Skocz do zawartości

Big 2,5 - NY Knicks 11/12


agresywnychomik

Rekomendowane odpowiedzi

no chicago tez ma mlodego defonsora moze nawet i lepszego z jeszcze lepsza etyka pracy ale ja mysle ze bedzie graczem na koncowe 5 minut kiedy wynik meczu bedzie przesądzony.

i co to ma wspólnego z Shumpertem ? Nie po to Mike D zaakceptował zawodnika, którego najsłabszą stroną jest rzut, żeby dawać mu 5 minut gry. Coś ciekawego musiał w nim zobaczyć.

 

Strasznie cię widze frustruje wizja CP3 w Knicks. Nie martw sie, szanse na to są raczej niewielkie i wciąż będziecie głównym rywalem Heat na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co to ma wspólnego z Shumpertem ? Nie po to Mike D zaakceptował zawodnika, którego najsłabszą stroną jest rzut, żeby dawać mu 5 minut gry. Coś ciekawego musiał w nim zobaczyć.

 

Jego najsłabszą stroną nie jest sam rzut, tylko decision making. Podpala się i rzuca z nieprzygotowanych pozycji. Stąd takie, a nie inne jego procenty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i co to ma wspólnego z Shumpertem ? Nie po to Mike D zaakceptował zawodnika, którego najsłabszą stroną jest rzut, żeby dawać mu 5 minut gry. Coś ciekawego musiał w nim zobaczyć.

 

Jego najsłabszą stroną nie jest sam rzut, tylko decision making. Podpala się i rzuca z nieprzygotowanych pozycji. Stąd takie, a nie inne jego procenty.

Przy Melo, Amare i ewenutalnie Paulu i tak sobie za dużo nie porzuca, a może sprawi, że Rondo nie rzuci nam 30 pkt w PO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taka "uwaga" co do cp3.

Gosc jest moze inteligenty boiskowo ale to pierdolony debil ogolnie, uparl sie na NYK jak dziecko i juz jest powiedziane ze nie jest zaintersowany podpisaniem z c's. Jednoczesnie mowi ze jego serce jest w orleanie ale nie zawaha sie z tamtad spiedolic. To jest to, dla mnie jego zawyzona wartosc dalej leci w dóóóóóóóóóóóóóóół. Niby aspekt poza koszykarski ale jednak.

Nie ma to jak takie slowa wypowiedziane przez lovera Rołsa. Jaka zawyżona wartość do c***a pana?

Najlepszy PG ligi PERIOD

Rose za to rucha prostytutki po czym nie płaci za usługe.

i myslisz ze jak obrazisz lidera mojej druzyny to zacznę z Toba wojne czy co?

 

ja juz kiedys pisalem o tym ze cp3 po kontuzji to juz nie to samo.

najbardziej "boli" mnie to ze zaczął znikac w koncowkach, mniej angazowal sie w atak, teraz wyhuja swoj team a z innym nie podpisze bo on woli NYC. Ale cp3 nadal jest wzorem i k**** bogiem koszykowki.

no chicago tez ma mlodego defonsora moze nawet i lepszego z jeszcze lepsza etyka pracy ale ja mysle ze bedzie graczem na koncowe 5 minut kiedy wynik meczu bedzie przesądzony.

i co to ma wspólnego z Shumpertem ? Nie po to Mike D zaakceptował zawodnika, którego najsłabszą stroną jest rzut, żeby dawać mu 5 minut gry. Coś ciekawego musiał w nim zobaczyć.

 

Strasznie cię widze frustruje wizja CP3 w Knicks. Nie martw sie, szanse na to są raczej niewielkie i wciąż będziecie głównym rywalem Heat na wschodzie.

nic, tak tylko mowie.

nie frustruje mnie wizja NYK tylko sam cp3. Moznecie mnie uwazac za oficjalnego hatera chrisa paula.

Douglas faktycznie sobie wtedy z rajonem nie radził, ale nie zmienia to faktu, że również jest dobrym defensorem.

toney douglas jest dobrym obronca? serio?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha kiedyś zapytałem się Ciebie jak z obroną monty powiedziałeś że się nie przyglądasz.

