Skocz do zawartości

All-Defensive team tukejilewen


ziombel

Rekomendowane odpowiedzi

Garnett najlepsze czasy ma już dawno za sobą a James w swoim prime więc nie ma się co dziwić że obecnie jest lepszy nawet w D

poza tym mega się dziwiłem, że na decydującą akcję Doc wystawił własnie KG na LBJ no i skończyło się jak wszyscy widzieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko brak jakiegoś argumentu za poza ewentualnym bucostwem. Lebron jest all-defensive, pytanie czy 1-st czy 2-nd. Deng też się łapie jakby co, więc nie wiem o co chodzi z lolem, ale spoko napisz coś o loveryzmie, oglądaniu meczy i w sumie c*** wie co znajduje się w twoich postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deng nie pokrywa nawet połowy tej części boiska w obronie co James.

Ale, ze jest zdolny do tego, czy ze po prostu to robi?

 

Bo jesli to pierwsze, to troche z dupy argument, nieprawdaz? :P

Nie wiem czy jest do tego zdolny, skoro tego nie robi.

Chodzilo mi o Jamesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko brak jakiegoś argumentu za poza ewentualnym bucostwem. Lebron jest all-defensive, pytanie czy 1-st czy 2-nd. Deng też się łapie jakby co, więc nie wiem o co chodzi z lolem, ale spoko napisz coś o loveryzmie, oglądaniu meczy i w sumie c*** wie co znajduje się w twoich postach.

Kto jest adresatem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze LBJ jest dobrym defensorem nie ulega wątpliwości, jeśt coraz lepszy i chwała mu za to, ale 1st team? LOL

On i KB dostają niejako z urzedu, tak samo jak i Rose dostał zdecydowanie za duzo punkcików

Brakuje tu jeszcze Duranta i będzie wesoła gromadka...

Imo na SF po prostu nie ma lepszego defensora aktualnie, dlatego jest jak jest. Natomiast SG to jakieś szaleństwo: Sefolosha, Allen, Wade, każdy lepszy od KB i żaden nie broni tylko wtedy jak uważają że nadszedłczas (bo tak tłumaczą Kobe fani Lakers). Kobe pokazał jakim jest obrońcą "pod ciśnieniem" właśnie w tej ostatniej serii play off, w mniej istotnym regularze wcale nie było lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

o tym, który według pewnych osób nie nadaje się do all D:

 

While guarding Derrick Rose in the conference finals, LeBron James limited the league MVP to just 6.3% shooting.

 

http://www.rotoworld.com/player/nba/927/player?r=1

a widziałeś ostatni drive Rosa? Jakby cały czas tak grał to może Bulls by jeszcze byli w grze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto mu bronił tak grać cały czas?

chyba własna głowa :) jedno na usprawiedliwienie że może już zbyt poobijany był po sezonie żeby dalej ryzykować drivy i taką grę na kontakcie. Chociaż nie odbieram Jamesowi ze dobrze go krył, ale imo Rose marnie również przeciwko niemu grał powinien próbowac notorycznie wymuszać faul co przy jego szybkości i mniejszych gabarytach nie powinno byc takie trudne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.