych pozycji. Włączał się jak był potrzebny w ataku a Westbrookowi wydaję się, że jest potrzebny cały czas. Tyle. Oklahoma z Russelem nie mają szans na finały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt się nie czepia po dzisiejszym meczu Rołsa, że jest idiotą?? Gdyby to Westbrook zagral taki meczy juz byloby mnostwo takich komentarzy.

Bo Westbrook jest kretynem a Rosse tylko czasami gra jak kretyn :wink: Słowem wole Westbrooka od Duranta ostatnio więc nie dam chłopaka ruszyć, proszę się od niego odpier... :) Ciekawa zasada jak Ellis i Westbrook graja dobrze to Rosowi nie idzie i na odwrót, to wielce zastanawiające, ja to tłumaczę tym że ilość drivów w przyrodzie musi się zgadzać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym sezonie też krytykowałem Derricka bo był porównywany do Iversona.

 

Ty zakochałeś się w Oklahomie i tam wszystko teraz jest idealne. Westbrook z Minnesotą znowu kozak końcówka nie? Durex jebnął 30+ a Russel wali jumpera i o dziwo nie trafia. Jak można dopuścić do czegoś takiego? Przecież teraz to 2nd mecz w RS ale w PO nie będzie litości. Dlatego uważam, że to kretyn, który psuje całe flow of the offense swoim klepaniem. Oddaje za dużo rzutów. On się sprawdza jako cuter jak Harden rozgrywa.

 

Gówno prawda, że wszystko jest idealnie. O Westbrooku mam podobne zdanie, ale wkurwia mnie poprostu, gdy jego się ciśnie, a Rose'a nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrow nie pwinien być starterem, Brooks się zdecydowanie bardziej do tego zdaje bo wszechstronniej grac potrafi, słowem wyzwanie dla Williamsa pociągnąc ta ekipę w Utah c*** był z niego a nie lider ciekawe jak w NJN mu wyjdzie, w sumeit o niezdziwiłbym się gdyby niechciał po takim seoznie przedłużyć z nets umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos dobrego linkowca do mia bos?

lp jest zadarmo zaloguj się i oglądaj

Przepraszam k**** bardzo, Timberwolves watch na posterunku się melduje. Leuer fajny grajek, już w presezon wyglądał nieźle. Ogólnie to Love wymusza dziś faule lepiej niż pruszków haracze - 15 w pierwszej kwarcie :shock:

a to przepraszam :) przełączyłem się teraz na Nets i Brooks wyjebisty jest i warunki ma chore, takie długasne łapy to chyba tylko Wade ma :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos dobrego linkowca do mia bos?

lp jest zadarmo zaloguj się i oglądaj

Przepraszam k**** bardzo, Timberwolves watch na posterunku się melduje. Leuer fajny grajek, już w presezon wyglądał nieźle. Ogólnie to Love wymusza dziś faule lepiej niż pruszków haracze - 15 w pierwszej kwarcie :shock:

a to przepraszam :) przełączyłem się teraz na Nets i Brooks wyjebisty jest i warunki ma chore, takie długasne łapy to chyba tylko Wade ma :)

 

jaki code?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.