Przyglądasz się obronie jakiegos tonego douglasa jeszcze w ncaa gdzie ncaa a nba to nieba a ziemia.

poza tym co granie w niebroniącej druzynie ma do statystyk INDYWIDUALNYCH (synergy)? nic.

statystyki indywidualne pokazują obronę danego zawodnika, nie team-d ale poprostu jego poziom indywidualny w obrone.

 

zedytowales wiec odpisze do edytowanego tez.

bo mając obok siebie takich defensywnych retardów cudów nie zrobisz i sam się dostosowywujesz do ich poziomu.

czyli akceptujesz ze zespol nie broni wiec ty tez nie bronisz czyli brak checi, a dobra obrona to chyba przedewszystkim checi. Jesli douglas nie ma checi wykazywac sie w obronie to jest slabym obronca. czyz nie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyjaśnij mi w takim razie jak to jest obliczane...dajmy na to obrona pick and rolla. Bronia Douglas i Amare, atakuje Nash i Gortat, jak są punkty to w tym całym synergy idzie to na niekorzyść obu zawodników broniących?

 

czyli akceptujesz ze zespol nie broni wiec ty tez nie bronisz czyli brak checi, a dobra obrona to chyba przedewszystkim checi. Jesli douglas nie ma checi wykazywac sie w obronie to jest slabym obronca. czyz nie ?

nie to miałem na myśli.

Dla mnie gość na nogach jest zajebisty i zadne staty tego nie zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie na pewno Douglas nie jest takim słabym obrońcą jak mówią to staty.

 

Niech nikt nie probuje pierdolic ze jak oglada mecz to wylapuje wszystko kto jak broni i kto jak sie zachowuje w team d. Cyferki to tylko cyferki ale w huj pomagaja 'odkryc' kto jest jakim obronca.

Nie zawsze, ale akurat mi się często to zdarza, ze obserwuje takie rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale wypada slabo w sytuacjach gdzie potrzebna jest 'zajebistosc na nogach' (obrona).

Przecież nikt go nie musi ograć w izolacji, żeby synergy zaliczyło mu to na minus. Może mieć świetną pracę nóg, ale ktoś mu rzuci sprzed ryja. Niby zrobił wszystko dobrze, ale staty widzą to inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny przykład gdzie gość kryje Rose'a i od razu widac, że oczekuje pomocy, której w Knicks nie ma żadnej. Na palcach 1 ręki można policzyc kto ustoi z Rosem 1na1 w NBA.

 

Ja go poprostu pamiętam jako dobrego defensora, w tym sezonie specjalnie będe patrzył na niego i jak sie okaże, że faktycznie c***owo broni to posypie głowe popiołem i przyznam Ci rację. OVER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był plecami? masz po części rację ale z jego ustawienia można łatwo wywnioskować jakie były założenia taktyczne. knicks czy wcześniej suns mike d często tak bronili. jak się nie ma pod koszem defensywnego shot blockera to się gra obronę kombinowaną. tym bardziej na sitdzie się tak broni jeśli gracz z piłką nie jest za dobrym shooterem. więc te założenia pochwalam.

jeśli taki amare czy chandler staliby tak gdzie mieli ,obrona zdałaby egzamin ponieważ rose nie miałby piłki. a myślę ,że mike d tak to wymyślił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ale moim zdaniem cyfry z synergy nie klamią.

synergy to spisek syjonistów :) ( uśmieszek daję ale to prawda i niema się z czego smiać :) )

 

a słowem dziwne @mycek że gadasz iż nikt nie potrafi poobserwować jednego gracza przez całe spotkanie, ja często chocby za sprawa forum chciałem przekonać się kto ma racje w sprawie jakiegoś zawodnika i serio przez pare spotkań mozna sobie całkiem obiektywną opinię wyrobić jesli się skupi uwagę własnie na pojedynczym graczu,dodatkowo teraz przy postępie techniki jak na lp przewinąc sobie możesz to co to za problem, nie trzeba od razu ufać bezgranicznie synergy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.