Skocz do zawartości

a wiecie gdzie latem gra Ibaka ???!!!!


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście podział grup w drugiej rundzie? To jest jakieś wielkie nieporozumienie. Nazwanie E grupą śmierci wychodzi na eufemizm, właściwie wszystkie drużyny stamtąd zasługują żeby przejść dalej.Każdy pojedynek zapowiada się zachęcająco. Za to F jest podejrzanie słaba porównując do E i biorąc pod uwagę jaki to już jest etap mistrzostw. Tylko 2 drużyny na wysokim poziomie, w E powiedział bym że 5- 6.

Nie wiem co to za system który dopuszcza do tak niesprawiedliwego podziału. Przecież zespoły z E będą bardziej zmęczone od tych z F gdy przyjdzie następna faza turnieju, każdy mecz dla każdego zanosi się na ciężki.

Aż się nie chce wierzyć że to przypadek, wygląda to wszystko śmiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto stworzył takie losowanie mocno zawalił i powinien zebrać ostrą reprymendę a taki system powinien zostać przy najbliższej okazji zlikwidowany. Kto to widział żeby jedna grupa była strasznie mocna, wypchana po brzegi mocnymi teamami na druga wypadała na jej tle mizernie. Nie zdziwię się jak później drużyny które awansują z E będą zawodzić i odpadać po takiej dawce meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jaką oglądalność mają te mistrzostwa w Polsce i ile osób ogląda to tak z nudów a ile z takim prawdziwym zaciekawieniem i jakimś tam zachwytem.

Czwartkowy mecz z Litwą - o świetnej porze, w świetnym kanale, bo TVP 2, a na dodatek po zachęcającym pojedynku z Hiszpanią - obejrzało przed telewizorami 682 tys. Polaków. Dodatkowe 79 tys. śledziło spotkanie na TVP Sport, co daje wspólną średnią oglądalność 761 tys. przy udziale w rynku 5,5 proc. (dane Nielsen Audience Measurement).

 

Niedzielne spotkanie z Turcją - też w TVP 2 i TVP Sport - obejrzało o 16.45 już więcej, bo 816 tys. widzów (750 tys. w TVP 2 i 61 tys. w TVP Sport przy wspólnym udziale w rynku 9,1 proc.). Był to dla Polaków kluczowy mecz o wszystko - piękne zwycięstwo 84:83 ustawiło biało-czerwonych w dobrej sytuacji przed poniedziałkową kolejką.

http://lukaszceglinski.blox.pl/2011/09/ ... orami.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zle, ale dobrze tez nie ;p. Lider w pasmie, trudne sprawy dochodzi do 1.5 miliona :lol:

e tam to jest bardzo łądny wynik, ja się bałem że pojedyncze tyse będą a tu takie cos, widać że jakby ktoś po promował kosza w Polsce to spoko byłby poziom popularności moze i cos w okolicach siatkówki, NBA jak by do tvp wróciła to tez by dobrą robote zrobiło.

Zrobię mały off top. Pewnie wyjdzie że mam zły gust ale nie jest to jeszcze takie najgorsze. Ma swoje spore wady jednak niektóre odcinki są względnie ciekawe czy śmieszne.

Nie no to jest po prostu wyjebista sprawa, z tym ciekawe to darujmy ale czasem zdecydowanie można boki zrywać, przy tym to nawet chłopaki z baraków moga się schować :) O z zresztą proszę chcesz masz :)www.kwejk.pl/obrazek/448327/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę jakie jest zainteresowanie tymi mistrzostwami, wczoraj 3 mecze i podobno dość ciekawe a tutaj nic. Prędzej rozkręciła by się jeszcze dyskusja o Trudnych Sprawach i Chłopakach z Baraków.

dyskusja o trudnych sprawach to jest samograj :) ale me bez polaków to już inna impreza, wczoraj obejrzałem Turcje z Francją, ale co tu komentować w związku z tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.