Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2011/12


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Jak powinny byc liczone pensje graczy, ktorzy rozegrali mniej niz 31 gier? Tradycyjnie czy progi powinny byc obnizone?

Zeby sie nie powtarzac wiecej tutaj: http://www.e-nba.pl/showthread.php?7036-FBX-Aktualny-Regulamin-FBX/page5

To raptem dotyczy kilku graczy, ale jeden jest Twoj... i chyba u niego to robi najwieksza roznice.

skoro w jednej kwestii (draft) postanowiono, że ma być dostosowany do skróconego sezonu, to trzeba być konsekwentnym i to samo zrobić w innych sprawach.

 

mi w każdym razie chodzi o to, aby to nie stworzyło precedensu na przyszłość, który pozwoli na zmienianie zasad w trakcie gry,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulek, w sprawach fbx2 decyduj sobie sam albo w swojej piaskownicy. Nie przypominam sobie żebym umocowywał komiszów fbx2 czy fbx 3 do podejmowania zmian w moim imieniu. Jeśli chcecie sobie robić własne hocki klocki w waszych ligach, to przecież nikt Wam tego nie broni. Jak dla mnie fbx1 łączy z fbx2 i fbx3 tylko to, że nazwy zaczynają się na" fbx", więc hulajcie sobie Panowie tam jak chcecie, ale nie wpierdalajcie się z butami w gnojowicy tam, gdzie nikt Wam mocy decyzyjnej nie przekazywał.

Z kolei w kwestii braku wpływu kontuzji u młodego zawodnika na dalszy wpływ kariery, przekaż te optymistyczne newsy niejakiemu Gregowi O.

 

Sprawa Gordona mnie osobiście nie dotyczy, ale zgadzam się w 1000% z Lorakiem - skoro sezon 2011/12 dostosowaliśmy do liczby 66 gier, to powinniśmy to robić jednolicie, kompleksowo i konsekwentnie, czyli w tym przypadku stosując przelicznik 66/82.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pewnym momencie wypadłem z obiegu, bo po prostu moje komiszowanie tą ligą polega na arkuszu, tabelce i yahoo, a w przepisy, salary itp bawią się inni, stąd też brak mojego głosu w powyższej sprawie, choć zdaje się po tym co wyczytałem, że za opcją obniżenia progu byli komisze fbx2 i 3, a wiLQ był za pozostawienie progu takim jaki jest w normalnym sezonie.

 

Jeżeli chodzi o to, to ze względu na dostosowanie do sezonu draftu, dostosowanie salary leży jak najbardziej w interesie fbx1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lu, naprzód piszesz, że się wpierdalam z gnojem do FBX#1, a później sam przyznajesz, że wszystko powinno być konsekwentnie dostosowane do skróconego sezonu, wiec de facto przyznajesz rację naszemu (z ms9) pomysłowi. Zdecyduj się, co krytykujesz, a co nie, jak będziesz wiedział, daj znać.

 

Greg O. to przypadek specyficzny, równocześnie ja mogę podać przykład Blake'a G.

 

I tak, nadal uważam, że salary dla trzech lig powinno być wspólne. Niemniej, droga wolna - jeśli się nie podoba, ustalcie sobie swoje salary, a to będące na stronie, będzie dotyczyć dwóch pozostałych lig. Tylko, jaki to ma sens, zważywszy, że nie robiliśmy żadnego swojego prywatnego widzimisia, tylko zwyczajnie dostosowaliśmy próg obniżenia do skróconego sezonu? Stosunek 66/82 jest, z wyłączeniem setnych procentowych, identyczny jak 24/30. Następne sezony raczej już będą pełne, wiec nikt nie będzie też wyskakiwał z 8-16-24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaz pan lorak to mnie oslabia wjednej lidze gra zbanem winnej mu pasuje inaczej to gra bez i wobu napierdala arguemnety, radio maryja welcome to

 

k**** caly sezon powtarzalem ze zrobmy wszystko 66/82 bo to jest lockoutowy sezon na ktory nikt nie byl przygotowany ale k**** nie!

roboty jebane , meczmy schemat i regule ze trzeba cos ustalic k**** 5 lat wczesniej

ale rok temu w wakacje roger sobie postanowil olac zasade nnie trejdowania dla ludzie over460 i jednoglosnie bez zapytania podjal decyzje i bylismy kontent

 

zadne moje zale bo kazda zasada pomaga/przeszkadza mi jak i pozostalej 19 ale k**** nie rozumiem czasami tego narzekania i oskarzania kogos, ze ktos wnioskuje za czyms bo mu to pomoze, jak ktos umie wykorzystac zasade aty nie umiesz to twoja strata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rok temu w wakacje roger sobie postanowil olac zasade nnie trejdowania dla ludzie over460 i jednoglosnie bez zapytania podjal decyzje i bylismy kontent

 

To i tak chyba jedna z lepszych decyzji ever jeżeli chodzi o fbx.

 

Aha w związku z tym, że będzie nowy GM Dallas, to wykorzytując nadarzającą się okazję na przejęcie Mavs - witam siebie na zachodzie :D Na ten czas dla nowego GM zostanie do wyboru:

 

Atlanta Hawks

Charlotte Bobcats

Cleveland Cavaliers

Millwaukee Bucks

 

Call me Adolf.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

graj dalej ;] zresztą jak pytasz tzn. że już zdecydowałeś tylko chcesz się utwierdzić ;]

No właśnie wciąż się waham. Z uwagi na to, że czasu na śledzenie ligi mam mało, a w perspektywie czasu będę miał jeszcze mniej, dobrze by było gdyby grał za mnie ktoś bardziej zaangażowany. Poza tym chyba obiecywałem, że to mój ostatni sezon (chociaż ilu gości z NBA obiecywało zawieszenie butów na kołku, po czym dawali sobie jeszcze kolejny rok). Z drugiej strony szkoda zostawiać zespół, który tyle czasu się budowało i któremu swych ostatnim pierdnięciem udało się wygrać ligę.

 

 

Nie wahałbym się ani chwili gdyby w lidze panował taki klimat jak 3-4 lata temu - sporo wpisów, dyskusji, zaczepek... Co ciekawe liga zrobiła się strasznie pazerna i ciężko przeprowadzić nawet wyrównany trejd. Nie to, że jestem jak WilQ i bombarduje PMami innych GM-ów, no ale w zeszłym sezonie zakupiłem jedynie jakieś rzygowiny pod koniec RS. Co zrobić z Zazą Pachulią i Jasonem Smithem w offseason, czy opiedolić komuś Iguodalę albo Josha, ile można dostać za Nasha? Nie wiem, czy ja mam odpowiadać na to pytanie, czy nowy GM. Pomyślę jeszcze parę dni nad decyzją...Roger napisał mi smsa, że czas na deklarację mam do 10 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.