Skocz do zawartości

Jazda, jazda, jazda, czyli sezon 2011/12 czas zacząć...


Dunk Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Nelson jest tak ogromnym beztalenciem jeśli chodzi o podanie po pick&rollu, że brak mi słów.

 

Orlando gra taki piach, że ide spać.

 

W ogóle to Orlando się gorzej oglądać będzie w tym sezonie niż Atlantę a jako fan Atlanty stwierdzam, że to nie na moje nerwy i ani jednych ani drugich nie będę oglądał w tym sezonie bo ile można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszy mnie krytykowanie Westbrooka, a zachwycanie się Rosem. Przecież obaj grają taki sam piach jeśli chodzi o rozegranie.

no tak tak ale poza tym zobacz sobie co jeden i drugi robi i wtedy będziesz wiedział czemy jednym ludzie ię jarają a drugiego ganią, dzisiejsze mecze chyba widziałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszy mnie krytykowanie Westbrooka, a zachwycanie się Rosem. Przecież obaj grają taki sam piach jeśli chodzi o rozegranie.

no tak tak ale poza tym zobacz sobie co jeden i drugi robi i wtedy będziesz wiedział czemy jednym ludzie ię jarają a drugiego ganią, dzisiejsze mecze chyba widziałeś?
Co robi?? Dla mnie canceruje. Odpala trójki nieprzemyślane bez opamiętania, miał szczescie ze mu siedzialo, bo gdyby nie to, mialby fatalny wystep.

 

@mycek

Nie ma allstara, ale ma za to więcej opcji ofensywnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robi?? Dla mnie canceruje.

serio weź już nie przesadzaj bo szkoda tego czytać, już szczególnie po takim wieczorze w jego wykonaniu.

Rose również cegli ale nie ma drugiego chociażby allstara.

Rose za cienkim jest pg żeby mieć all stara, Boozer przy Williamsie był all starem, zresztą patrząc co Deng teraz potrafi to on się łapie tak czy inaczej imo oczywiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio weź już nie przesadzaj bo szkoda tego czytać, już szczególnie po takim wieczorze w jego wykonaniu.

To ty przesadzasz mówiąc, że zagrał wczoraj nie wiadomo jak dobry mecz...słabe rozegranie, 5asyst, 5strat.

Mówię, miał szczęście, że mu siedziały te nieprzygotowane trójki przez łapy, bo inaczej skonczyłby mecz z fatalnym dorobkiem, a tak to jest zachwycanie sie nim jakby nie wiadomo co zaprezentował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie trójki przez łapy?

masz na myśli te kiedy fisher czyścił lapkami parkiet?

tylko jedna celna trójka była z nie przygotowanej pozycji po dryblingu. reszta to nie było jakieś bezrozumne napierdzielanie.

Podobał mi się początek Rose'a kiedy dał grac reszcie zespołu i nie napalał się na rzuty. Nie tak ja otwarcie poprzedniego sezonu i zabieranie całej ofensywy na siebie w meczu z OKC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio weź już nie przesadzaj bo szkoda tego czytać, już szczególnie po takim wieczorze w jego wykonaniu.

To ty przesadzasz mówiąc, że zagrał wczoraj nie wiadomo jak dobry mecz...słabe rozegranie, 5asyst, 5strat.

Mówię, miał szczęście, że mu siedziały te nieprzygotowane trójki przez łapy, bo inaczej skonczyłby mecz z fatalnym dorobkiem, a tak to jest zachwycanie sie nim jakby nie wiadomo co zaprezentował...

ja mówię zagrał naprawdę dobre spotkanie, nic więcej, natomiast Westbrook zagrał wczoraj kiepsko przeciwko rozbitemu przeciwnikowi. O Rosie co by nie mówic to wczoraj mogło się chocby podobać jego jednak nie forsowanie rzutów, ty @Maciek mówisz o jakichś wymuszonych trójkach ja mówię że do 4q grał spokojnie a poźniej kiedy trzeba było to zdobywał ptk, w tym wypadku staty nie kłamią jak ktoś ma 9 na 13 to co mu możesz zarzucić że miał niewygodne pozycje, no nie żartuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszy mnie krytykowanie Westbrooka, a zachwycanie się Rosem. Przecież obaj grają taki sam piach jeśli chodzi o rozegranie.

Rose jest najlepszym zawodnikiem swojej drużyny, Westbrook przeszkadza w grze najlepszemu zawodnikowi swojej drużyny, szkodząc zespołowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petro to jest k**** żart, człowiek, który nie potrafi złapać piłki, gra profesjonalnie w najlepszej lidze świata. Podobnie Shelden Williams, tylko on przynajmniej się po przepycha trochę. Gdyby nie podpisanie Humphriesa i wymiana Okura w ostatniej chwili bylibyśmy najżałośniejszą drużyną w historii. That's a fact.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.