Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

A to co??? O_o.....http://games.espn.go.com/fba/pendingtrades?leagueId=61814

 

Rozumiem że george zaliczył ładny start sezonu, rzucił pare trójek, ukradł pare piłek... ale to wszystko,

nie można go traktować jak franchise playera, którego wymieniacie za obecnie drugiego SG ligi... sorry veto.

 

EDIT; I wogóle matek, co ty wyrabiasz?! Nie takie poszukiwanie wymian miałem na myśli za johsona!;)

 

chyba u wszystkich ktorych pooddawalem forma poszla w gore, ehhh

To po co się pozbywasz johnsona który zdaje się w tym sezonie, solidnie pocisnąć. Opychaj, innych grajków,

za graczy z potencjałem i stopniowo buduj sobie, kapitał a nie trwonisz najlepsze kąski...za złote kalesony.

Edytowane przez CubeBrick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kogo jeszcze oddawałeś?

gortat, wall, butler to tylko pierwsi z brzegu. nie chce mi sie dalej wymieniac, z gogalq'iem o tym pisalem na gg :)

 

he, tak myslalem ze zavetujecie:D

 

 

mhmmozesz grasz jeszcze? bo oferta wisi a mam gotowa do zaakceptowania inna z jj...

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warier.... na serio.... ostatnie moje dwie oferty powinny być więcej niż satysfakcjonujęce!

Oddaje PG których zarzekałem się nietykać... Jre mega potencjał, Conley obecnie top 5 w rankingach,

najlepszy przechwytujący ligi!... wymiany 3 na trzy mnie nie interesują na chwilę obecną

bo nie zależy mi na modernizcji składu a podciągnięciu określonych statystyk!

Poza tym... kurde... nie możesz zapominać że licytuję zawodnika na ryzyku kontuzji!

 

CubeBrick kogo za Gasola?

 

;) Kobe!... a tak to narazie nietykalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.