Skocz do zawartości

NBA 2K12


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, może to durne pytanie, ale ponoć jest oficjalny update rosterów do NBA 2k12 na PS3. Szukam możliwości zapdejtowania, ale nie mogę jej znaleźć. Mógłby ktoś łaskawie napisać, w który katalog wejść w main menu bym mógł cieszyć się Świętami z całym katalogiem rookiech i Dante Cunnighamem w Memphis? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ps3 nie zauważyłem żadnego oficjalnego update'u (wczoraj).

Odnośnie 2k12 - o ile gra wygląda fajnie to online to mega krok w tym, po prostu słabizna, gorzej zoptymalizowane, asso online - choć świetny pomysł to mierne wykonanie, wciąż nie ma wyników asso na stronie nba2k.com, nie wiem jak wy, ale ja jestem bardzo zawiedziony tą wersją NBA od 2k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnie znajomy

 

 

 

ja mam takie pytanko - dopiero co odpaliłem, na gram na klawie a 2k12 jest moją pierwszą 2k więc trochę nie czaję dlaczego jest tyle przycisków odpowiadających za rzut? i czym się one różnią?

Ja do rzutu używam tego podstawowego przycisku, natomiast pozostałe, grając na padzie mam ustawione na prawej gałce. Można nimi także rzucać, ale w kombinacji z innymi przyciskami dają możliwość robić najróżniejsze lay up-y, wsady, signature moves itp. Wszystko zresztą jest w miarę jasno wyjaśnione w trybie treningu ze starymi gwiazdami, nie pamiętam jak dokładnie się to nazywało. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś konkretne slidersy żeby w końcu można było rozpocząć karierę? Pisaliście tutaj o Kovie z 2k11, faktycznie dobre są? Jeśli tak, mógłby mi ktoś na priv wysłać screeny tych slidersów? Gram na xboxie, a nie mam NBA na kompie i nie umiem ich zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam mega wielki problem z którym bujam się już 4 dzień. Chciałem zainstalować NBA 2K12 naciskam sobie na luzie setup.exe a tu taki kwiatek mi wyskakuje - an error occurred installing the package. Windows Installer returned '1639'. Miał to ktoś z was wie o co chodzi? jak to ogarnąć bo ja przewertowałem cały net i nic konkretnego nie znalazłem, szału można dostać bo strasznie się nakręciłem na tą grę. Gdyby ktoś był w stanie pomóc to z góry dziękuję. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.