Skocz do zawartości

FBX - zmiany?


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, mam dla Was propozycje kompromisu, ktora IMHO laczy zalety obu stron: mozna pobierac FAsow przez caly sezon, ale z dwoma konsekwencjami tzn a) gracze pobrani w kwietniu musza byc wywaleni w offseason i B) nie licza sie oni do wyliczen draftowych pickow. W ten sposob o przyszlorocznej druzynie i picku bedzie decydowal sklad z 31 marca [tak jak teraz], ale jak ktos bedzie walczyl o punkty pod koniec sezonu to bedzie mogl sie wzmocnic ziutkami z FAsow, ktorzy akurat dobrze graja. Co Wy na to?

Czyli po wywaleniu ziutow sklad moze zostac z dziurami? To nawet nie bedzie miecha na zapchanie fp w przypadku wymian. Mi sie to nie widzi. Znaczaco utrudni to wymiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja warta przemyślenia, choć w moim odczuciu trochę za dużo babrania się w tym wszystkim będzie.

W jakim sensie babrania? Przeciez technicznie glowna roznica to zapisanie pliku ze skladem z 31 marca.

 

Czyli po wywaleniu ziutow sklad moze zostac z dziurami? To nawet nie bedzie miecha na zapchanie fp w przypadku wymian. Mi sie to nie widzi. Znaczaco utrudni to wymiany.

Huh? Nie bardzo zrozumialem ten problem...

bedzie Ci brakowalo bezwartosciowego leszcza bo bez niego nie da rady sklecic trejdu?

 

Zreszta zacznijmy od koncepcji - oddzielnie mozliwosci pobierania FAsow pod koniec sezonu od wyliczania pickow i przyszlorocznego skladu - a nad szczegolami zastanowilbym sie pozniej bo to zalezy co nimi chcemy osiagnac.

 

Regulamin jest wspólny dla wszystkich lig typu FBX. Nie widzę podstaw, by miało być inaczej, także dyskusja powinna dotyczyć wszystkich lig.

Czyli innymi slowy zadne zmiany nigdy nie beda przeprowadzane? Kiedy byla jakas ostatnia?

Pytam bo znalezienie consensusu dla 15-20 GMow jest generalnie trudne, a dla 60 to wlasciwie niemozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Czyli innymi slowy zadne zmiany nigdy nie beda przeprowadzane? Kiedy byla jakas ostatnia?

Pytam bo znalezienie consensusu dla 15-20 GMow jest generalnie trudne, a dla 60 to wlasciwie niemozliwe.

A czy zamierzamy robić głosowanie dla wszystkich uczestników przy każdym nowo omawianym aspektcie??

Chyba nie..., a w rozmowie, z tego co widzę uczestniczy tylko kilka osób, ale zaufajcie mi: reszta, podobnie jak ja śledzi wątek i niechybnie pogodzi się z decyzjami przez was podjętymi, póki ktoś nie zaproponuje czegoś megakretyńskiego, co reszta ochoczo będzie popierać (raczej mało prawdopodobne - wierzę w was panowie)

 

Jedna tylko kwestia - czemu takie strasznie wielkie NIE dla minidraftu - sam brałem udział w czymś takim wraz z czterema innymi menadżerami i pomimo okupowania przeze mnie dołu tabeli, naprawdę jestem zadowolony, bo popełniając swoje własne błędy i podejmując swoje własne dobre decyzje, napewno nauczyłem się więcej i znacznie bardziej związany jestem z posiadaną przeze mnie drużyną, niż przejmując team po kimś.

Polecam jednak dać w miarę równy start zawodnikom nowoprzyjętym i co najważniejsze ich samych spytać o zdanie, lub chociaż spytać samego siebie co byś wolał dla siebie, będąc w takiej sytuacji.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.