Skocz do zawartości

Big 2,5 - NY Knicks 11/12


agresywnychomik

Rekomendowane odpowiedzi

Knicksi nie maja pelnego MLE.

Podobno gadaja z agentem Bibby'ego, jeszcze tego leszcza tam trzeba.

Chcieli gadac z Hamiltonem ale szybko sie wycofali po tym jak zobaczyli ze nie maja szans konkurowac z Bykami o niego.

 

edit:

Potwierdzone przez agenta Bibby'ego i przez Chrisa Broussarda, ze Knicksi podpisali ta pi****le Mike'a B na jeden sezon za minimum weterana, oby spedzil jak najwiecej czasu na lawce w 4 kwartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz pekaja pierwsze ploty ze Barea podpisany jakos nie wiem za co ....

Plus ze niby Jamal Crawford .... ale za co????

 

anyway:

Barea Crawford Melo Stat Chandler

Gramy o wszystko tu i teraz.

Crawforda mamy pozyskać za Douglasa, Balkmana i Walkera. Dla mnie to na pewno całkiem dobra opcja. Bo jakie mamy obecnie możliwości w rotacji na pozycjach 2-3? Rookie Shumpert, Walker, ewentualnie Douglas, Balkman, Shawne (ale on raczej odejdzie do Nets). Crawford pomimo nieudanego poprzedniego sezonu powinien się odnaleźć w NY, dostać sporo czasu na 2/3 i być w systemie D'Antoniego efektywnym. Ale Douglasa pozbędziemy się jak sprowadzimy Bareę (nie wyobrażam sobie Bibby'ego jako startera i mam nadzieję, że myślą w klubie podobnie), więc ciężko o czymkolwiek mówić.

 

Barea

Fields

Melo

Stat

Chandler

 

Bibby

Crawford

Jeffries

Jordan (?)

 

Duża luka pod koszem, o difensie nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

anyway:

Barea Crawford Melo Stat Chandler

Gramy o wszystko tu i teraz.

Chandler nie da rady bronić jeden na pięciu.

Jaka obrona z Mikiem jako trenerem, patrzmy realnie. Druzyna jezeli dojda Barea i Crawford (6th) bedzie wygladala dobrze, napewno bedzie walczyla o ECF. Moze to nie sa Knicks o jakich marzylem ale tej druzynie kibicuje od 21 lat wiec .... nie mam wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka obrona z Mikiem jako trenerem, patrzmy realnie. Druzyna jezeli dojda Barea i Crawford (6th) bedzie wygladala dobrze, napewno bedzie walczyla o ECF. Moze to nie sa Knicks o jakich marzylem ale tej druzynie kibicuje od 21 lat wiec .... nie mam wyboru.

ja na całe szczeście im nie kibicuje, bo z takimi tuzami w difensie plus jeszcze wiekszym defensywnym imbecylem na ławce Knicks będą Sunsami Wschodu ;)

Żal patrzeć jak jedna z moich ulubionych i najtwardszych ekip zmieniła sie w cos takiego...

 

Swoją drogą Knicks mają jakis kompleks Bulls, bo biorą praktycznie każdego grajka, który wcześniej dał Bykom taką pozycje jaka dał w latach 1999-2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak Majka + Fields bez wahań formy i rozwinięty w dobrym kierunku + PG pass first = walka(poważna) za rok o ECF.

 

Naprawdę, ciężko mi sobie wyobrazić żeby CI Knicksi pyknęli Chi Albo MH. Ciężko mi sobie wyobrazić, że w ogóle nawiązują z nimi równorzędną walkę. Nie z tą filozofią, nie z tym trenerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuciłem okiem na salary NYK na najbliższe lata i przyznam szczerze ze nie wiem jak oni zamierzają grać za 2-3 lata. Dojdą drafty, bedzie MLE spoko, ale ich sytuacja będzie tragiczna. duet Melo-Amare w 2013 roku zgarnie 40mln, rok później 43 banki bardzo utrudniejac im sytuację, jeśli przyjmą kolejny 15+ kontrakt leżą, tym bardziej ze nie bardzo będzie kim handlować żeby sie wzmacniać

