Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Powinienem najpierw wstawić zdjęcia nowych alternatywnych Bucks, ale kij z nimi na razie, bo to jest ciekawsze:

150603-alternate-court.jpg

 

Otóż ktoś w Bucks wpadł na pomysł aby zrobić sobie alternatywny parkiet, który będzie używany wraz z trzecimi koszulkami. Posrało już ich totalnie, nie dość, że kluby zaczynają mieć po pierdyliard strojów na sezon to teraz jeszcze zacznie się moda na dopasowywanie parkietów do strojów.

 

A tu strój:

bucks_altuniform0063.jpg?itok=8jPk1Z6W

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty! Co prawda motyw ze znakiem wodnym (o ile można tak to nazwać) już gdzieś widziałem (Denver in case you're drunk), ale i tak robi robotę. Szkoda, że nie będą mieli takiego parkietu na codzień. 

 

btw. Oby tylko w DC nie wpadli na pomysł alternatywnego parkietu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelicans jako pierwsi wprowadzili w NBA taki motyw jak Nuggets czy Bucks.

 

Alternatywny Pistons, podobno koloru chrom, choć dla mnie na tej fotce wygląda jak biały:

CQaH-hWUwAALXOo.jpg

Na tej już bardziej ten chrom widać:

chromejersey_bg.jpg

 

Choć tak naprawdę nadal nie rozumiem dlaczego zrezygnowali z czerwonego.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogos nie przekonała seria z Bulls do ogladania Bux w przyszłym sezonie to ten parkiet na bank to zrobi

Zdecydowanie najlepsze co w tym offseason jakikolwiek klub wymyslił

Choc też jestem zdania ze alternatywny parkiet to lekka paranoja

 

 

Na drugim miejscu pod wzgledem zajebistości w tym offseason jerseye Pistons. Piękne, proste, gdyby w Detroit grał teraz ktos kogo koszulke nie jest wstyd założyc na plecy to bym kupił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że ten parkiet ma być użyty ledwie w.....czterech meczach sezonu! Rozumiem 15, ale 4? Parkiet faktycznie jest mega, ale cztery mecze? To zdecydowanie zbyt mało aby miało jakiś sens wprowadzenie alternatywnego parkietu a przynajmniej dla mnie, choć jeszcze raz powtórzę parkiet jest mega. Oby tylko nie powstała z tego tylko jakaś głupia moda, bo mogą ją schrzanić, choć przyznam, że całkiem niezłym pomysłem mogłyby być retro parkiety w ramach Hardwood Classics pasujące do retro strojów.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.