Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2011/12


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon co tu duzo mowic mega nie udany.

Mimo olbrzymiej przewagi wielka wtopa. Przede wszystkim kontuzje kontuzje i jeszcze raz kontuzje. Zaczeło sie od Reggiego williamsa i bana na miesiac co w tym sezonie bylo mega killerem tak jeszcze to nie do konca przekreslalo moje szanse bo zdaje sie jakos w polowie marca zaczalem wychodzic na zero z -30 slotow, potem Wilq napisal mi maila gratulacyjnego o doslownej tresci - gratulacje, myslalem ze nie uda ci sie nadrobic slotów, wygrales - na co moja reakcja - NIE NIE k**** NIE

jinx po bandzie i sie zaczelo Dwight kontuzja, pierdowate kontuzje, a tymczasem Zaza, Dunleavy renesans a Josh Smith MVP miesiaca marca i tak jak zawsze Dwight Wade byli nie do wyjebania w koncowce naparzali 100wkami tak teraz musialem liczyc na hose claderona i reszte szrotow

 

przez ten ban, zadnych mlodych prospectow, skup zlomu i pogorszenie stanu kadrowego na przyszlosc

 

konkluzja sezonu bez kolesia grajacego top10 fp przez 2-3 koncowe miesiace i drugiego kolesia grajacego 50+ fp za sezon nie ma sie co pojawiac w walce o tron, szroty zawsze dostepne i jak pokazal juz kolejny sezon - pick w zasiegu 17-20 jest w stanie kupic ci 50 fp na miesiac pokroju Jason Terry czy Jason Kidd

jak dla mnie Geddo i Roger - zaden osobisty atak - ale po tym jak tu gracie widze ze nie macie pomyslu jak wygrac ta lige, co sezon krecicie sie w okolicach 3-5 miejsca ale nigdy nie jestescie w stanie postawic kropki nad i

Wilqu nie ludz sie ze za rok takim skladem cos zdzialasz - srednia 39 jest najnizsza srednia od kilku dobrych lat, do tego biorac pod uwage charakter sezon - a twoj sklad byl zbudowany pod ten sezon - to za rok twoje szanse znacznie zmaleja

Findek - nie wiem co zrobiles z tymi malcolmami lee i czemu nic nie dzialalales na FA, z drugiej strony ciekawe byloby jakbys byl w topie i Love sie wyjebal to co bys zrobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko wychodzi mi, że kolejność draftu będzie następująca:

[TABLE=width: 144]

[TR]

[TD=width: 72, align: right]1[/TD]

[TD=width: 72]nyk[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]2[/TD]

[TD]lal[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]3[/TD]

[TD]dal

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]4[/TD]

[TD]hou[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]5[/TD]

[TD]den[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]6[/TD]

[TD]sac[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]7[/TD]

[TD]sas[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]8[/TD]

[TD]phi[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]9[/TD]

[TD]pho[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]10[/TD]

[TD]ind[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]11[/TD]

[TD]mia[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]12[/TD]

[TD]orl[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]13[/TD]

[TD]cha

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]14[/TD]

[TD]chi[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]15[/TD]

[TD]tor[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]16[/TD]

[TD]sea[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]17[/TD]

[TD]bos[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]18[/TD]

[TD]lac[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]19[/TD]

[TD]min

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]20[/TD]

[TD]det[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

trochę szyki popsuła mi ta wymiana miami z kings, bo mam pick heat i byłby nr 6, gdyby do niej nie doszło. a tak to Jendras będzie miał wysokie dwa wybory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle,myślałem że pick Rogera będzie dużo słabszy. Gratulacje dla zwycięzcy i dzięki wszystkim za fajny sezon.

 

Gdyby ktoś chciał pick Rogera nr 13 lub Blatche to niech pisze.

 

aha i Roger wywal mi diawa(pisałem że go usuwam podczas ostatniej wymiany)W tej chwili jestem ponad capem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek gratulacje dla Lu za... zelazne zdrowie bo glownie to zadecydowalo o mistrzostwie ;-)

Ze swojego 2 miejsca jestem bardzo zadowolony bo wychodzi na to, ze 3-letni plan do bycia contenderem zrealizowalem w 2 lata.

I musze przyznac, ze jestem zaskoczony, ze ai3, a zwlaszcza Findek, nie ugrali wiecej.

 

Wilqu nie ludz sie ze za rok takim skladem cos zdzialasz - srednia 39 jest najnizsza srednia od kilku dobrych lat, do tego biorac pod uwage charakter sezon - a twoj sklad byl zbudowany pod ten sezon - to za rok twoje szanse znacznie zmaleja

Wolne zarty. Przez pierwszy miesiac czy dwa prowadzilem wciaz przebudowe! Nie sadzisz, ze to mialo wplyw na srednia?

