Skocz do zawartości

gdzie jest LeBron?


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

@Lorak,

 

innymi słowy pytasz, czy przed Wielką Pardubicką postawię oszczędności całego życia na konia, który jest znany z tego, ze ilekroć startuje, to 100 metrów od mety nagle zatrzymuje się i kładzie martwym żółwiem

nie o to pytam. jeśli już mamy się trzymać twojej konwencji, to o to, jak wygląda twoja lista koni od najlepszego do LeBrona - przed finałami i po nich.

serio Vasquez, zrób mi tą przyjemność i przedstaw swoją opinię na ten temat ;)

 

Wilq,

napisałem, że na jeden sezon, więc chyba wiadomo o co chodzi? zresztą, jak nie, to po prostu jak wyżej - lista od najlepszego do LeBrona, jakkolwiek ktoś "najlepszość" rozumie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj k****

prawde mowiac wolalbym nawet Grangera, Gaya czy Monte Ellisa ale narazilbym sie na smiesznosc

szanse wygrania mistrzostwa z LEbronem jako pierwsza opcja na dzs dzien sa zadne i nie widze przejasnienia

bo o ile to nie kwestia talentu to psychicznie gosc jest na poziomie liceum - doslownie

a na wielkiej scenie jaka sa Finaly to jakos nie widze opcji poradzenia se se se

pomimo wielu ''sukcesow'' - Finaly w 2007 i multum ECF to jak pokazaly 2011 Finaly nic sie to nie roznilo wrecz mozna by rzec ze LEbron inwoluowal

wiec jak dla mnie wole kazdego Stephena Curryego z dobrym zespolem , Brandona roya z jednym kolenem niz LEbrona

 

LEbron NIGDY powtarzam NIGDY tego mistrzstwa jako lider i pierwsza ofensywna opcja nie wygra NIGDY

wiec nie wiem czemu mamy ta dyskusje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze opcje, które od roku 1991 wygrały mistrza:

Jordan, Olajuwon, Duncan, Shaq, Wade, Bryant + 2 razy drużyny ze świetnymi 3-4 opcjami ofensywnymi. Jak widać skład 'cream de la cream', totalni all timerzy, hall of fame i te sprawy. A Ty wymieniasz RappaR

Melo Zach Pierce albo Westbrook

?

 

Myślałem, że wyżej cenisz LeBrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął na pewno Drwalta przed LBJem ze względu na zdecydowaną dominację na swojej pozycji i impact w obronie. Lebron na równi z Paulem. Kobe byłby też przed nim, ale sezon i dwa temu.

 

Finały zmieniły tylko to, że Nowika wziąłbym za DH a Paula przed LBJem

A ja tak do końca nie wiem czy nie przesadzacie ludzie z tym Howardem, trochę mi się wydaje że z "braku laku" wszyscy go ustawiają tak wysoko, ja nie przeczę że to obecnie najlepszy center w lidze ale jakoś wyżej go bym od Jamesa w tej drabince nie dał, był w finałąch Gasol go pojechał a poźniej wszystko idzie już poniekąd na barki składu Stana itd. Dwight najlepszy center w lidze ale nie ta półka co Shaq, Olajuwon itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Heat i Jamesa. Po pierwsze co im Bosh ? Po co oni go trzymają za takie pieniądze jak go nie używają a jeśli nawet zostanie uruchomiony (jak w g6) to zaraz nie dostaje piłki i znika , to nie jego wina że Wade i James tak kreują gre Heat , ja Bosha bardzo szanuje i jako ofensywny PF jest bestią . W końcówce James i Wade wyglądali jak szamoczące się w siatce świąteczne karpie . James musi sobie uświadomić pewne sprawy , bo inaczej BIG 3 + zbieranina dziadków i ligowych przybłedów nigdy nie wygra tego mistrzostwa . Niektórzy narzekają że Dirk jest przeceniany itp w tych finałach , ja się pytam co z tego ze zaczął od 1-13 czy coś takiego w g6 , po Dirka przyszli koledzy , pociągneli go do 4 kwarty i wtedy pokazał klase . Koszykówka to jest sport drużynowy gdzie (w mniejszym lub większym stopniu ) nawet Terry , Barea i Marion mogą pojechać takim Heat jeśli zagrają jak DRUŻYNA . Heat grają na zasadzie - dobra jestem LBJ , wypadało by trochę porzucać (rzuca rzuca rzuca , dobra Chis rzuć sobie raz ale tylko raz bo to ja jestem Chosen One) , następnie jak nie wpada to trochę szalonych fade away Wade no i tak do 4 kwarty gdzie najchętniej James poprosilby Juwuana Howarda o rzucenie za niego Game winnera. Jednak James powinien wiedzieć że Howard ma już swoje 130 lat i wiecznie żyć nie będzie , a tak na poważnie powinien się określić , czy chce tego mistrzostwa , czy chce tylko się pobawić w zdobywanie mistrzostwa. Jak dla mnie w jego grze nie było widać desperacji , chęci wyrwania serii Mavs z gardła , LBJ liczył bardziej Mavs się obsrają i jakoś to będzie , nie było , następne lata będą jeszcze trudniejsze. Tylko ile lat ten chłopak będzie zawodził , tyle razy spierdolił sprawę i mam wrażenie , że jakby to Lebron grał za Jordana w kosmicznym meczu to James by zjebał tego game winnera i w pizdu kosmici by ich wszystkich zabrali , no chyba że zamiast rzucać schował by się jak w serii z Mavs i podał do Kaczora Duffego .

