Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2011/12


matek

Rekomendowane odpowiedzi

mysle, ze na tym etapie rozgrywek malo kto kalkuluje. owszem psychicznie mozna wrzucic na luz, w ktoryms meczu ale to nie przejdzie z nuggets czy mavs.

 

zreszta koniec koncow chyba lepiej zagrac 2 mecze bez rona z thunder na wyjezdzie i miec wypoczetych graczy po 1 rundzie, niz zmeczonych 6-7 meczami graczy i mwp od 1 meczu. najwazniejsze, ze teraz maja prawie tydzien przerwy przed 1 mecze mplayoffs. maja czas na zaleczenie wszelkich urazow.

 

zastanawia mnie jeszcze co zrobia thunder. dzisiaj graja z nuggets. nie wiem jaki maja game plan, jesli sie podloza trafiaja na mavericks. i z tymi i z tymi wygrywali. z mavs maja 3-1, z nuggets 3-0 i chyba jednak lepiej dla nich by uniknac doswiadczonego rywala.

 

w zasadzie sam nie wiem, kto dla kogo jest trudniejszym rywalem. nuggets/mavs dla lakers czy nuggets/mavs dla thunder...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze na tym etapie rozgrywek malo kto kalkuluje. owszem psychicznie mozna wrzucic na luz, w ktoryms meczu ale to nie przejdzie z nuggets czy mavs.

 

zreszta koniec koncow chyba lepiej zagrac 2 mecze bez rona z thunder na wyjezdzie i miec wypoczetych graczy po 1 rundzie, niz zmeczonych 6-7 meczami graczy i mwp od 1 meczu. najwazniejsze, ze teraz maja prawie tydzien przerwy przed 1 mecze mplayoffs. maja czas na zaleczenie wszelkich urazow.

 

zastanawia mnie jeszcze co zrobia thunder. dzisiaj graja z nuggets. nie wiem jaki maja game plan, jesli sie podloza trafiaja na mavericks. i z tymi i z tymi wygrywali. z mavs maja 3-1, z nuggets 3-0 i chyba jednak lepiej dla nich by uniknac doswiadczonego rywala.

 

w zasadzie sam nie wiem, kto dla kogo jest trudniejszym rywalem. nuggets/mavs dla lakers czy nuggets/mavs dla thunder...

a tak przy okazji przypadkiem 28 i 29 kwietnia jestem w L.A. - ląduję cos koło 18.00 czasu lokalnego i mam pytanie czy wiadomo juz dokładnie o której i kiedy jest pierwszy mecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakers prawdopodobnie rozpoczna playoffs w niedziele 29 kwietnia o godz. 21.30 (albo 23.30) czyli to jest 14.30 czasu miejscowego

od kilku lat zaczynali tak playoffy, bo telewizje chcialy ich mecze, wiec nie widze powodu, by w tym roku mialo byc inaczej, bo rozstawienie niewiele ma tu do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glownie ze wzgledu na chec rewnzu.

 

ciezko ocenic, kto jest trudniejszym rywalem, mavs czy nuggets.

 

mavs graja wolno, maja nowika, gosci od wielkich rzutow

 

nuggets graja szybko, maja mlodziez i lawsona, ktory zrobi serie na poziomie +25ppg przeciwko lakers

 

ostatnio latwo pokonalismy nuggets (mcgee...) ale wolalbym mavs by wyslac na wakacje panujacych mistrzow i zrewanzowac sie za poprzedni sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chęć rewanżu, wysłanie mistrzów na ryby to kusząca perspektywa. Jednak w przypadku serii z Denver myślę, że można być pewnym zwycięstwa i nawet 25ppg Lawsona nie za dużo tutaj zmienia. Natomiast Mavericks ma star power w postaci Dirka i człowieka, który grał najlepszą obronę na Bryancie w tym sezonie ( Marion ). Przed serią z Mavs na pewno nie postawiłbym kasy na LAL. Dodatkowo patrząc na to, że ewentualnie w II rundzie czeka OKC, zdecydowanie wolałbym, żeby Durant i spółka spróbowali wyeliminować Dirka i trochę się przy tym pomęczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mi moze powiedziec, dlaczego Artest nie otrzymał żadnej kary finansowej za uderzenie Hardena, a jedynie utracił przyszłe przychody za kolejne 7 meczów? To jest skandal, powinien oprócz utraty porzychodów ponieść także jakiś koszt

Z tego co mi się gdzieś przewinęło to utraci przychody za 1 mecz, bo ich zarobki dzieli się tylko na sezon, a za PO teoretycznie nic nie dostają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie ric bucher pical przed zawieszeniem, ze sternowi zalezy na tym, by kara siegnela jak najwiecej meczow RS, bo to wiaze sie jak napisla kosi ze strata kasy

i to solidnej kasy, bo te 7 spotkan to ponad 300 tys $ kary

dlatego nie przewidziano dodatkowej kary bo to kara w wysokosci ponad 300 tys$

 

tylko nie wiem jak to sie ma do tego, co pisal bucher. moze bez wzgledu na to czy to mecze po/rs dzieli sie 1/82 wysokosc rocznych zarobkow, mnozy razy 7 i mamy kwote? nie wiem, trzeba bedzie zglebic temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa symbole światowego pokoju - Barack Obama (pokojowy Nobel) i Metta World Peace. ;]

 

Właściwie to po co Harden szedł w stronę World Peace'a? Nie wygląda jakby chciał go minąć... Jako zwolennik spiskowej teorii dziejów domniemam, że chciał się nadziać na jakieś przypadkowe draśnięcie i wymusić technika u sędziów. Nie przewidział jednak, że MWP trochę przesadzi z draśnięciem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kumam tej decyzji, zwłaszcza przy osobie takiego wojownika jakim jest KB

i tak wszyscy ten mecz odpuszczą więc o zmęczeniu nie ma co mówić

Pamiętam jak swego czasu David Robinson walczył z Shaqiem o króla strzelców i ostatniego dnia nastukał 71 pkt, wygrał to jakże cenne trofeum i 2 tygodnie później łowił już ryby po tym jak dostał gładki wpierdol w pierwszej rundzie. I na co komu bycie wojownikiem w RS?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.