Skocz do zawartości

Transfer CP3 do Lakers - ODWOŁANY!


karl

Rekomendowane odpowiedzi

elwariato ty naprawde zasugerowales, ze buss zachowalby sie podobnie jak gilbert?:D kompromitujesz sie takimi porownaniami

lepiej kompromitować się takim porównaniem niż brakiem wiedzy i jakiejś elementarnej logiki, NoH ma 29 włascicieli i podobno było głosowanie w sprawie tego dealu, to nie tylko Gilbert wyskoczył jak filip z konopi aby go zatrzymać tylko ogólnie sprawę rozpatrzono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NoH ma 29 włascicieli i podobno było głosowanie w sprawie tego dealu, to nie tylko Gilbert wyskoczył jak filip z konopi aby go zatrzymać tylko ogólnie sprawę rozpatrzono

“Odkąd NBA przejęła New Orlean Hornets odpowiedzialność za najważniejsze ruchy kadrowe ponosi biuro komisarza oraz prezes Jac Sperling. Wszystkie decyzje podejmowane są na podstawie tego, co jest najlepsze dla klubu. W przypadku zaproponowanej nam wymiany z udziałem Chrisa Paula zdecydowaliśmy, niezależnie od opinii właścicieli innych zespołów NBA, że dla drużyny będzie lepiej jeśli Chris zostanie w koszulce Hornets, niż gdybyśmy zgodzili się na zaproponowaną wymianę.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NoH ma 29 włascicieli i podobno było głosowanie w sprawie tego dealu, to nie tylko Gilbert wyskoczył jak filip z konopi aby go zatrzymać tylko ogólnie sprawę rozpatrzono

“Odkąd NBA przejęła New Orlean Hornets odpowiedzialność za najważniejsze ruchy kadrowe ponosi biuro komisarza oraz prezes Jac Sperling. Wszystkie decyzje podejmowane są na podstawie tego, co jest najlepsze dla klubu. W przypadku zaproponowanej nam wymiany z udziałem Chrisa Paula zdecydowaliśmy, niezależnie od opinii właścicieli innych zespołów NBA, że dla drużyny będzie lepiej jeśli Chris zostanie w koszulce Hornets, niż gdybyśmy zgodzili się na zaproponowaną wymianę.”

no i co mi cytujesz te pierdoły z oficjalnego stanowiska które nic nie mają wspólnego z prawdą, tylko teraz próbują naprawić obraz sprawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co mi cytujesz te pierdoły z oficjalnego stanowiska które nic nie mają wspólnego z prawdą, tylko teraz próbują naprawić obraz sprawy

Poproszę link do wiarygodnego źródła, które napisało o Twojej teorii.

http://zawszepopierwsze.bloog.pl/id,328 ... caid=6d877

 

(...)

New Orleans Hornets od grudnia są jedynym zespołem ligi, którego właścicielem są władze NBA. Konkretnie patronat nad Hornets sprawuje 29 właścicieli pozostałych drużyn ligi(...)

 

(...)Jeżeli Nowy Orlean bierze dodatkowe 2 mln dolarów i klub przynosi straty,a ja jestem właścicielem 1/29 Hornets, to oczywiście że muszę być przeciwny. To była zła decyzja - powiedział Cuban dla ESPN Dallas.(...)

 

i tu dalej w orginale:

 

http://sports.espn.go.com/dallas/nba/ne ... id=6152463

 

Ja tam akurat Cubanowi wierze bardziej niz dbajacemu o dobry PR front office NBA

 

P.s. 5 miechow lockoutu, wyrownywania szans i bah dzien przed parafowaniem nowego CBA CP3 Howard i Kobe w jednym teamie? Jasne ze Jordanowe jastrzebie nie mogly sie zgodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luki

Pewnie kwestia postrzegania graczy dla mnie Scola, Odom i Martin to już bardzo poważny trzon zespolu, do tego Martin jeszcze się może rozwinąć, a już jest "nie najgorszy". Odom kilka lat pogra na swoim solidnym poziomie i jest jednym z najwszechstronniejszych graczy w NBA. Do tego tragic, to jeszcze niewiadoma, teraz tragic a jeszcze 2 sezony temu był typowany na drugiego Nasha. Ostatni sezon mu nie wyszedł, ale gość ma potencjał i daje mu jeszcze szanse także nawet jeśli traktować go jako bonus to jest to dobry pick.

 

Scola bardzo dobry center do tego West na skrzydło Odom na SF i masz jedno z lepszych podkoszowych ustawień w lidze. Na obwodzie masz Martina + Dragic/Ariza zła pierwsza 6?