Kontuzja Amare (myślę ze kolana prędzej czy później mu wrócą- nie życzę tego) rozsypie ten zespół jak domek kart

Knicks po raz kolejny poszli w jakość poszczególnych graczy przedkładając tę jakość nad dobro zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka obrona z Mikiem jako trenerem, patrzmy realnie. Druzyna jezeli dojda Barea i Crawford (6th) bedzie wygladala dobrze, napewno bedzie walczyla o ECF. Moze to nie sa Knicks o jakich marzylem ale tej druzynie kibicuje od 21 lat wiec .... nie mam wyboru.

ja na całe szczeście im nie kibicuje, bo z takimi tuzami w difensie plus jeszcze wiekszym defensywnym imbecylem na ławce Knicks będą Sunsami Wschodu ;)

Żal patrzeć jak jedna z moich ulubionych i najtwardszych ekip zmieniła sie w cos takiego...

 

Swoją drogą Knicks mają jakis kompleks Bulls, bo biorą praktycznie każdego grajka, który wcześniej dał Bykom taką pozycje jaka dał w latach 1999-2006

jak na niebroniącą drużynę to całkiem nieźle radziliśmy sobie w WCSF z duetem Spurs+sędziowie, czy WCF z Mavs, gdzie Amare się posypał i pod koszem graliśmy miażdżącym duetem Tim Thomas-Boris Diaw.. 2 lata temu też z Lakers było na styk, więc może skończmy te mity, bo Suns sobie w rs z 90% drużyn może i odpuszczali obronę w najlepszych czasach, ale w PO już grali i w defensywie i ofensywie, co pokazują wyniki, mimo iż zawsze wiatr wiał nam w twarz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na niebroniącą drużynę to całkiem nieźle radziliśmy sobie w WCSF z duetem Spurs+sędziowie, czy WCF z Mavs, gdzie Amare się posypał i pod koszem graliśmy miażdżącym duetem Tim Thomas-Boris Diaw.. 2 lata temu też z Lakers było na styk, więc może skończmy te mity, bo Suns sobie w rs z 90% drużyn może i odpuszczali obronę w najlepszych czasach, ale w PO już grali i w defensywie i ofensywie, co pokazują wyniki, mimo iż zawsze wiatr wiał nam w twarz..

prosze Cię...

Suns mieli jedną ogromną przewagę nad obecnymi Knicks

Nasha, który jako lider jest lepszy od tych dwóch wytatuowanych baranów

Przypomnij sobie mecze kiedy SN13 był kontuzjowany

A teraz mamy podobny model z tym ze bez kreatora gry...

 

Ten zespół bez PG nie osiągnie nic ponad PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

anyway:

Barea Crawford Melo Stat Chandler

Gramy o wszystko tu i teraz.

Chandler nie da rady bronić jeden na pięciu.

Jaka obrona z Mikiem jako trenerem, patrzmy realnie.

No taka, że adefensywny trener jest jeszcze do przejścia, ale czterech gości, którzy na parkiecie nie upilnują własnego cienia chyba jeszcze nikt nie próbował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ktoś twierdzi, że Suns dali dupy? Nie, tu chodzi o to, że mieliście Nasha, geniusza, który potrafi idealnie konstruować ofensywę zespołu. A Knicks? Melo, Amare? Toney Douglas, który będąc dobrym w wielu aspektach, na pewno prowadzić ataku nie potrafi. O to chodzi, mimo ogólnego talentu wygląda to beznadziejnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

theo a Knicks nie będą Suns Wschodu?

Masa szybkich akcji, ogólnie w ciągłym biegu, minimum/zero ataków pozycyjnych, o defensywie też wypada wspomniec

Sorry, ale ten model z tym samym HC to niemal kopia Suns z wiadomego okresu...ale podkreślam po raz kolejny- bez kreatora gry jakim był/jest Nash (i to sypie układankę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.