Skocz do zawartości

All-Defensive team tukejilewen


ziombel

Rekomendowane odpowiedzi

jakieś kontrowersje ?

 

http://www.nba.com/2011/news/05/09/2010-11-all-defensive-teams/index.html?ls=nbahpheadlines

 

Rondo ogólnie w pktach na 2 miejscu troche przegięcie, ale mi to nie przeszkadza

Kobe wiadomka każdemu drżą nogi na myśl o jego D, dali mu na pocieszenie po sweepie :lol:

 

Bardzo fajna second team, chociaż zamiast CP3 widziałbym DW3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojp jak czytam o tym Dengu, Brewerze !!! to mi siusiak mieknie

ludzie Ronnie Brewer gra po 15 minut na mecz wezcie sie zastanowcie

Tony freakin Allen w 2nd All-NBA - w pol sezonu to zrobil - szok - choc jak patrze na defensywne dwojki to malo takich konkretnych lock downow jak Tony

 

ja sie pytam gdzie jest Ibaka ? gdzie jest Bogut ? gdzie jest Josh Smith ?

k**** i gdzie ma Deng wiekszy wplyw na obrone Bulls od Noah ?

gdzie Afflalo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade jeszcze nigdy nie był w s5 obrońców a od lat to najlepszy blokujący sg ligi.. do tego jedynym zawodnik w historii NBA, o wzroście poniżej 6 stóp i 5 cali, który zaliczył 100 lub więcej bloków w jednym sezonie. Z całym szacunkiem do Bryanta ale nie powinien on się znaleźć nawet w 2-giej piątce obrońców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Noah nie powinien sie znaleźć w second, bo mało grał

ale hater z ciebie :D ogólnie powiesz coś na Jamesa to mozesz byc pewny nie upiecze ci sie to, on ma wierniejszy suport niż ojciec Rydzyk ;)

Paul, Allen , Igoudala >> Kobe, Rondo, LeBron. Tyle w temacie, ale nazwiska nie tak głośne

dokładnie, jedna wieka kpina tak naprawdę z tymi nagrodami ale w sumie każdy wie co to za eksperci typują własciwie co roku jest jakiś mass faill i tak naprawdę liczy się bardziej jak głośne nazwisko niż to co kto sobą reprezentował w minionym rs, poźniej w takich dyskusjach vs bedzie to jako argument ile kto razy był w all def 1 itd :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kily ja Ci co roku tego samego tłu8maczył nie będe

Deng jest lepszy od Jamesa i tyle

Nie chce mi się o to kłócić, bo również nie mam ochoty pisać tego samego co rok czy dwa lata temu. Po prostu przede wszystkim dla każdego coś oglądającego NBA w tym sezonie oczywistym jest, że James>Garnett, a co za tym idzie Twoje lolowanie nie wymaga dodatkowego komentarza, tak samo jak zrównanie tego z wyborem Bryanta. Haters gonna hate.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.