Skocz do zawartości

gdzie jest LeBron?


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

niby tak, ale wszystko przeslania fakt w jakich okolicznosciach wade zdobyl to mistrzostwo, wiem ze dla fanow to bez znaczenia, ale kazdy obiektywny obserwator chyba widzial ze nie obeszlo sie bez pomocy ze strony sedziow

 

i tak jak pisalem wczesniej, jaka organizacja, taka ikona, wiec wade moze byc ikona miami heat, ale to wciaz tylko miami heat

 

i nie jestem fanem miami, a lebrona zeby bylo jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj forum pełne kinderlebronków widzę:).

 

Heylbj ... krótko i na temat pie*rzysz człowieku. Pastwisz się nad Wadem, a prawda jest taka, że ten połamany, kontuzjogenny, staruszek pokazał, że ma więcej serca oraz "wypełnienia" w spodniach niż twój pół-bóg, mityczny achilles. Będąc fanem Heat (ale nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę) tysiąckrotnie wolałbym DW jako lidera a Jamesa za karę chętnie wysłałbym do LAC za Griffina + paczkę M&M's (no może dwie dla wyrównania salary:)).

 

Z takim poszanowaniem organizacji w których LBJ grywa (no bo finału grą to nie można nazwać:)) to wkrótce skończy w jeszcze bardziej szanowanych organizacjach (nie obrażając fanów tych drużyn) takich jak LAC, MIN lub też CC (to będzie wielki powrót do matecznika).

 

...Dzieci ! kibicuje się klubom a nie ludziom.....bo ludzie szybko odchodzą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

—Even the Peoria

Chiefs are poking fun at LeBron

James.

The Chicago Cubs ’ Class A affiliate in

Illinois held a LeBron James NBA

Championship Replica Ring Giveaway

at Thursday night ’s game. The replica

rings, like a Miami Heat

championship, don’t exist .

The Peoria Star Journal reports that

fans who came to Thursday’s Chiefs

game were greeted with an empty

table.

Before the event , the Chiefs had also

joked that they hoped to skip the

fourth inning of Thursday’ s game

against the Wisconsin Timber Rattlers

to “honor ” James. James was criticized

for his poor performance in the

fourth quarter of games during the

NBA finals against Dallas.

The Chiefs showed up for the fourth

inning, but still lost their game 2 -0 .

[

leBum jest pośmiewiskiem całych stanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

—Even the Peoria

Chiefs are poking fun at LeBron

James.

The Chicago Cubs ’ Class A affiliate in

Illinois held a LeBron James NBA

Championship Replica Ring Giveaway

at Thursday night ’s game. The replica

rings, like a Miami Heat

championship, don’t exist .

The Peoria Star Journal reports that

fans who came to Thursday’s Chiefs

game were greeted with an empty

table.

Before the event , the Chiefs had also

joked that they hoped to skip the

fourth inning of Thursday’ s game

against the Wisconsin Timber Rattlers

to “honor ” James. James was criticized

for his poor performance in the

fourth quarter of games during the

NBA finals against Dallas.

The Chiefs showed up for the fourth

inning, but still lost their game 2 -0 .

[

leBum jest pośmiewiskiem całych stanów.

Coś Ty, ja bym to rozszerzył na cały świat, po co się tak ograniczać. :P haterzy i antyfani z wpadki , większego potknięcia Jamesa zrobią taką tragedię, dramat, nakręcą spiralę wyśmiewania się że nie wiem czy LBj ma co szukać w następnym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie ja kopac leżących nie lubię i sie celowo odcinam od tych wszystkich wrzutów na LBJa teraz, ale prawda jest taka, ze James, podobnie jak kiedyś Bryant sobie zarobili na takie traktowanie zachowaniem, bucowatościa i zbytnią pewnością siebie. Przez co każde ich potkniecie będzie szeroko komentowane i wyśmiewane.

Teraz haterzy mają pożywkę w postaci Finałów, a James ma nad czym sie zastanawiac i szukać sposobów na poprawę swojej gry.

 

Ludzie nie lubią jak ktos sie sam kreuje na Króla, wybrańca itd, bo automatycznie czują, że ten ktoś być może ich nie szanuje, przez co oni nie szanują, a nawet hejtują jego

 

a prawd ajest taka, ze z Wade'em i Boshem nawet kulawy jest w stanie wygrać tytuł i stanie sie to bardzo szybko...oczywiście odpowiednio obudowany rolsami, których umówmy się- w Heat nie było lub z jakiegoś powodu byli niewykorzystywani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc, ja bym się specjalnie nie zdziwił, jakby Lebron zrobił retire w wieku 29 lat.