 

Jeśli chodzi o Jamesa w 4 kwarcie i nie tylko to :

- Earl Boykins mogłby go kryć i uniemożliwć post up

- jest tak mocny psychicznie że zjebał by nawet game winnera w Kosmicznym meczu (MJ trafił ale to nie ta półka)

- Pijany Charlie Sheen by go przykrył

- żona Cubana by go przykryła (nie mylić przkrywania kogoś w stylu Rasharda Lewisa)

- Delonte west powinien dać mu pare ojcowkich rad bo zachowuję się jak dzieciak

- powinien obejrzeć 1000 razy serie z Mavs , przeanalizować ich akcje w ataku i spytać Spo : trenerze dlaczego u nich ta piłka tak krąży.

- powinien zmienić tattoo z Chosen one na choke in clutch

- kupić pierścień Adama Morrisona na Ebay , w końcu Morrison ma dwa , po co mu oba

- w przyszłośći nie kaszleć z kolegą przed g6 , bo można trafić na wyjątkowego skurwiela , na dodatek niemca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął na pewno Drwalta przed LBJem ze względu na zdecydowaną dominację na swojej pozycji i impact w obronie. Lebron na równi z Paulem. Kobe byłby też przed nim, ale sezon i dwa temu.

 

Finały zmieniły tylko to, że Nowika wziąłbym za DH a Paula przed LBJem

A ja tak do końca nie wiem czy nie przesadzacie ludzie z tym Howardem, trochę mi się wydaje że z "braku laku" wszyscy go ustawiają tak wysoko, ja nie przeczę że to obecnie najlepszy center w lidze ale jakoś wyżej go bym od Jamesa w tej drabince nie dał, był w finałąch Gasol go pojechał a poźniej wszystko idzie już poniekąd na barki składu Stana itd. Dwight najlepszy center w lidze ale nie ta półka co Shaq, Olajuwon itp.

ty bys pewnie Ala Jeffersona brał z 1. :wink:

 

howard daje przede wszystkim niesamowity impact w obronie, przeciez to 3xDPOTY

w ogóle gdyby byla szansa to wymieniłbym wade na howarda, i tak wade ma już 30 lat i długą historię kontuzji i chorób, jakieś problemy z barkiem, chyba kolana, choroby weneryczne

 

a co do tematu, przed finałem brałbym lbj z 1

po finale dirka z 1, rose z 2 (jest nie do zatrzymania, chyba ze kryje go lebron, w dodatku nie znika w 4 kwarcie) i z 3 lbj, 4 wade, 5 kobe, 6 durant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął na pewno Drwalta przed LBJem ze względu na zdecydowaną dominację na swojej pozycji i impact w obronie. Lebron na równi z Paulem. Kobe byłby też przed nim, ale sezon i dwa temu.

 

Finały zmieniły tylko to, że Nowika wziąłbym za DH a Paula przed LBJem

A ja tak do końca nie wiem czy nie przesadzacie ludzie z tym Howardem, trochę mi się wydaje że z "braku laku" wszyscy go ustawiają tak wysoko, ja nie przeczę że to obecnie najlepszy center w lidze ale jakoś wyżej go bym od Jamesa w tej drabince nie dał, był w finałąch Gasol go pojechał a poźniej wszystko idzie już poniekąd na barki składu Stana itd. Dwight najlepszy center w lidze ale nie ta półka co Shaq, Olajuwon itp.

ty bys pewnie Ala Jeffersona brał z 1. :wink:

 

howard daje przede wszystkim niesamowity impact w obronie, przeciez to 3xDPOTY

w ogóle gdyby byla szansa to wymieniłbym wade na howarda, i tak wade ma już 30 lat i długą historię kontuzji i chorób, jakieś problemy z barkiem, chyba kolana, choroby weneryczne

 

a co do tematu, przed finałem brałbym lbj z 1

po finale dirka z 1, rose z 2 (jest nie do zatrzymania, chyba ze kryje go lebron, w dodatku nie znika w 4 kwarcie) i z 3 lbj, 4 wade, 5 kobe, 6 durant

Naprawdę? Jeszcze po oddaniu Gortata? Keep dreaming, dawg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie nie wiem co do tego ma gortat, ale jaśnie pan nie zauwazyl ze za rok i tak konczy sie kontrakt howarda z magic, wiec i tak zostana z niczym

a tak to dostana wade'a

Czyli według Ciebie, Miami powinni oddać swojego lidera i ikonę a zachować Lebrona który jak dojdzie do finałów znów zrobi kupę ? Pat nigdy na to nie pójdzie, Wade dla tej organizacji znaczy kilka razy więcej niż James i na pewno nie oddadzą go nawet za Howarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ikona? za to ze zdobyl jedno mistrzostwodzieki pasiakom?

ikona jest MJ dla Bulls, Magic dla Lakers, Bird dla Bostonu, Duncan dla Spurs, bo zdobyli "troche wiecej" i nie potrzebowali pomocy sedziow

 

a co do takiej wymiany, to poszedl bym na to, choc pewnie nikt w orlando sie na to nie zgodzi

patrz na wiek: LBJ - 26 lat, Howard - 26 lat, Bosh - 27 lat, Wade - 29 lat, co przy jego stylu gry i ilościach kontuzji oznacza ze on juz wiele nie pogra na wysokim poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ikona? za to ze zdobyl jedno mistrzostwodzieki pasiakom?

ikona jest MJ dla Bulls, Magic dla Lakers, Bird dla Bostonu, Duncan dla Spurs, bo zdobyli "troche wiecej" i nie potrzebowali pomocy sedziow

Tia w tej logice to Dirk nie jest ikoną Mavs, a Malone i Stock ikonami Jazz ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.