Skocz do zawartości

NBA 2K12


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Arctus możesz wyjaśnić ?

A co tu tłumaczyć, głupi żarcik, to nie ma co gadać. Mam oryginalne NBA 2K12 więc jak wstawią jakieś living roster to mogę go tutaj podrzucić, chociaż na innych stronach regularnie się pojawia, więc i beze mnie sobie poradzicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

najbardziej pojebana sprawa od strony technicznej jest to ze od 10 lat, nie mozna zagrac jedenej porzadnej dynastii w live czy 2k, bo co jakis czas pasuje wyminic roster na nowy, fajnie jesli dodali by aktualizacje skladow w karierze.

 

ps. cos jest nie tak z tym rosterem, jak chce zrobic trening rzutowy dla jednego gracza to po skonczeniu wywala do wina i game over.

 

ps2. ciekawe czy w k13 odswierzą cos ratingi graczy, czy moze t-mac znow na wejscie dostanie 79 czy ile on tam ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej pojebana sprawa od strony technicznej jest to ze od 10 lat, nie mozna zagrac jedenej porzadnej dynastii w live czy 2k, bo co jakis czas pasuje wyminic roster na nowy, fajnie jesli dodali by aktualizacje skladow w karierze.

moim zdaniem słaby pomysł. mi właśnie bardzo się podoba, że za każdym razem inaczej wygląda przebieg kariery. inne wymiany cpu, inne zespoły się tworzą. realne składy są... nierealne :) szczególnie w którymś kolejnym sezonie.

 

wymacz Maciek, ale ten twój roster jest taki sobie. złe zdjęcia niektórych graczy i właśnie różne problemy

 

osobiście polecam ten

http://nbasky.com/nba-2k12-ultimate-base-roster-v26/

sporo zajmuje ale jest wypasiony, sporo drużyn retro

 

i nie opowiadaj mycek, overalle graczy są w większości dobrze zrobione, jeśli już są odstępstwa to raczej w dół niż w górę. a McGrady miał w 2k12 69...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam. mam pytanie bo za bardzo nie orientuje się na sprzęcie. mam nba2k12 na laptopie ale gra jest strasznie wolna mimo ze grafike ustawilem na low wszystko. normalnie wszystko chodzi tylko na treningu jednym zawodnikiem. jak gram mecz to strasznie klatkuje. mój sprzęt to : intel core i5-2410m 2,3 ghz, 4gb ram, karta jakaś nvidia 2gb. wydaję mi się że powinno to wystarczyć patrząc na wymagania jakie ma ta gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.