Skocz do zawartości

All-Defensive team tukejilewen


ziombel

Rekomendowane odpowiedzi

James okazuje sie teraz defensive anchorem ktory majac caly sklad zlozony z bardzo dobrych obroncow nie potrafi zblizyc sie do #1 DRtg. lepszy od Garnetta... :lol:

 

Celtics 100.3

Heat 103.5

 

LeBron sie wyrobil w ostatnim czasie w obronie, jest jednym z lepszych obwodowych, ale obroncow na jego poziomie jest w tej lidze troche, roznego rodzaju Iguodale, G-Wallace'y itp. ale dwaj najlepsi obroncy w lidze to bez watpienia Dwight i KG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:

James okazuje sie teraz defensive anchorem ktory majac caly sklad zlozony z bardzo dobrych obroncow nie potrafi zblizyc sie do #1 DRtg. lepszy od Garnetta... :lol:

 

Celtics 100.3

Heat 103.5

 

LeBron sie wyrobil w ostatnim czasie w obronie, jest jednym z lepszych obwodowych, ale obroncow na jego poziomie jest w tej lidze troche, roznego rodzaju Iguodale, G-Wallace'y itp. ale dwaj najlepsi obroncy w lidze to bez watpienia Dwight i KG.

Cały skład :mrgreen: :mrgreen:

Stać Ciebie na coś lepszego.

Zacznijmy od twojej teorii, że najważniejsi w obronie są wysocy. Jest Bosh, którego uważasz za max dobrego obrońcę, Igauskas który jest po prostu słaby, Dampier nawet krytykować nie ma sensu, Haslem który jest zajebisty, jedyny problem w tym że sezon przesiedział w garniaku i Joel, który choć jest obrońcą bardzo dobrym, oddaje to na zbiórce i do tego mało. Dalej mamy Jonesa, który jest średni, Millera, który jest dobry, Wade, który jest świetny i Arroyo oraz Bibby;ego którzy są tragiczni. Ogółem wysokich ma maksymalnie średnich(słabych?), na obwodzie ma można nawet powiedzieć świetny, jednak na pewno nie można powiedzieć, że to skład złożony z bardzo dobrych obrońców. Lebron tam robi diference. Swoją drogą odeszli słabi w obronie Shaq, Lebron i Z, a obronca Cavs miast się poprawić, pogorszyła się w C H U J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak swoją drogą

co do pozycji sf

 

nie wiem, tylko myśle, rozważam, pytam

nie robie żadnych najazdów na jamesa

dickriders chill

 

nie wiem nie czytałem całego tematu

ale czy iggy nie jest lepszym obrońcą na sf od jamesa?

tzn czy nie był w tym sezonie?

 

bo ogólnie to chyba wiadomo że jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.