Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

dołączyłem na forum niecałą godzinę temu tylko dlatego, że zapomniałem hasła do swojego poprzedniego konta : mhmmozesz . A i maila zmieniłem ;) Bawiłem się już w e-nba fantasy draft ale wtedy ogólnie zabawa nie wypaliła ;)

 

także jak nie chcecie to nie :) ale chętnie bym się pobawił bo mam ogólnie teraz trochę za dużo wolnego czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje. Wejdź w zakładkę o mnie i będziesz miał. 0 postów to chodzi chyba o liczbę na tym nowym forum. Wypowiadałem się jeszcze na tej starszej wersji. Zresztą chłopaki albo wpuszczacie mnie do piaskownicy i bawię się z wami albo nie ;) nie widzę potrzeby robienia jakiś dochodzeń kim jestem, skąd itp. Podejmijcie decyzję. Brakuję wam 1 do grania - chętnie się pobawię z wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, wolę być przesadnie podejrzliwy dla dobra nas wszystkich:) OK, jestem gotów się zgodzić - ale z jednym zastrzeżeniem: każdy transfer będzie szczegółowo weryfikowany nie tylko przez ogół (który czasami śpi przy transferach) ale także obydwu komisarzy, przynajmniej na początku. Nie mam zamiaru oczywiście blokować transferów w ogóle - ale będe je szczególnie uważnie studiował i w razie czego na forum zgłaszał swoje uwagi a w sytuacji skrajnej (mała aktywność innych graczy w głosowaniu na ESPN) także vetował. Czy takie zasady wszystkim pasują? Jeśli tak to zaraz wyślę zaproszenie mhm możesz. Właśnie- przeslij mi maila na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udzielał sie na starym forum - kojarzylem ten nick od poczatku. Z calym szacunkiem do wszystkich uczestnikow zabawy, jestem tutaj najdluzej (wczesniej e-b

[*]) i wiekszosc nickow osob ktore troche napisaly pamietam/kojarze. Mial 70 postow, sprawdz w spisie wszystkich userow.

 

Jestem za przekazaniem mu teamu Havlicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogo bys chcial za bargnaniego albo dalemberta ? :D

Hmm, chcieć to mogę wielu:) Interesują mnie: Gay, LMA, Shumpert, McGee, Lee, Johnson i oczywiście Paul:) Podałem w kolejności przypadkowej - nie jest to w żadnym wypadku kolejność "od najbardziej pożądanego". Możesz jakąś sensowną ofertę stworzyć wiedząc, że potrzebuję REB, STL, BLO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się nad nią zastanawiałem i praktycznie akceptowałem ale przypadkiem zamknąłem kartę w chromie i coś się zwaliło :/ chce wejść jeszcze raz w trade'a i nie mogę wyskakuję "The specified trade offer has either been accepted already or cancelled by the proposing team."

 

Wyślij jeszcze raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę Twoją oferte. Lawson w zamian za nic :D

 

a dobra jest. Za Calderona. Daje mi asysty i fg% ale uciekają mi pts. gdzie jestem ostatni :) Więc póki co niestety nie :P

 

U mnie było dosłownie za nic :

 

Undisclosed Player will be conditionally dropped by Crazy Rabbits

Send Ty Lawson, Den PG from UTIL to Crazy Rabbits

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jennings to nic? Ciekawa opinia:) Calderon dałem później - gdybyś ewentualnie chciał asysty bo ma ponad 9 na mecz. No ale ok, musu nie ma - trejd dla zabawy zapropnowałem tylko bo wiele by nie zmienił mi w statsach:)

 

Panowie, chcę zbiórek i bloków!!! Dajcie no jakieś propozycję trejdów:)

 

Gogalq, co z tym Dalembertem, chcesz go? Poszła propozycja:)

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.