A rowny sklad jest zbudowany na kazdy sezon bo jest mitem, ze nic nie mozna takowym ugrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zadowolonych ze swojego miejsca.

 

Ja brałem Jordana Hilla z FA z nastawieniem "jak przekroczę salary to c***" no i przekroczyłem co skutkowało banem i graniem czasem 6 zawodnikami i -60 slotów. Z drugiej strony jakbym maxa natrzepał to byłbym 9 więc w sumie niespecjalna różnica, a wszystko dzięki masowym spadkom moich leszczy (Odom -26fp, Mo -8, Nene -5, Curry -7, Billups -9) i masowemu opuszczaniu meczów, z 40 Curry'ego na czele. Masakra jakaś. Mam nadzieję, że część z nich się odbije w przyszłym sezonie co pozwoli mi wrócić w wyższe rejony tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wstepie gratulacje dla Lu, za zajecie 1 miejsca. mysle, ze gdyby ktos przed sezonem obstawil twoje zwyciestwo, to teraz moglby odebrac spora wygrana :). gratulacje rowniez dla Wilqa, ktory wiekowym skladem potrafil grac tak duzo i zajac 2 miejsce.

 

ja z wyniku mojej ekipy jestem czesciowo zadowolony. czesciowo, gdyz w polowie sezonu byla szansa na walke. niestety wtedy wiele ekipy rowniez liczylo na wygrana, a to znacznie ograniczalo mozliwosc wymian. udalo sie zrobic korzystny deal w ktorym pozyskalem dwoch ciekawych, mlodych i ladnie grajacych zawodnikow, a co wazne obaj kosztowali po 15 fp. zwolnilem tym samym troche salary i liczylem na sciagniecie jakiegos wiekowego zawodnika, ktory dodatkowo wzmocnilby moja ekipe i pozwolilby walczyc o 1 miejsce. niestety tak jak juz wspomnialem grono ekip bylo bardzo zawezone i ostatnie nie udalo sie nic wiecej sciagnac. jednak jestem zadowolony z wysokiego 4 miejsca :). udalo sie wykorzystac wszystkie sloty i tym samym, znalezc sie przed Rogerem i Findkiem.

 

jak dla mnie Geddo i Roger - zaden osobisty atak - ale po tym jak tu gracie widze ze nie macie pomyslu jak wygrac ta lige, co sezon krecicie sie w okolicach 3-5 miejsca ale nigdy nie jestescie w stanie postawic kropki nad i

probowalem, ale sie nie udalo. juz na poczatku sezonu gadalem z popkiem w celu sciagniecia od niego Kobe. jednak sie nie dogadalismy, gdyz popek chcial za kobasa zawodnika mlodszego i grajacego rownie dobrze. pozniej tak jak wyzej opisalem, zrobilem deal z nadzieja, ze uda sie zrobic pozniej kolejny majac wiecej wolnego fp pod salary. no ale niestety nie udalo sie. poza tym, ciezko jest walczyc o cos w lidze, jesli zawodnicy ktorych posiadam, graja slabiej niz w roku ubieglym. liczylem na lepsza gre Beasleya, a ten postanowil pikowac ostro w druga strone. liczylem, ze Tyrus w najslabszej ekipe w lidze tez zacznie wreszcie cos pogrywac i tez okazalo sie inaczej. Granger tez zaczal sezon tragicznie, dopiero z czasem sie rozegral. do tego po ladnym starcie Augustina, przyszla kontuzja i skonczylo sie rumakowanie. bayless jak zaczal dostawac minuty, to napierdzielal az milo. no ale skonczylo sie to tak samo szybko, jak sie zaczelo. mowisz, ze nie mam pomyslu? ja po prostu doszedlem do takiego sameo wniosku co Ty pod koniec sezonu. jednak ja zrobilem to troche wczesniej, bo juz wczesniej nie mialem szans na walke o 1 miejsce. po co mialem sciagac takiego kidda czy innych staruszkow? zapychac sobie salary i blokowac mozliwosc wymian w przyszlosci? sezon zakonczylem wysoko, ale sklad mam a tyle fajny, ze za rok mam znowu szanse na walke o mistrza. szczegolnie jesli mlodzi ktorych posiadam zaczna robic postepy. ja tam nie zaluje wymiany jaka zrobilem, gdzie pozyskalem G.Haywarda i I.Shumperta (oddajac D.Jordana i G.Odena), bo za rok moga grac jeszcze lepiej i beda raczej krecic lepsze cyferki niz oddani przeze mnie zawodnicy. udalo sie sciagnac R.Hamiltona z FA, ktory malo kosztuje a zdrowy jest w stanie w przyszlym sezonie krecic blisko 40fp. zaluje, ze szybciej nie zareagowalem i nie wyrwalem C.Billupsa, bo mialem na niego tez ochote :). a najlepsze w tym wszystkim jest to, ze salary moich zawodnikow bedzie pozniej capu. wiec nie jestem zmuszony robic wymiany. mam solidny szkielet, no i jesli tylko kilku zawodnikow zaskoczy w przyszlym sezonie to spokojnie bede walczyl o 1 miejsce. Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wróciłem... Dzięki za wszystkie gratulacje... Osobiście wielkie graty dla Wilka za walkę do końca - przed sezonem absolutnie nie spodziewałem się jego zwycięstwa... A rzecz jasna najbardziej cieszy to, że znów Shavlik dostał po pyskatym ryju... Porównując potencjał obu teamów, z pełną świadomością piszę, że Maciek z Klanu lepiej by GM-ował niż menadżer Clippersów... No ale cóż, to już nie moja broszka.