 

nie wiem dlaczego, może to kwestia niezdrowego trybu życia, ale mam wrażenie, że jego koszykówka

interesuje dlatego, ze może dzięki niej realizować swój main dream "być najbogatszym na świecie i być ikoną".

zarabia godnie i na rozmaite sposoby. ikoną został, za duża machina na to tyrała przez ostatnie kilka lat.

 

jakie może mieć jeszcze cele w NBA ? pierścień ?

 

dla tak hypowanego gostka, przymierzanego już, przez co mniej trzeźwych pippenów, do GOATa jeden pierścień, to

i tak żaden wyczyn. pomyślmy o przyszłych pokoleniach, o tych, co po nim przyjdą, a i o dzisiejszych konkurentach.

jeden to nic. tu trzeba minimum 3, żeby była gadka o spełnionym potencjale.

 

a na 3, to sorry, ale Lebron nie ma gazu w sobie. trzy wygrane finały. 3 serie finałowe bez passivu, bez quitu, bez lack of heart and passion ? trudno uwierzyć. JEDNA taka ? to też wyzwanie dla umysłu, który prędzej akceptuje pogląd, ze Lebron jest genetycznie niezdolny do wygrania mistrzostwa niż, że można mu zrobić takie pranie mózgu, żeby się stał.

 

poza tym, Imo Heat to zespoł na warunku. druga porażka będzie ostatnią dla Big 3. zostanie big 2, albo w ogóle nic nie zostanie. to nie projekt budowany na lata, tylko na dziś, najwyżej na jutro. i to tylko do południa.

 

gościu ma 26 lat. młody jest. ale i liga młodsza, a wcześnie rozpoczete kariery krócej trwają. tak się mówi, ale koleś ma OSIEM sezonów za sobą, wybiegał, wyskakał. bedzie coraz mniej eksplozywny, coraz częściej bedzie potrzebował wspomagania, za 2 lata zacznie się toczyć po równi pochyłej. to argument fizjologiczno-stylistyczny.

imo, lekko licząc człowiek ma 60 % czasu za sobą.

 

na przejście od high-motor do mid-range smart game a'la z takim sukcesem jak jordan czy bryant - szanse dość umiarkowane. jordan to osiągnął bo był mądry i wiedzial, co go czeka, więc działa z wyprzedzeniem, a bryant dlatego,ze chciał grać jak jordan :] Lebron nie wchodzi w żaden z tych kontekstów.

 

to byłby zupełnie nowy trend, gdyby się wyatuowal w 29 roku zycia. tym bardziej, że wygląda on na takiego, co ma życie poza parkietem. i wygląda na takiego, który nie miałby oporów żeby taką decyzję podjąć.

 

ktoś powie - a legacy ? imo, on ma w dupie legacy, w takim rozumieniu, w jakim większość je pojmuje. imo, człowiek ma siebie i tak za debeściaka i Ikonę Wszechczasów, najgrubszy porttfel w dziejach. pierścień mu do niczego nie jest potrzebny. jak będzie, to fajnie, ale jak nie będzie, to świat się nie zawali. imo, w rankingu dzisiejszych grajkow, według demonstrowanej chcicy pierścieniowej, Lebron jest na dośc odległym miejscu. a jesli przegra jeszcze ze 2 razy, to się upewni, że, jak mawial pan Piotruś - ni c***a. po co się zarzynać...

 

29 i retire ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze ludzie maja krotka pamiec

Kobe zmyl swoje grzechy, Kevin Garnett je zmyl jednym championship runem !!

 

Lebron ? Lebron z jednym pierscieniem bedzie top20 all time na mega lajcie top12 nawet , z dwoma pierscieniami bedzie GOAT

- krotka pamiec ludzi

- tak dobry jak twoj ostatni mecz

- nowe jest lepsze

 

tak to po prostu w naszym dzisiejszym swiecie jest, mainstream media a raczej ich edytorzy szukajacy najwiekszej liczby klikniec szybko zazycza sobie porownan , OVER Jordan itp itd i bardzo szybko najwieksze kadzidlo forum - Lorak wparuje z advanced stats by wszystkich przekonac o wyzszosci Lebrona nad kimkolwiek nawet jakby Wade wygral MVP Finalow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top20 all-time juz jest, ma porownywalna kariera do Malone i Barkleya, na pewno skonczy top12 jesli nie bedzie jakiejs kontuzji, z multiple rigs trafi do top5.

