Skocz do zawartości

NBA 2K12


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

wie ktos jak sprawdzic numery png graczy? da sie gdzies?

 

bo mam cyberface'y draft class 2012 ale nie wiem jakie numery png maja zawodnicy :(

Najprościej REDitor II, kombajn może wszystko, tylko sobie żydki za coś więcej niż edit rostera każą płacić i rejestrować

 

http://nbaspot.com/viewtopic.php?f=29&t=26188

 

Można też podobno na okrągło jakimś chińskim shitem, ale nie próbowałem:

 

http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=142&t=85676

Co do samej gry, ostatnio sobie próbowałem popykać po sieci i niestety, ale trafić na sensownego gracza to jest prawie cud. 99% gra 4-5 najpopularniejszymi zespołami, a gra polega na pałowaniu gwiazdami indywidualnych akcji. Jak trafisz na gościa co gra np. Dallas, to na stówę można się spodziewać jednego i tego samego zagrania - piłka do Dirka, fake i fadeway z jednej nogi. I tak k**** do znudzenia. Jak trafiłem na gościa co grał Indianom i próbował konstruować zgrane akcje, zasłony itp to aż się prawie zsikałem ze szczęścia. Niestety 1 na 20 się może taki trafi, idzie się załamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to online gram tylko z kumplem, bo nie u siebie gram tylko u dziewczyny na lapku, u siebie to 2k11, i powiem wam, że 2k11 lepsze w c***. 2k12 jest jakieś takie mozolne, zero tempa, gracze ruszają się jak mucha w smole, zero wolności grania nie wiem jak to określić, nie czuje tej gry w porównaniu do 2k11 a już grałem dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to online gram tylko z kumplem, bo nie u siebie gram tylko u dziewczyny na lapku, u siebie to 2k11, i powiem wam, że 2k11 lepsze w c***. 2k12 jest jakieś takie mozolne, zero tempa, gracze ruszają się jak mucha w smole, zero wolności grania nie wiem jak to określić, nie czuje tej gry w porównaniu do 2k11 a już grałem dużo

Mnie tam 2k12 przekonał do siebie, choć początki były średnie. W 2k11 grałem na HoF i kosiło się wszystko jak zboże, to po przejściu na 2k12 AI kosiło mnie. Dużo łatwiej o stratę i atak trzeba konstruować z głową, trudniej minąć rywala i grać solowe akcje. Katowałem więc najpierw na superstar i dopiero niedawno wskoczyłem znów na HoF. Dużo naturalniej wykonuje się także post moves. Jedyne co strasznie mnie wkurwia to zmiana wyboru set plays, poprzedni system był dla mnie dużo czytelniejszy i funkcjonalniejszy, teraz zanim czasem znajdę odpowiednią zagrywkę to z zegara zejdzie już z 10 sekund :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, początkowo miałem problemy z przestawieniem się, ale teraz po pół roku gry nie mam uwag. Powiem szczerze, że nawet ciężko mi sobie przypomnieć jak to wyglądało w 2011, trochę czasu minęło. Jednak na pewno więcej trzeba kombinować, w poprzedniej edycji jak Westbrookiem robiło się izolacje, parę trików i wpierdalało w pomalowane to na 90% były punkty lub faul. Wiadomo, że trzeba się pobawić slidersami i ustawieniami, ale na końcowy efekt nie narzekam. Gram kwarty na 12 minut, wyniki zbliżone do rzeczywistych i na flow nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczy które są bardziej pasjonujące od tej gry: diety, michael moore, pochody pierwszomajowe, kabała i wszystko co z nią związane, telewizja hd, córka prezydenta, konwent republikanów, darmowe minuty w orange, bezprzewodowy internet, życie na fali, onz, latynoskie grammy, normalne grammy, payroll bobcats, wszystkie niebieskie i czerwone stany, samochody hybrydowe i gospodarze talk-show'ów, ludzie mówiący na srode: "srodówa",filmy ze stevenem segalem, i wszystko wszystko wszystko wszystko wszystko co było i będzie w tym i innych nie odkrytych jeszcze wymiarach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mycek, naprawdę cieszę się twoim szczęściem. Tylko powiedz mi jaki twój post ma sens? Nie chcesz, nie graj, nie dyskutuje. Twój post to tak mniej więcej jakbyś wszedł sobie do pokoju, gdzie parę osób siedzi i dyskutuje, powiedział że to bez sensu, jebnął siarczystego pierda i wyszedł. Dyskutanci zaś patrzą po sobie i zastanawiają: o co k**** chodzi, po co wlazł, rzucił sucharem i zepsuł powietrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 2k12 jest gorsza od poprzedniczki, nie naprawiono chyba żadnego defektu, a dodano jeszcze parę. Komputer ściemnia, c***owi gracze grają lepiej od gwiazd, joe przybilla dogania w kontrach johna walla itd. Jak zostawią w spokoju grafikę a popracują nad gameplayem to będzie świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy miał ktos problem z wyswietlaniem pomocy przy rzutach ? Mamu ustawione shot timing feedback na ON, to samo przy free throws i wyskakuje tylko ocena literowa ( np. B+ ) natomiast nie ma pomocy procentowej przy osobistych i monitu pokazujacego timing przy jump shot ?? czy ktos wie co moze byc nie tak ?? wersja na xbox 360 !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie ma problemu ;) śledź temat niedługo powinno coś wyjść

 

 

http://nba-2k.com/nba-2k12-ultimate-base-roster-v20/

na razie coś takiego, ale trzeba ręczne dodawać rookies do drużyn i nie ma wszystkich. ja czekam na lepszy który powinien niedługo wyjść

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.