Skocz do zawartości

Jazda, jazda, jazda, czyli sezon 2011/12 czas zacząć...


Dunk Fan

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem pisać żebyście się przyznali co oglądacie, ale widzę, @Karl ty zdrajco przestań kibicować Williamsowi :twisted: :) słowem petro staty wyglądały ałkiemładnie, pamietam jak zaczynał w SSS to się zdawał klawym prospectem, z tymi dryblasami to jeden na dychę się sprawdzi, ja patrze na Cavs co by moejego pupilka Kyriego podlukać, ale z racji swojej c***owości widzę że Sessions się realizuje, Kyrie a ja chciałem Fava za ciebie oddać :? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz fana LeBrona przekonać?

 

Lubię trudne przypadki 8)

wiem niestety :)

Uff, Nick Young wrócił

no módl się żeby grał i trafiał bo mi moje fantasy szlak trafi ( dla niewtajemniczonych @Karl mi powiedział zeby Younga wybrac przed Hardenem, ale na usprawiedliwienie DeRozana tez proponaował, sam żem zawalił trochę :roll: )

To w ogóle będą jaja jak Williams i Humphries wygrają z Wizards.

nets wy o nets piszecie, Pistons sobie zobaczcie to jest dopiero obraz totalnej nędzy i rozpaczy tego słowami nieda się opisac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duncan nieźle wyglądał na początku. Offense był z pizdy gwizdnięty.

 

Manu Ginobili to jest k**** niesamowity zawodnik. Żadne statystyki tego nie pokażą, co robi. Zajebiste charge, teraz trójka z łapą na twarzy.

 

Skąd pojęcie Duncan- dziadek po jego dobrych ilu minutach? 4? :)

 

Ten Leonard fajny. Długie łapy, super zbiórka a że posrany to się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znoszę robienia z kogokolwiek świętej krowy (Sloana również).

Sloan jest święty sam w sobie :P Ale Will miał głównie pretęsje i słuszne do O'Connora za głupie roszady, co niezmienia faktu że ego mu się zrobiło ostatnimi laty.

 

Kidd gra jak szmata ostatnia, czemu oni tego JJ nie podpisali wiedzac co on sobą reprezentuje, serio gościa lubiłem prawie zawsze ale teraz to jest poprostu tragiczny, powinien zostać wywalony ze składu jak najszybciej dla własnego dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.