Jordan sie zapowiadal na losera, a zostal Goat wiec Lebron moze odetchnac z ulga ;-)

po 7 latach w lidze sie zapowiadał na losera? hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niscy lepsi historycznie od LEbrona

Oscar, Havlicek, Kobe, Jordan, Wade, Pippen, Rick Barry, Elgin Baylor, Jerry West , Bird, MAgic, Sam Jones, Pierce , Isiah

 

wysocy historycznie lepsi od Lebrona

Dirk ;], Moses, HAkeem, Shaq, KAJ, Walton, Duncan , Bill Russell, KG , McHale

 

nie wymienilem Barkleya, Malone'a, Paytona

na plecach Lebronowi siedzi Durant, Rose, Blake

 

w 2009 czy 2010 mozna bylo powiedziec - mial slaby support ale teraz w 2011

bez pierscienia i po ostatnich popisach w 4 kwarcie gdzie absolutnie kazdy z tej listy moglby go zastapic w Finalach z lepszym Finalnym skutkiem to ja nie wiem czy te jego miejsce w top20 jest takie pewne

 

Tracy McGrady nawet dwa razy lepszy nie ma miejsca w top50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top20 all-time juz jest, ma porownywalna kariera do Malone i Barkleya, na pewno skonczy top12 jesli nie bedzie jakiejs kontuzji, z multiple rigs trafi do top5.

Jordan sie zapowiadal na losera, a zostal Goat wiec Lebron moze odetchnac z ulga ;-)

po 7 latach w lidze sie zapowiadał na losera? hmmm
No, tak Vasquez twierdzi.

 

Jones, Pierce, Barry, Baylor, Isiah :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na plecach Lebronowi siedzi Durant, Rose, Blake

Blake? Steve Blake? Czy może Griffin, który jak na razie rozegrał 1(słownie: JEDEN) sezon?

 

Rose z tej trójki na pewno najbliżej, ale on też wciąż nic nie zrobił czego nie dokonał James.

 

A Durant? Juz mi się niedobrze robi jak gościa, który drugie playoffy z rzędu chokuje porównuje się do najlepszych. Nie wiem gdzie tu sens i logika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Lebron sie ni chokuje ?

tegoroczny Pierce Durant Rose jakby grali u boku Wade'a i Bosha to tytul bylby w Miami

w czym niby LEbron jest lepszy od jednego z najbardziej kluczowych SF - Sama Jonesa

w czym jest lepszy od top3 all time PG - Thomasa

w czym jest lepszy od Barryego czy Baylora ?

 

co do mlodych wilczkow to oni beda budowac swoje CV

Lebron jak narazie ma tylko statystyki i same porazki w playoffs z druzynami z ktorymi powinien wygrac

Lebron jako sila w RS to zdecydowanie top3 zawodnikow wszechczasow

Lebron jako sila w playoffs to pionek, jeden z wielu ale na pewno nie top20 all time

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisałem, że "BYŁ", tylko, że się zapowiadał.

powiem więcej, "zapowiadał się na losera" dotyczyło nie jednego roku, ale przebiegu kariery, czyli byciu graczem, któremu stale odmawiano wielkości i widziano w nim głównie scorera i atletę, a nie lidera zespołu.

Twoje posty to prawdziwe kopalnia złotych myśli i trafnych prognoz, więc nie wiem czemu akurat tą Ci miałem znaleźć :wink:

tegoroczny Pierce Durant Rose jakby grali u boku Wade'a i Bosha to tytul bylby w Miami

w czym niby LEbron jest lepszy od jednego z najbardziej kluczowych SF - Sama Jonesa

w czym jest lepszy od top3 all time PG - Thomasa

w czym jest lepszy od Barryego czy Baylora ?

Jakby to ująć.

Nie dziwota, że zostałeś zmiażdzony w atf :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo, w rankingu dzisiejszych grajkow, według demonstrowanej chcicy pierścieniowej, Lebron jest na dośc odległym miejscu.

mógłbyś być bardziej konkretny? które to miejsce i kto jest przed nim (przy założeniu "budujesz drużynę na jeden sezon")?

 

 

ai,

nie żartuj sobie. Baylor? Sam Jones? Pierce? McHale? Payton?

na realGM wkrótce ruszy nowa lista all time top100, to zobaczymy jak to jest (choć akurat dla ciebie to i tak pewnie wszyscy lamerzy, mimo że będą w tym brać udział np. ludzie, którzy takiego Wilta to widzieli na własne oczy) , ale na pewno żaden z wymienionych wyżej nie będzie przed Jamesem, a on sam pewnie w top30, z szansami na top20 (gdzieś tak koło Barkley'a pewnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.