PS. Shavlik, tell me how my ass tastes? buehehehehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie pomyliłem się w rachunkach, to moje SC w sezonie 2012/13 będzie oscylować wokół 459,3fp (oczywiście może się nieznacznie zmienić po dokonaniu drobnych korekt w formularzu względem danych z yahoo).

 

Niestety zapewne przyjdzie mi się pożegnać z tymi, dzięki którym udało się wygrać ligę. Paradoksalnie głupi ruch z wyrzuceniem na FA Nate'a Robinsona wcale mi źle nie zrobił. Wręcz przeciwnie - trzymając Nate'a moglem przerżnąć rozgrywki, albowiem opuścił on kilka dobrych meczów. Zamiast Nate'a pojawił się natomiast mój faworyt w osobie Jasona Smitha. Facet przejął rolę w s5 i naprawdę ładnie napierdalał i, co ważne, systematycznie. Pomogła także kontuzja Arizy - nie chciałem grać Aminu, jednak i on w kilku meczach pokazał się z dobrej strony i uciułał trochę FP-Points. Nie ma jednak co ukrywać - kluczowym momentem w sezonie, który zapewnił mi zwycięstwo była kontuzja Horforda - dzięki temu Josh się odblokował i napierdalał jak gracz formatu AllStar i MVP mojej ekipy, a ponadto udało mi się z FA zwerbować Zazę, który także kręcił bardzo przyzwoite numerki jak na Utilowca.

 

Nie ma jednak co się przyzwyczajać do nazwisk. Parę lat temu też miałem w składzie JRicha, ale wówczas plątał się on ok. 30 miejsca w totalu - teraz jego miejsce jest na FA, aczkolwiek z uwagi na c***owy sezon (ergo niskie SC) zapewne komuś się jeszcze przyda. Mnie osobiście ciekawi, czy jeszcze kiedykolwiek zawita do mojej ekipy Jamal Crawford - byłby to już chyba 5 raz :)

 

Miałem rezygnować po tym sezonie, ale jeszcze się zastanowię...

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. New York Knicks - Lorak [ 11694,00

2. Los Angeles Lakers - Antek 12084,80

3. Houston Rockets - Jendras 12682,55

4. Dallas Mavericks - Popeye 13485,15

5. Denver Nuggets - Ik#1 13935,35

6. Sacramento Kings - piotreksuper 14837,40

7. Phoenix Suns - Bulek 15293,20

8. Philadelphia 76ers - Chytruz 15365,55

9. San Antonio Spurs - PeWee 15457,95

10. Indiana Pacers - Radzio 15829,70

11. Miami Heat - drtoudi 16165,45

12. Charlotte Bobcats - Roger 16408,80

13. Orlando Magic - Krzemyk 16787,05

14. Boston Celtics - WiLQ 17626,10

15. Seattle SuperSonics - GeDDo 17628,55

16. Chicago Bulls - Mar 17784,75

17. Toronto Raptors - Dunk Fan 17880,45

18. Los Angeles Clippers - ai3 18417,85

19. Minnesota Timberwolves - Lu 18736,40

20. Detroit Pistons - Findek 19168,15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. New York Knicks

2. Los Angeles Lakers

3. Houston Rockets

4. Dallas Mavericks

5. Denver Nuggets

6. Houston Rockets

7. Phoenix Suns

8. Denver Nuggets

9. San Antonio Spurs

10. Indiana Pacers

11. New York Knicks

12. Sacramento Kings

13. Orlando Magic

14. Boston Celtics

15. Denver Nuggets

16. Houston Rockets

17. Los Angeles Lakers

18. Los Angeles Lakers

19. Charlotte Bobcats

20. Denver Nuggets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.