 

Lepsza niż Paul i kupa slabiakow.

nawet jeśli się ze mną nie zgodzić, bo o umiejętnościach można polemizować i każdy ma swoje zdanie, to Paul nijak nie pasuje do Lał patrząc tylko na ten transfer i nie domniemywać, ze za nim pójdzie Howard, to Lał poprostu tracą. No chyba, ze już się szykują do przebudowy zespołu/ odmladzania składu/ odejścia Bryanta, ale umowy się jeszcze na to za wcześnie.

Paul moim zdaniem mentalnie nie jest przygotowany by wygrać misia, ani grać w zespole z aspiracjami na misia, ani tymbardziej żeby tworzyć duet z kimś takim jak Kobe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę link do wiarygodnego źródła, które napisało o Twojej teorii.

Czym jest NBA, jak nie spółką właścicieli, do której wszyscy przystąpili na określonych warunkach? To oni zatrudniają Sterna i wszystkich zarządzających tym burdelem, więc de facto cała reszta właścicieli posiada obecnie Hornets.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demps dostał wolną rękę niby na kolejne podejście do deala. Więc myślę, ze dziś, najpóźniej jutro coś w tej sprawie się ruszy.

 

Paul-Kobe-Metta-West-Bynum

 

W sumie bardzo dużo nagromadzonego talentu i w ogóle dobry fit, ale(!):

- Kobe starszy i już nie ten

- Bynum, West, Paul historia kontuzji

- Metta wiadomo

- plus brak ławki

 

Czyli wychodzi że nie byłoby najgorzej. I co najwazniejsze nie ma trade exception, które pozwoliłoby myślę ściągnąć im Dwighta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hollinger na twittrze pisal, ze aby dal przeszedl, hornets beda musieli wlaczyc pf'a

 

ktos z obozu lakers(dziennikarzy, kamezky?) pisal o tym, ze dyskutowane byly 2 opcje, jakis pf/c z hornets a druga dotyczyle TPE w sumi ponad 10 baniek, i ze lakers mieli juz ugrany nastepny deal

nie chodzilo raczej o howarda, tylko o turiafa w tym wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz sobie myślę, ze po kilku sezonach z tym samym składem dobrze będzie widzieć jakąś małą rewolucję W LA ;]

 

Nawet jeśli będą cholernie ciężcy do pokonania.

 

Ale jak w trakcie sezonu albo po wyciągną Howarda to przysięgam, przestaję oglądać nba. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co tak sracie

 

1. Hornets przygarneli wiekszy payroll

to jest pierwszy i glowny powod dla ktorego trejd sie nie odbyl

a ze 29 pozostalych placi za payroll Hornets to trejd sie nie odbyl

 

2. Trejd wcale nie byl taki zajebisty - zostaliscie z samym Bynumem i KobePaulem jako ballhandlerem

jakos nie widze by sie uzupelniali

 

3. Wartosc Hornets jeszcze bardziej spada i jak spadnie ponizej 300 mil za franczeze to traci na tym kazdy wlasciciel

 

tak wiec zwiazku z punktami 1 i 3 trejd sie nie odbyl

Marc Cuban sra na to gdzie poszedl Chris Paul, Dan Gilbert mial beznadziejny przekaz, to czy Paula dostali by Lakers czy Wolves ma gowno do rzeczy tak dlugo jak spelnione sa podpunkty 1 i 3

 

tak wiec przestancie srac ze liga jest ustawiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcje są dwie: albo Stern tak naprawdę chce w wymianie Bynuma i żadnej innej opcji nie puści, albo to kwestia odmłodzenia pakietu dla Hornets i udupienia trochę Lakers.

 

Jeśli to drugie to jeszcze nie wszystko stracone.

 

Lakers mogą przejąć jakiś dłuższy kontrakt, żeby zawistnym kmiotom zrobiło się lżej i mogli na chwilę zapomnieć, jakie c***owe zespoły sobie zbudowali, a Rockets - zatrzymać Scolę, dokładając paru młodych graczy zamiast niego (Hill, Patterson, Budinger, Williams - trochę tego mają).

 

Jeśli taka propozycje nadal będzie za słaba, to trzeba będzie znaleźć czwarty team (albo kogoś zamiast Houston) i wtedy niestety szanse mocno spadają.

 

btw. za Wojnarowskim

 

Rockets executives told friends in the league, “They set us

back three years with this.” The Rockets had gathered young

players, assets to make a move for a star like Pau Gasol,

and pair him with a pricy free agent like Nene in the

middle. All that could be gone now, lost in the debris, and

all the NBA had to do was tell Demps early on the league

wouldn’t approve such a deal. They owed him the grace to

spare everyone the precious time, resources and professional

anguish of this mess.

Ps. Na temat Westa też nic nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.